A.Makulavičiaus taurės finale - sensacinga MRU pergalė! (foto, video)

A.Makulavičiaus taurės finale - sensacinga MRU pergalė! (foto, video) 6237

Vos vienas pralaimėjimas per visą sezoną ir net šešiolika pergalių iš eilės, triuškinant visus varžovus vidutiniu 20 taškų skirtumu. Tokia buvo „Tegros“ statistika iki vakar vakaro.

Finalo rungtynių nuotraukas rasite mūsų "Facebook" paskyroje!

Tačiau rungtynes laimi ne skaičiai ir tą puikiai parodė MRU ekipa A.Makulavičiaus taurės finale sukūrusi mažą stebuklą iš iškovojusi ne tik pirmąjį šio sezono trofėjų, tačiau ir kelialapį į balandžio pabaigoje Londone vyksiantį Pasaulio lietuvių čempionų taurės turnyrą.

Didžioji dalis į Mykolo Romerio universiteto salę atvykusių žiūrovų tikėjosi lengvos „Tegros“ pergalės, tačiau jau nuo pat pirmų susitikimo minučių tapo aišku, jog savo aikštėje žaidusi MRU ekipa lengvai trofėjaus neatiduos.

Vienas po kito tinklelį skrodę Justino Gečo tritaškiai leido aikštės šeimininkams perimti iniciatyvą į savo rankas ir pirmąjį kėlinuką pabaigti turint trapią keturių taškų persvarą (24:20).

Antrajame ketvirtyje „Tegra“ ėmė žaisti aktyviau ir beveik visiškai neutralizavo varžovų puolimą, per 10 minučių leidusi MRU atstovams pelnyti vos 7 taškus.

Vis tik, gana vangus žaidimas neleido favoritams įgyti solidesnės persvaros, tad įpusėjus dvikovai Mindaugo Noreikos auklėtiniai turėjo kuklią penkių taškų persvarą (36:31).

Lūžis rungtynėse įvyko trečiojo kėlinuko viduryje, kuomet MRU komandai laimėjo trijų minučių atkarpą „sausu“ rezultatu 9:0 ir netikėtai pabėgo į priekį (51:43).

Tarsi negalėdami patikėti tuo kas vyksta „Tegros“ krepšininkai ėmė žaisti po vieną, puolime priiminėti skubotus sprendimus.

Tuo tarpu nepriekaištingi žaidę aikštės šeimininkai pataikė beveik visus mestus metimus, aktyviai gynėsi ir lemiamo ketvirčio viduryje įgijo triuškinamą 16 taškų pranašumą (69:53).

Nors dar buvo likusios penkios minutės iki pagrindinio laiko pabaigos, tačiau tiek MRU atsarginių suolelis, tiek gausiai į rungtynes susirinkę žiūrovai jau puikiai suprato, kad niekas šioje dvikovoje nepasikeis.

Tad per likusį susitikimo laiką abiems komandoms teliko viena užduotis - sulaukti finalinės rungtynių sirenos paskelbsiančios sensacingą MRU ekipos pergalę rezultatu 81:66.

Naudingiausiu finalo rungtynių žaidėju pripažintas J.Gečas, kurio sąskaitoje - net 7 taiklūs tolimi šūviai ir 25 pelnyti taškai.

Jam puikiai talkino per plauką nuo trigubo dublio likęs Rokas Jukonis, pelnęs 20 taškų, atkovojęs 12 atšokusių kamuolių ir atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus bei Ignas Ryla pelnęs 19 taškų ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.

„Tegros“ komandoje pasižymėjo Remigijus Sugintas, pelnęs 16 taškų ir Giedrius Marčiukaitis į savo sąskaitą įsirašęs 12 taškų.

Įdomu tai, jog pastarąjį kartą MRU ekipa „Tegrą“ buvo įveikusi beveik prieš tris metus - 2015 m. gegužės 09 d. ir tą jie padarė... A lygos finale.

Beje, būtent MRU atstovai A.Makulavičiaus taurės ketvirtfinalyje eliminavo praėjusio sezono šio turnyro nugalėtoją „Ferimstos“ komandą.


‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti