Antrą kartą karius įveikusi VU ekipa tiesiausiu keliu žengė į finalo ketvertą

Antradienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje įvyko vienerios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose svečiuose žaidusi „Vilniaus universiteto“ (1) ekipa antrą kartą palaužė „LKA-Karys“ (8) atstovus ir tiesiausiu keliu žengė į finalo ketvertą.

Iš savo klaidų A.Makulavičiaus taurės turnyre pasimokę studentai šįkart įvertino varžovus tiek pirmose, tiek antrose ketvirtfinalio rungtynėse.

Atsakomojoje akistatoje Rimanto Kaminsko treniruojama „Vilniaus universiteto“ ekipa jau pirmajame kėlinuke įgijo dviženklį pranašumą (28:17) ir per likusį susitikimo laiką nebesigręžiojo atgal.

Nors prie sienos priremti kariai kovojo iki galo, tačiau daugiausia, ką jiems pavyko padaryti tai antrojo kėlinuko pabaigoje įkaitinti atmosferą LKA salėje, kuomet po sėkmingai sužaistos atkarpos buvo priartėta iki keturių taškų (36:40).

Visgi, studentai kėlinuką pabaigė pelnydami 5 taškus be atsako (45:36), o po didžiosios pertraukos nė akimirkai neleido suabejoti savo pranašumu ir dvikovos pabaigoje šventė daugiau nei užtikrintą pergalę - 77:62.

Nors kariai kiek taikliau už varžovus atakavo iš dviejų taškų zonos, tačiau koją aikštės šeimininkams pakišo itin prastas snaiperių pasirodymas (3/17 trit., 17,6%) ir tiesiog užsirišęs krepšys atakuojant nuo baudų metimų linijos (9/22 baud., 40,9%).