Aukso spalvomis sutviskęs sezonas: išrinkti „VitirON KIDS“ MVP žaidėjai!

Pasibaigus sezonui, „VitirON KIDS“ čempionato organizatoriai skelbia naudingiausių lygos žaidėjų sąrašą.

Jame – savo komandai viso sezono metu pergalių, medalių ir trofėjų padėję siekti krepšininkai.

Jiems atitenka generalinio čempionato partnerio „VitirON KIDS“ vitaminizuotais „Sports For Energy“ guminukais ir vitamino D3 Olive SUN purškalu.

„Tapimas MVP – vienas garbingiausių apdovanojimų, kokį gali gauti žaidėjas. Tai vainikuoja jo, komandos ir trenerio pastangas viso sezono metu. Noriu pasveikinti visus laureatus, visas 94 čempionato komandas, kurios dalyvavo, gerai leido laiką ir sportavo kartu. Tikiu, kad nuo rudens visi moksleiviai sužinojo kažką naujo, patobulėjo. Geros vasaros ir iki pasimatymo jau naujajame sezone“, – sako „VitirON KIDS“ čempionato vadovas Karolis Brusokas.  Krepšininkų eiliškumas išdėstytas atsitiktine tvarka.

Prizus laureatams per treniruotes įteiks komandų treneriai. Prizininkai renkami konsultuojantis su komandų treneriais.

Naudingiausi „VitirON KIDS“ sezono žaidėjai

MOTIEJUS GLIAUBICAS: „Zebriukai”, G7-I. Sezono pasiekimas – U9 bronzos medaliai. Trenerio Luko Virozerovo komentaras; „Motiejus buvo vienas komandos vedlių visą sezoną, o finalo ketverto etape padėjo komandai iškovoti bronzą. Motiejus išsiskiria vikrumu, sumanumu ir gebėjimu priimti gerus sprendimus – kada atakuoti pačiam, kada atlikti perdavimą draugui. Smagu, kad šis žaidėjas nuo kitų metų žais ir vienoje iš 2013m rinktinių.”

ROKAS PUIDOKAS: Lazdynų „Rykliai”, G6. Sezono pasiekimas – U10 Mažosios taurės trofėjus. Trenerio Edvino Slapšio komentaras: „Rokas per visą sezoną nepraleido nė vienerių rungtynių G6 čempionate ir tempė komanda būdamas metais jaunesniu. Puikiai jo svarba komandoje pasirodė ir Mažosios taurės finalo ketverte, kuomet puikiai atrodęs pusfinalyje jis atvedė komandą į lengvą pergalė.  Finale Rokas patyrė kojos lūžį, o be jo likusiai komandai sunkiai sekėsi palaužti varžovus. Vis tik mums pavyko laimėti. Jis buvo tikras šios komandos lyderis. Palinkėsiu jam kuo greičiau pasveikti ir grįžti dar stipresniam ir dar geresniam kitais metais!”

BENAS RAMANAUSKAS: Lazdynų „Rykliai“, G7-I. Sezono pasiekimas – U9 čempionų trofėjus. Trenerio Edvino Slapšio komentaras: „Benas pas mane sportuoja jau nuo darželio laikų ir per tą laikotarpį iš trenerio jis iš neklausančio ir kitus erzinančio krepšininko tapo vienu geriausių per treniruotes dirbančiu ir suprantančiu krepšinį vaikų su puikiu puolimo arsenalu. Nieko nuostabaus, kad jis ir buvo vienas iš pagrindinių komandos lyderių tiek visa reguliarųjį sezoną, tiek ir finalo ketverto metu, kuris ir padėjo komandai iškovoti aukso medalius! Palinkėsiu toliau stengtis, tobulėti ir nepamiršti, kad krepšinyje reikia ir gintis, o ne tik pulti (juokiasi).“

JONAS BERNARDAS PUTKIS: „Lūšys”, G4. Sezono pasiekimas – U12 čempionų trofėjus. Trenerio Deivido Kibildžio komentaras: „Šis žaidėjas viena pagrindinių priežasčių kodėl „Lūšys“ nepatyrė nė vieno pralaimėjimo (18/0) ir užtikrintai iškovojo čempionų titulą. Žaidėjas išssiskiria savo žaidimo supratimu, gebėjimu priimti greitus ir tikslius sprendimus aikštelėje. Gynyboje jis buvo tikras galvos skausmas visoms čempionato komandoms, nes puikiai gali užbaigti atakas tiek pats, tiek atrasti laisvą komandos draugą. Jono pasitikėjimas savimi ir komandos draugais vedė visą komandą į priekį.”

PAULINA POVILĖNAITĖ: Naujamiesčio „Drakonės”, G9. Sezono pasiekimas – Mergaičių čempionato bronzos medaliai. Trenerio Rolando Mocevičiaus komentaras: „Paulina, mano nuomone, savo talentu ir kovingumu mergaičių čempionate neturėjo sau lygių, tačiau jaudulys ir patirties stoka neleido atvesti komandos ant aukščiausios pakylos.”

VĖJAS CICĖNAS: „Žaibai”, G3. Trenerio Rolando Mocevičiaus komentaras: „Vėjas, anot komandos draugų, sezono metu įmetė 208 taškus ir tai buvo faktiškai pusė visų komandos taškų. Tempė komandą reikiamu metu, tačiau, kad ir koks geras žaidėjas yra, vienų rungtynių metu, lemiamos atakos metu sugebėjo pramesti iš po krepšio. Gerai, kad komanda tas rungtynes laimėjo. (juokiasi)”

JONAS GULBINAS: „Kengūros”, G5, U11. Trenerio Rolando Mocevičiaus komentaras: „Jonas – labiausiai dirbantis ir daugiausiai naujų taktikų norintis išmokti komandos žaidėjas. Tai jam padėjo patobulėti ir tapti „Kengūrų“ komandos MVP!”

ARAS SINICA: „Kengūros”, G7, U9. Sezono pasiekimas – U9 čempionato sidabro medaliai. Trenerio Rolando Mocevičiaus komentaras: „Aras viso sezono metu tempė komandą, kad ji patektų į finalo ketvertą ir labai prisidėjo, kad ten patektume kaip antra geriausia komanda reguliariajame sezone.”

DOMINYKAS VOIDATAS: „Kengūros”, G7, U9. Sezono pasiekimas – U9 čempionato sidabro medaliai. Trenerio Rolando Mocevičiaus komentaras: „Dominykas viso sezono metu žaidė labai gerai, tačiau vis kažko pritrūkdavo. Finalo ketverto metu, jis sužaidė dvi geriausias savo sezono rungtynes ir padėjo komandai laimėti pusfinalį bei finalo metu, atsiliekant dideliu skirtumu, toliau kovojo ir sugrąžino komandą į lygią kovą dėl aukso.”

VINCENTAS LUKOŠIUS: „Smaugliai”, G8. Sezono pasiekimas – U8 čempionato sidabro medaliai. Trenerio Pauliaus Kamarausko komentaras: „Vincentas šį sezoną, o ypač antroje jo pusėje, buvo tikras MVP, kuris nuvedė „Smauglių“ komandą į finalą. Didelis noras, veržlumas, drąsa ir tikslo siekimas Vincentui leidžia būti tikru komandos lyderiu. Vincentui likiu ir toliau užtikrinai eiti savo tikslo link ir niekada neprarasti noro!”

AIRONAS RADŽIUS: „Smaugliai”, G7-I. Sezono pasiekimas – U9 čempionų trofėjus. Trenerio Pauliaus Kamarausko komentaras: „Aironas – MVP! Be jokių abejonių, vienvaldis komandos lyderis, kuris padedamas komandos draugų, „Smauglių” komandą nuvedė iki čempionato aukso. Didelės pastangos gynyboje, įspūdingas žaidimas puolime, gebėjimas negalvoti apie nuovargį ir tikėjimas savo komanda iki paskutinės rungtynių sekundės – tai Aironui leido turėti fantastišką sezoną, spindintį auksu!”

KASPARAS NARKEVIČIUS: „Smaugliai-2“, G5. Sezono pasiekimas – U11 čempionato sidabro medaliai. Trenerio Pauliaus Kamarausko komentaras: „MVP puolime, MVP gynyboje, MVP ant suoliuko ir MVP persirengimo kambaryje! Kasparas turėjo puikų sezoną, kuriame „Smauglių-2“ komandai padėjo nukeliauti iki čempionato finalo. Nesibaigiančios pastangos, didelė energija ir akyse matomas ryžtas – savybės, kurios daro Kasparo žaidimą labai kokybišką ir patrauklų. Linkiu per vasarą neiššvaistyti šių savybių ir kitame sezone vėl žaisti MVP ritmu!“

FAUSTAS PETRAUSKAS: „Smaugliai-1”, G4. Sezono pasiekimas – patekimas į U12 čempionato finalo ketvertą. Trenerio Pauliaus Kamarausko komentaras: „Faustas visą sezoną demonstravo labai gerą žaidimo suvokimą, tiek puolime, tiek gynyboje. Turėti Faustą komandoje – vienas malonumas! Treniruotėse jis atiduoda visas jėgas, o rungtynėse žaidžia solidžiai, užtikrintai ir – svarbiausia – galvoja ne tik apie save, bet ir apie visą komandą. Turėdamas tokį požiūrį į darbą treniruotėse, puikų nusiteikimą rungtynėms bei didelį imlumą naujovėms, Faustas krepšinyje gali eiti labai toli. Ačiū, Faustai!”

LUKAS KATULIS: „Vanagai“, G1. Sezono pasiekimas – patekimas į U18 čempionato finalo ketvertą. Trenerio Manto Ambraškos komentaras: „Per dvi finalo ketverto rungtynes Lukas įmetė apie 110 taškų!“

„VitirON KIDS“ čempionatas – jaunimo krepšinio lyga, skirta didinti moksleivių fizinį aktyvumą Vilniaus mieste ir regione.

2021–2022 m. pirmenybėse dalyvavo net 94 komandos ir daugiau kaip 1000 moksleivių, kurie dėl apdovanojimų varžėsi 10 amžiaus grupių.

Projekto tikslas – skatinti sportinį moksleivių aktyvumą, didinti fizinį raštingumą, formuoti sveikos gyvensenos įpročius.

Generalinis čempionato partneris – vitaminizuoti „VitirON KIDS“ guminukai.

Projektas finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.