Be lyderių žaidęs „Vilniaus universitetas“ išvargo pergalę prieš brolių vedamą „Lidl Lietuva“ komandą

Pirmadienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje buvo sužaistos vienerios rungtynės, kuriose savo aikštėje žaidusi „Vilniaus universiteto“ (8-2) ekipa tik po atkaklios kovos palaužė brolių Lavrinovičių vedamą „Lidl Lietuva“ (2-8) kolektyvą, kuriame tai buvo jau septintoji nesėkmė paeiliui.

Abi komandos rungtynes pradėjo gerokai nukraujavusios - aikštės šeimininkai neturėjo kone viso savo startinio penketuko, tuo tarpu svečiams taip pat trūko kelių svarbių žaidėjų.

Šių rungtynių nuotraukas rasite mūsų „Facebook“ paskyroje!

Nepaisant praradimų Rimanto Kaminsko treniruojama studentų ekipa geriau susitvarkė su startiniu jauduliu ir dvikovą pradėjo galingu spurtu 10:0. Vis tik, svečiai neilgai trukus atsibudo, atsakė 9 taškų paeiliui atkarpa ir atkūrė dvikovoje intrigą (9:10).

Nors VU studentai išlaikė iniciatyvą ir visą pirmą susitikimo dalį buvo priekyje, tačiau aikštėje vyko bekompromisė kova, kuri neleido nė vienai komandai įgyti apčiuopiamesnės persvaros.

Trečiajame kėlinuke įvykiai pakrypo netikėta linkme, kuomet puikiai žaidusio Darjušo Lavrinovičiaus vedama „Lidl Lietuva“ komanda perėmė iniciatyvą ir pabėgo į priekį, o iki ketvirčio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei minutei netgi turėjo devynių taškų pranašumą (56:47).

Tačiau aikštės šeimininkai dar trečiajame kėlinuke priartėjo prie varžovų, o ketvirtajame padidinę rungtynių spartą sugebėjo ne tik pavyti oponentus, tačiau ir susigrąžinti iniciatyvą į savo rankas.

Pagrindinio laiko pabaigoje „Lidl Lietuva“ atstovai surengė lemiamą spurtą po kurio atsidūrė per vieną metimą nuo studentų ekipos (69:71).

Visgi, aikštės šeimininkai sugebėjo išprovokuoti varžovų pražangą, Marius Aleliūnas pataikė vieną baudos metimą, o antro netaiklaus kamuolį atkovojęs Matas Mačijauskas tiesiog sulaukė finalinės sirenos paskelbusios sunkią VU atstovų pergalę rezultatu - 72:69.

Verta pažymėti, kad „Lidl Lietuva“ vienas lyderių D.Lavrinovič šioje dvikovoje sužaidė unikalias rungtynes - pelnė 27 taškus pataikydamas 3 dvitaškius iš 4, realizuodamas visus 6 mestus tolimus metimus (!) ir visas 3 baudas, atkovodamas 9 atšokusius kamuolius ir surinkdamas net 45 naudingumo balus.