"Brigada" reabilitavosi, favoritai toliau demonstravo raumenis

"Brigada" reabilitavosi, favoritai toliau demonstravo raumenis 6397

Trečiadienį ir ketvirtadienį buvo sužaisti dar šeši GEALAN-Sostinės krepšinio lygos organizuojamo Summer 18 čempionato susitikimai. Kaip ir atidarymo dieną didesnių sensacijų nebuvo - pirmenybių favoritai mėgavosi krepšiniu ir šventė lengvas pergales.

Trečiadienio dvikovos

Per metus subrendę ir sustiprėję "Black Salami" (1-0) vyrai trečiadienį egzaminavo "Kiemento" pagrindu sudarytą "Green Mazda Rangers" (0-1) ekipą.

Ambicingasis jaunimas nė neketino žaisti "katės ir pelės" žaidimo bei dar pirmajame kėlinuke įgijo solidų pranašumą (32:16). Nors GMR atstovai dar bandė spyriotis, tačiau salamio mėgėjai pademonstravo pavyzdinį žaidimą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė pergalę rezultatu 97:69.

"Black Salami": Rokas Petrauskas 18, Tomas Zubrys ir Julius Vainius po 15.

"Green Mazda Rangers": Šarūnas Putna (3/11 trit.) 20, Andrius Putna (5 per.kam.) 13.

Šioje dvikovoje jaunimas atliko dvigubai daugiau rezultatyvių perdavimų (21-10) ir realizavo net 15 dvitaškių daugiau nei varžovai, tad viską įvertinus Žalioji Mazda toli nuvažiuoti net teoriškai negalėjo.

Antrojoje akistatoje smaginosi "Lynx" (1-0) kompanija, kuris net 30 taškų skirtumu rezultatu 103:73 sumindė iš perspektyvių U-15 kartos krepšininkų suformuotą "Krepšinio karių" (0-1) komandą.

Sužaidus 10 minučių "lūšys" turėjo kuklią dviejų taškų persvarą (23:21), tačiau vėliau Deimanto Pavlovskio vedami "Lynx" krepšininkai įjungė aukštesnę pavarą, paliko varžovus nugaryje ir per likusią susitikimo dalį jau žaidė savo malonumui.

Viena vertus, rezultatas nelabai padorus, kita vertus "Krepšinio kariams" yra vos po 15-16 metų, tad grumtis su gerokai fiziškai stipresniais varžovams jiems tikrai nėra lengva.

Jau vien tai, kad jaunimas nebijo iššūkių ir vietoje atostogų vasarą renkasi čempionatą, kuriame jų laukia itin grėsmingi varžovai yra verta didžiulės pagarbos, tad neutralūs Vilniaus krepšinio mėgėjai tikrai turėtų atkripti dėmesį į šią ambicingą ekipą.

"Lynx": D.Pavlovskis (9 rez.perd., 38 naud.balai) 30, Marius Nenartavičius (14 atk.kam., 33 naud.balai) 24, Viktoras Šukys 20.

"Krepšinio kariai": Augustas Marčiulionis (5 kld.) 17, Julius Kalindra 12.

Trečiadienio kovas užbaigė atsinaujinimo procesą išgyvenanti SK "Nemenčinės" (1-0) komanda ir "Tirola Logistics" (0-1) krepšininkai.

Panašu, jog kartų kaita Nemenčinės atstovams netaps galvos skausmą keliančiu sinonimu. Puikiai sukomplektuota sudėtis, kurioje yra tiek klubo senbuvio, tiek jaunųjų krepšininkų kone idealiai pradėjo pasirodymą Summer 18 čempionate ir nepaliko jokių vilčių savo varžovams.

Susitikimo pradžioje vyko apylygė kova, o įpusėjus dvikovai "Nemenčinės" komanda turėjo kuklią keturių taškų persvarą (41:37).

Visgi po didžiosios pertraukos UAB "Tirola" darbuotojai tarsi sustojo, o tuo pasinaudoję varžovai greit pabėgo į priekį, įgijo triuškinamą pranašumą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė įtikinamą pergalę rezultatu 88:57.

"Nemenčinė": Titas Klevinskas 25, Povilas Kirdeika (5 rez.perd.) 16, Deividas Markauskas (3/4 trit.) 15.

"Tirola Logistics": Vaidas Petrulionis (5/6 trit.) 19, Mindaugas Zalatoris (11 atk.kam.) 13.

Ketvirtadienio dvikovos

Intrigos kiek daugiau buvo ketvirtadienį, tačiau favoritai ir šią dieną sugebėjo iš balos išlipti sausi.

Pirmieji į aikštę žengė "BC Geležinio vilko" (1-0) ir "Reunion" (0-1) atstovai. Nors "ant popieriaus" žymiai geriau atrodė pirmoji ekipa, tačiau SKM auklėtiniai puikiai pradėjo rungtynes ir sužaidus dešimt minučių pirmavo rezultatu 19:11.

Išklausę komandos vadovo Valdo Jonavičiaus priekaištų "geležiniai vilkai" įgavo sportinio pykčio, tačiau iki didžiosios pertraukos didesnių stebuklų sukurti jiems nepavyko, tad įpusėjus dvikovai jie vis dar buvo besivejančiųjų vaidmenyje (29:35).

Visgi, trečiajame ketvirtyje įvykių tėkmė pakrypo kiek kita linkme. Iš letargo miego pabudę favoritai 10 minučių atkarpą laimėjo net 29:11 ir viską sustatė į savo vietas (58:46).

Lemiamame kėlinuke "Geležinio vilko" vyrai išlaikė žaidimo ritmą, tad per likusį susitikimo laiką jie dar labiau padidino turėtą pranašumą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė pergalę rezultatu 82:66.

"Geležinis vilkas": Paulius Jasukaitis 34, V.Jonavičius 14, Liutauras Pabrinkis 13.

"Reunion": Aivaras Paukštė 24, Erikas Kulikovskis 19.

Itin nesėkmingai šioje dvikovoje pasirodė "Geležinio vilko" atstovai Ernestas Monginas (1/10 met.) ir Ignas Stanislovaitis (0/6 met., techninė pražanga), kurie tik dėka geros kovos dėl atšokusių kamuolių ir rezultatyvių perdavimų išvengė minusinių naudingumo balų.

Atkakliausias savaitės rungtynes sužaidė "Vilko Brolijos" (1-0) ir "Elektros idėjų" (0-1) komandos, kurios santykius išsiaiškinio tik pačioje pagrindio laiko pabaigoje.

Įpusėjus pirmajam kėlinukui "Vilko Brolija " mėgavosi įspūdinga 13 taškų persvara (18:5), tačiau elektrikai nenuelido rankų ir sužaidus kiek daugiau nei keturiolika minučių patys buvo priekyje (35:34).

Šaltą dušą patyrę vilkai greit atsitiesė, pabėgo į priekį ir didžiąją rungtynių dalį turėjo užtikrintą pranašumą. Vis tik, pačioje susitikimo pabaigoje "Elektros idėjos" vėl atkūrė intrigą kuomet likus pusei minutės po Gedimino Kazlausko baudų priartėjo iki 5 taškų (68:73).

Nors atmoesfera aikštėje įkaito iki maksimumo, tačiau "Vilko Brolijos" krepšininkai išlaikė šaltą protą, be klaidų sužaidė dvikovos pabaigą ir pasigirdus finaliniam teisėjo švilpukui šventė pelnytą pergalę rezultatu 75:68.

"Vilko Brolija": Povilas Vilkas (11 atk.kam.) 24, Mindaugas Sutkus (3/3 trit.) 15, Ignas Vilkelis (15 atk.kam.) 12.

"Elektros idėjos": G.Kazlauskas (9 rez.perd.) 23, Andrius Jankeliūnas (3/12 trit.) 17.

Ketvirtadienio kovas užbaigė "Brigados" (1-1) ir "Agmekos" (0-1) komandų akistata, kurią rezultatu 78:60 laimėjo pirmoji ekipa.

Ukmergės "chebrą" vienijantis "Brigados" kolektyvas čempionatą pradėjo triuškinama nesėkme prieš "Nol Semkers" vyrus, tačiau išsilaižę žaizdas vos po kelių dienų patys šventė įtikinamą pergalę.

Dar pirmajame kėlinuke Rido Pulkauninko ir Lauryno Skapo vedami ukmergiškiai pabėgo į priekį (28:20), o įpusėjus dvikovai "Brigada" jau pirmavo dviženkle persvara (42:30).

Nors "Agmeka" bandė kandžiotis, tačiau labiau motyvuoti ukmergiškiai pademonstravo gerokai kokybiškesnį krepšinį, kuris leido be vargo išsaugoti įgytą pranašumą ir susitikimo pabaigoje švęsti užtikrintą pergalę.

"Brigada": R.Pulkauninkas (4/6 trit., 5 rez.perd.) 20, L.Skapas (12 atk.kam.) 18, Karolis Marma (6 per.kam.) 13.

"Agmeka": Justas Tilvikas 14, Rokas Klabis (5 kld.) 13.