C lygos karščiausios savaitės rungtynės

Sniegui ir ledui nuklojus Vilniaus kiemus, nepaslydusių komandų GEALAN-Sostinės C lygoje lieka vis mažiau. Šį ketvirtadienį centrinė turo akistata 19:40 val. vyks Jėzuitų gimnazijoje, kur susitiks pralaimėjimo šį sezoną dar nepatyrusi B grupės galiūnė „Teltonika“ (4-0) ir vieną giliausių rotacijų visoje lygoje turinti JEPU (3-2) ekipa.

Ambicingas JEPU kolektyvas jau eilę metų sau kelia pačius aukščiausius tikslus, nesvarbu kuriame divizione besirungtų, tad panašaus nusiteikimo iš jų galima tikėtis ir šį ketvirtadienį.

Žaidėjų sąrašas C lygai pateiktas išties nemažas, todėl neaišku, kiek kozirių ant stalo iki šiol jau yra padėjęs šis iš aukštaičių sulipdytas kolektyvas. Tačiau galima neabejoti, kad jų tikslas vienas - suduoti grupės lyderiams ir taip bandyti sučiupti paskutinę galimybę užimti pirmąją vietą šioje sunkiai prognozuojamoje grupėje.

Praėjusiame C lygos sezone „Teltonika“ liko ketvirta, o šį sezoną jų tikslai aiškūs kiekvienam, bent kiek mėgėjišku krepšiniu besidominčiam vilniečiui. Ekipą papildė ilgametis A lygos įžaidėjas Dominykas Zupkaukas. Taip pat ekipą į priekį ir toliau veda SKL rezultatyviausias pastarųjų sezonų žaidėjas Mindaugas Markevičius (šiemet 29,7 tšk.).

Aukštaičių „Dream Team“ kiek sunkiau išskirti kelis pagrindinius lyderius, nes dviženklį taškų skaičių renka net penki šios ekipos žaidėjai. Šio sezono pradžioje karščiausią formą yra įgavęs taikliarankis Jusinas Luneckas, kuris pelno po 15 taškų ir atkovoja po 9 atšokusius kamuolius (23,5 naud.).

Gynyboje ši komanda taip pat turi ginklų, kurie galėtų sustabdyti ir neleisti įsibėgėti didžiajam „Teltonikos“ dvejetui. Gynėjų grandyje itin kietai ginasi Linas Kolosovas, o jeigu prireikia šiek tiek daugiau centimetrų, gerą darbą gali atlikti universalus sunkusis kraštas Nedas Valečka.

Kietos kovos netrūks ir sunkiasvorių kategorijoje, kur JEPU garbę ginančio ilgamečio LKL žaidėjo Rolando Matulio lauks intriguojanti kova su galingai sudėtais „teltonikiečių“ bokštais - Gediminu Idzeliu ir Mariumi Kazlausku.