Favoritų akistatoje - įtikinama „VILNIUS TECH“ pergalė

Trečiadienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygos gerbėjai sulaukė tikro deserto - dviejų stiprių favoričių į finalo ketvertą akistatos.

Vis tik, šįkart nebuvo taip saldu, kaip buvo galima tikėtis, nes svečiuose žaidusi SK „Ferimsta“ (6-3) nesurinko stipriausios sudėties, o tuo pasinaudoję „VILNIUS TECH“ (8-1) studentai šventė įtikinamą pergalę.

Dvikovos scenarijus išryškėjo dar pirmajame kėlinuke, kuomet Gintaro Šeršno auklėtiniai pabėgo į priekį ir įgijo dviženklį pranašumą (24:13).

Nors vėliau svečiai atkuto ir neleido skirtumui didėti pradiniais tempais, visgi „VILNIUS TECH“ studentai tvirtai laikė susitikimo vadžias savo rankose, neleido varžovams net pagalvoti apie pergalę, o lemiamo kėlinuko pabaigoje net įgijo triuškinamą 23 taškų pranašumą (68:45).

Tiesa, prieš pat finalinę sireną „Ferimstos“ vyrai pakovojo dėl garbės ir nežymiai apkarpė turėtą deficitą, tačiau nuaidėjusi finalinė sirena paskelbė daugiau nei įtikinamą studentų pergalę rezultatu - 70:53.

Nors atotrūkis tarp komandų yra gana didelis, tačiau verta pažymėti, kad svečiai vertėsi be Igno Juškevičiaus, Tomo Galecko ir Eduardo Rogačiovo, tad svarbiausių sezono kovų metų veikiausiai bus galima išvysti visiškai kitokį Stasio Kurmino surinktos komandos veidą.

VILNIUS TECH
SK Ferimsta
Benas Aleliūnas 17 PTS 17 Laurynas Kirlys
Benas Aleliūnas 8 REB 10 Lukas Bankieta
Ignas Bilinskas 3 AST 7 Laurynas Kirlys
KOMENTARAI
Gintaras Šerkšnas, „VILNIUS TECH“

Laimėjome, nes susiklostė palankios aplinkybės. Pergalė ir rezultatas gerai, daugiau nieko gero.

Gerai, kad metus pradėjome sėkmingai. Varžovai prastai žaidė, bet mes irgi prastai. Skirtumas tas, kad jie rezervų turi, o mes nelabai, tik vieną žmogų.

Gintaras Plytnikas, „Ferimsta“

Pralaimime rungtynes šiai dienai geriau pasiruošusiai ir stipresnei komandai. Mums parako, šioje iškrovos dienoje užteko keturiom pirmo kėlinio minutėm. Vėliau dėl nepilnavertės rotacijos, silkučių pasėkmių, negalėjome nei pataikyti (pagal statistika atrodo, kad su koją kamuolį spardėm į krepši), nei užbėgti į greitą puolimą, nei gintis intensyviai ilgesnį tarpą.

BET labai džiaugiuosi rungtynėmis, po kurių tikrai neturiu priekaištų nei vienam žaidėjui dėl atsidavimo, komunikacijos zoninėje gynyboje ir noro. Nors švieslentė nerodė nieko gero „Ferimstai“, bet išėjau iš rungtynių su šypsena klausydamas kaip inžinieriai gauna pylos nuo trenerio. Kad per dvi šventines savaitės visas darbas nuėjo per niek.

Taip pat noriu pagirti VGTU trenerį, kuris eilę metų kartais ir neturėdamas geriausių lygos žaidėjų, komandą paruošia maksimaliai ir visada yra lygos vieni iš favoritų. Pavydu klausyti, kuomet varžovai po naujų metų turėjo dvi treniruotes.

Kai mes tuo tarpu šį sezoną susirinkome vos kartą. Didžiausia pagarba ir linkiu toliau puoselėti studentų komandą aukščiausiame lygmenyje.