„Ferimsta“ strigo gynyboje, bet šventė principinę pergalę

Antradienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje špagas surėmė „Ferimstos“ (11-5) ir „Riviles-Steko“ (8-8) ekipos, kurių tarpusavio akistatos turi ilgą ir spalvingą istoriją menančią tuos laikus, kuomet abu klubai varžėsi C lygos pirmenybėse.

Nors tarpusavio dvikovų balansas yra akivaizdžiai „Ferimstos“ pusėje 12-6, tačiau „Riviles-Steko“ klubas nuolat oponentus bausdavo skaudžiausiose situacijose – C lygos finale ar eliminuodami varžovus praėjusio sezono A lygos ketvirtfinalyje.

Tad ko jau ko, o motyvacijos savo aikštėje žaidusiems Gintaro Plytniko auklėtiniams antradienio vakarą tikrai neturėjo trūkti. Ir visgi, nepilna varžovų sudėtis kiek pakoreagavo „stogdengių“ nusiteikimą.

Aikštės šeimininkai geriau pradėjo rungtynes, tačiau antrajame netikėtai sumažino apsukas ir leido varžovams išlaikyti kovinį atstumą ir keletui akimirkų net atsidurti priekyje.

Savotišką „katės ir palės“ žaidimą aikštės šeimininkai žaidė iki trečiojo kėlinuko vidurio, kuomet atsidūrę eilinėje duobėje (57:60) staiga suprato, kad neverta žaisti su ugnimi ir po galingo spurto rezultatu 14:3 ketvirčio pabaigoje susikrovė apčiuopiamą 8 taškų pranašumą (71:63).

Per likusį susitikimo laiką svečiai bandė kandžiotis bei neleido intrigai išgaruoti, visgi G.Plytniko auklėtiniai žaidė be klaidų, išsaugojo trapią persvarą ir pavyzdingai sužaidę rungtynių pabaigą šventė tryliktąją tarpusavio pergalę – 98:86.