Ieškote salės patogiu laiku? Puikus VGTU pasiūlymas kaip tik jums!

Ieškote salės patogiu laiku? Puikus VGTU pasiūlymas kaip tik jums! 6411

Artėjant krepšinio sezonui VGTU siūlo krepšinio komandoms modernią multifunkcinę sporto salę. VGTU salė atitinka aukščiausius Europinius FIBA standartus: itin aukštos kokybės grindų danga, profesionalūs lankai, erdvi vieta žiūrovams su patogiomis sėdimomis vietomis.

Sportininkams  atskiri tvarkingi persirengimo kambariai su dušais. TRX gumos ir treniruoklių salė - tai tik papildomi privalumai mūsų sporto komplekse. Be to, ypač patogus atvažiavimas, šalia salės yra automobilių stovėjimo aikštelė.

VGTU sporto salėje viskas yra sukurta Jūsų patogumui, fiziniam ir emociniam komfortui. Tai yra bene geriausia universali sporto salė Vilniuje, kuri atitiks bet kokius Jūsų keliamus reikalavimus.

 „Kadangi esu gerai pažįstamas su krepšinio bendruomene Vilniuje, žinau su kokiais sunkumais susiduriama. Kokybiškų sporto salių trūkumas viena iš opiausių problemų. Džiaugiamės radę galimybių atverti itin kokybiškos salės duris krepšinio mylėtojams“ – savo mintimis apie plačiai atvertas duris dalinosi VGTU Sporto ir meno centro direktorius Alfredas Lukaševičius.


‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti