Įsibėgėjęs „Stekas“ šventė penktą pergalę paeiliui

Trečiadienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje įvyko vienerios rungtynės, kuriose grūmėsi SKL senbuvės „Steko“ ir „Taupos“ ekipos.

Kaip ir buvo galima tikėtis intrigos dvikovoje nestigo, o pergalę šventė savo aikštėje žaidusi „Steko“ (7-2) komanda, kuriai tai buvo jau penktos laimėtos rungtynės paeiliui.

Nuo pat pirmų minučių aikštėje užvirė lygių varžovų kova, o po pirmo ketvirčio rezultats buvo lygus (19:19).

Tačiau antrajame kėlinuke viskas apsivertė aukštyn kojom - aikštės šeimininkai įsibėgėjo, tuo tarpu „Taupos“ (4-5) krepšininkai tarsi sustojo, ėmė klysti lygioje vietoje irpo dešimties minučių komandas skyrė jau dviženkle persvara - 44:31.

Visgi, tai dar nebuvo pabaiga. Ilgosios pertraukos metu padarę išvadas svečiai iššifravo varžovų žaidimo schemas ir po fantastiškai sužaisto trečiojo kėlinuko sugrąžino dvikovai intrigą (54:58).

Maža to, lemiamame kėlinuke „Taupos“ krepšininkai tęsė šturmą ir keletą kartų net buvo atsidūrę priekyje (62:60, 64:62, 71:69).

Vis tik, prie sienos priremta „Steko“ komanda sugebėjo mobilizuotis, dvikovą pabaigė įspūdingu spurtu 7:0 ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė dramaišką pergalę - 76:71.

Įdomu tai, kad prieš šias rungtynes „Taupos“ ekipa prieš „Steką“ buvo laimėjusi ne keturias akistatas paeiliui, o pastarąjį kartą Gyčio Šukio vadovaujama ekipa varžovus tarpusavio dvikovoje buvo įveikusi dar 2018 m. lapkričio mėnesį.

Evaldas Rastenis 23 PTS 18 Justinas Leganovič
Gediminas Povilauskas 11 REB 9 Vincentas Adomaitis
Justas Sinica 5 AST 6 Justinas Leganovič
KOMENTARAI
Antanas Vipartas, „Stekas“

Įdomios, gražios rungtynės gavosi. Manyčiau susitiko panašaus pajėgumo komandos. Atitrūkome antrame kėlinuke agresyvesnės gynybos dėka, tačiau po ilgosios pertraukos pradėjom žaisti pavieniui ir labai prastai gintis vienas prieš vieną, ko pasekoje visos geros komandos sugrįžta.

Džiaugiuosi už Luką, kuris sužaidė geras rungtynes, jam jų labai reikėjo. Sunkiais momentais patraukė ir kiti, kai puolimas buvo užstrigęs. Pabaigoje mums šiek tiek pasisekė kad varžovai nieko nepataikė, dėl to ir laimėjom.

Taip pat labai džiaugiuosi ir dėl to, kad varžybų metu jaunimas mokosi, ir tikiu, kad pagaliau supras, kad prieš JV (Igną Lukošių) mėtyti floaterius įsiveržus į baudos aikštelę nėra pats geriausias sprendimas.

Noriu padėkoti asmeniškai kiekvienam „Steko“ žaidėjui už šią pergalę, nes jie visi prie jos prisidėjo, net jei to ir nesimato statistikoje.

Šarūnas Ciparis, „Taupa“

Šiandien kamuolys labai gerai judėjo, susikūrėm situacijų, tik metimų realizacija labai prasta. Tad dėl puolimo komandai priekaištų tikrai neturiu. Bet čia patirties stoka.

Labiausiai norėtųsi stabilumo treniruotėse, sudėtyje, tada atsiras satbilumas ir rezultatuose. Tačiau pastarosiomis dienomis tikru „džokeriu“ tampa Covid fonas, šiame sezone visko gali būti.

Dabar svarbiausia yra, kad visi būtume sveiki ir turėtumėm galimybę tiek žaisti, tiek treniruotis.