Išsiskyrusios D2 lygos vadovų nuomonės: Didžioji ir Mažosios taurės baigia sezoną, „Iššūkio“ taurės komandos - tęsia

Ketvirtadienį ZOOM vaizdo konferencijos būdu vyko GEALAN-Sostinės D2 lygos vadovų posėdis, kuriame buvo sprendžiamas sezono pratęsimo/nutraukimo klausimas.

Kadangi tai - viena gausiausių Sostinės lygų, balsavo net trijų atskirų taurių Didžiosios, Mažosios ir „Iššūkio“ dalyvių komandų vadovai.

Tiek Didžiojoje, tiek Mažojoje taurėje UŽ sezono nutraukimą balsavo po keturias komandas, o tiek balsų pilnai pakako tam, kad nutraukti sezoną.

Vaizdo konferencijos metu buvo nuspręsta, kad pirmenybes reikėtų stabdyti neskelbiant nugalėtojų, vis tik sulaukus papildomų nuomonių paaiškėjo, kad sezonas nutraukiamas paskelbiant nugalėtojus.

Tad 2019-2020 m. čempione tapo ir privalomą bilietą į D1 lygą pelnė „Vilniaus m. savivaldybės-2“ komanda, sidabru tenkinosi „Tėveliai“, bronza atiteko JBR ekipai.

Įdomu tai, kad iš 12 komandų, kurios pagal reitingą pateko į „Iššūkio“ taurės turnyrą net 8 pareiškė norą žaisti toliau.

Tad nuo birželio 08 d. vyks vieno minuso sistema organizuojamas turnyras, kuriame paaiškės viena komanda prieš pat Jonines kelsianti į viršų nugalėtojų taurę.

Visos rungtynės vyks neutralioje salėje, nebent komandos turėtų galimybę žaisti savoje arenoje.

Atkrintamųjų varžybų medį rasite paspaudę čia.