Istorija perrašyta - „Vilniaus kolegija“ pirmą kartą per 27 dvikovas įveikė „VILNIUS TECH“ atstovus

Ketvirtadienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje buvo sužaistos vienerios rungtynės, kuriose užfiksuota šiokia tokia staigmena.

Savo aikštėje žaidusi „Vilniaus kolegijos“ (4-6) ekipa kiek netikėtai palaužė „VILNIUS TECH“ (7-3) atstovus, iškovojo antrąją pergalę paeiliui ir įsitvitino penktoje turnyro rikiuotės vietoje.

Šie metai Gintaro Šerkšno treniruojamai „VILNIUS TECH“ ekipai prasidėjo visai neblogai, nes 2024-uosius studentai pradėjo A.Makulavičiaus taurės ketvirtfinalyje sutriuškindami „Vilniaus kolegijos“ atstovus ir iškovodami dvi pergales iš eilės A lygoje.

Vis tik, metų pradžioje patirtas pralaimėjimas veikiausiai suerzino Gedimino Bražionio auklėtinius, kurie vakar pasiekė saldų revanšą.

Savo aikštėje žaidusi „Vilniaus kolegija“ puikiai pradėjo rungtynes, tačiau netrukus svečiai atsigavo, perėmė iniciatyvą ir geras dvidešimt minučių buvo pirmaujančiųjų vaidmenyje.

Visgi, trečio kėlinuko viduryje aikštės šeimininkai pavijo varžovus ir išsiveržė į priekį, o nuo šios akimirkos įvyko rungtynių lūžis.

Atsidūrę pirmaujančiųjų vaidmenyje „Vilniaus kolegijos“ krepšininkai nebesidairė atgal, tvirtai laikė rungtynių vairą savo rankose ir išsaugoję trapią persvarą iki pat susitikimo pabaigos nuaidėjus finalinei sirenai šventė sunkią, tačiau pelnytą pergalę - 81:74.

Beje, tai buvo pirmoji „Vilniaus kolegijos“ pergalė prieš oponentus per 27 (!) tarpusavio dvikovas, kurios jie laukė nei daug, nei mažai be kelių dienų 16 metų.

Į istorinę pergalę aikštės šeimininkus atvedė Karolis Bakanauskas ir Aras Jukna atitinkamai pelnę 19 ir 16 taškų.

Vilniaus kolegija
VILNIUS TECH
Karolis Bakanauskas 19 PTS 24 Ignas Bilinskas
Mantas Mažeika 12 REB 8 Ignas Bilinskas
Mindaugas Gružys 6 AST 5 Matas Dabulevičius
KOMENTARAI
Gediminas Bražionis, Vilniaus kolegija

Labai džiaugiamės pergale. Ši pergalė mums yra svarbi, kadangi Vilniaus kolegija istorijoje niekada nėra laimėjusi prieš Vilnius Tech komandą, santykis buvo 26:0, o dabar kuriam istoriją iš naujo. 

Džiaugiuosi savo žaidėjais ir komanda, akcentą dedame vėl į gynybą, pagaliau žaidėjai mato, kiek ta gynyba duoda naudos, priešininkai jau turi vargti dėl taškų, metimai tampa sudėtingi. Mano komanda įdeda tikrai daug pastangų, gindamiesi padeda vieni kitiems ir pagaliau atsiranda komandinis darbas. 

Komanda džiaugiasi vakar dienos pergale ir norime tęsti šią bangą.