„JEPU“ euforijoje: panaikino 18 taškų deficitą ir šventė pergalę po pratęsimo

Sekmadienio vakarą GEALAN-Sostinės krepšinio lygos organizuojamame „Rudens taurės“ turnyre C grupėje vyko sunkiai pakartojamo scenarijaus akistata, kurioje favoritės statusą turėjusi „JEPU“ komanda panaikino 18 taškų deficitą, išplėšė pratęsimą ir galiausiai jame įrodė savo pranašumą.

Dvikovą sėkmingiau pradėjo savo aikštėje žaidusi „Teltonikos“ komanda, kuri puikiai tvarkėsi su varžovų lyderiais, demonstravo akiai malonų krepšinį ir sulig kiekviena minute didino savo pranašumą, kuris dvikovos pusiaukelėje pasiekė įspūdingą 18 taškų ribą (49:31).

Visgi svečiai nekėlė baltos vėliavos. Anaiptol, ilgosios pertraukos metu „JEPU“ vyrai pergalvojo savo žaidimą ir parodė visiškai kitą savo veidą.

Trečiajame kėlinuke svečiai gerokai apkarpė savo deficitą, o lemiamame kėlinuke ne tik pavijo varžovus, bet ir likus žaisti 54 sek. susikrovė apčiuopiamą 7 taškų pranašumą (87:80)!

Tačiau tikroji rungtynių drama dar buvo prieš akis. Netrukus „Teltonikos“ aukštaūgis Mantas Stalnionis pelnė 5 taškus iš eilės, o prieš pat nuaidint finalinei sirenai Tadas Brazys pataikė nepaprastai svarbų dvitaškį ir išplėšė pratęsimą - 87:87!

Papildomų penkių minučių metu atmosfera kaito vis labiau. Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes po Pauliaus Mičėno tritaškio aikštės šeimininkai įgijo trijų taškų pranašumą (92:89).

Tačiau netrukus Justinas Luneckas pataikė du baudos metimus, kurie priartino „JEPU“ iki minimumo (91:92), aikštės šeimininkai prametė net kelis metimus iš eilės, o galiausiai Vitalij Lukša tarsi Anthony Davis po kelių valandų NBA Vakarų konferencijos finale, pataikė nelauktą tolimą metimą, kuris įtvirtino svečių ekipos pergalę rezultatu 94:92.