Kamuolių šaudyklę išbandęs D. Novickas: „Tai – fantastiškas dalykas”

Kamuolių šaudyklę išbandęs D. Novickas: „Tai – fantastiškas dalykas” 6712

Dainius Novickas – Lietuvos krepšinio mėgėjų lygų legenda. Begalė su įvairiomis komandomis iškovotų titulų, asmeninių apdovanojimų, pasaulio rekordai ir dėmesys iš Lietuvos krepšinio lygos (LKL) klubų.

2012–2013 m. D. Novickas gynė Molėtų „Ežerūno“ spalvas Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir sulaukė netgi LKL klubų dėmesio. „Geriau būti mėgėjiško krepšinio legenda, negu vidutinioku Lietuvos krepšinio lygoje“, – yra pajuokavęs net 152 taškus per rungtynes pelnęs krepšininkas.

Naujausią pasaulio rekordą 40-metis užfiksavo praėjusį lapkritį, kai „3x3“ žiemos sezono atidarymo renginyje pataikė į 5 metrų 60 centimetrų aukštį iškeltą krepšį Lietuvoje.

Žvėrišką formą D. Novickas demonstruoja įkopęs ir į penktąją dešimtį. 2018–2019 m. Sostinės krepšinio lygos („GEALAN–SKL“) sezone jis atstovauja GEALAN komandai (6/3, 4 vieta C lygoje)   ir vidutiniškai renka po 29 taškus, atkovoja 11 kamuolių, atlieka 5 rezultatyvius perdavimus, perima du kamuolius ir renka 35 naudingumo balus.

Spalvingą karjerą tęsiančiam D. Novickui itin stiprų įspūdį paliko asmeninė metimo lavinimo treniruotė su „Skills academy“ kamuolių šaudykle.  „Seniai norėjau išbandyti ir laukiau, kol kas nors turės tokį  dalyką. Tai – fantastiškas dalykas“, – emocijų po treniruotės neslėpė pašnekovas.

Moderniausią pasaulyje kamuolių padavimo įrangą „Dr. Dish“ gali išbandyti ne tik legendos, bet ir visi vilniečiai bei miesto svečiai. „Skills academy“ treneriai treniruočių turinį planuoja ir derina pagal kiekvieno krepšininko sugebėjimus ir poreikius.

„Į tokias treniruotes gali eiti visi – nuo vaikų iki profesionalų. Ypač vasarą, kai moksleiviai, mėgėjai ar profesionalai turi daugiau laisvo laiko“, – įsitikinęs D. Novickas.

„Žaidėjo profilio analizė, ydingų įpročių diagnozavimas ir technikos tobulinimas, metimai „iš sugavimo“, po driblingo, įvairių situacijų simuliacija. Tai tik dalis to, kas laukia kiekvieno apsilankiusio „Skills Academy“ treniruotėje“, – sako krepšinio treneris Vidas Svetikas.

Daugiau informacijos ir registracija – „Skills academy“ „Facebook“ paskyroje arba el. paštu info@skillsacademy.lt.

– Dainiau, kokios mintys išbandžius „Skills academy“ kamuolių šaudyklę?

– Labai puikios. Seniai norėjau išbandyti ir laukiau, kol kas nors turės tokį  dalyką. Ačiū Sostinės krepšinio mokyklai (SKM), kad leido pasibandyti. Jausmas – super.

– Kokia tokių treniruočių nauda?

– Visų pirma, šaudyklės konstrukcijos tinklai yra aukštai, todėl metimą reikia išmesti aukštesne, taisyklinga trajektorija. Reguliuojasi kamuolio padavimo greitis, skirtingos zonos. Šiandien išmečiau 1000 metimų. Praėjusį kartą sekėsi geriau, galbūt šįkart persimiegojau.

– Kam rekomenduotumėte išbandyti šią šaudyklę?

– Visiems. Į tokias treniruotes gali eiti visi – nuo vaikų iki profesionalų. Ypač vasarą, kai moksleiviai, mėgėjai ar profesionalai turi daugiau laisvo laiko. Nereikia jokio draugo, kad tau padavinėtų kamuolį, riešas dirba puikiai, nes tu negali leisti vadinamosios „strėlės“ (šypsosi). Tai – fantastiškas dalykas.

– Sezonas žengia į svarbiausią savo stadiją. Kam šiuo metu ruošiatės labiausiai?

– Šiuo metu intensyviai ruošiuosi Europos lygos „3x3“ turnyro etapui Sankt Peterburge, kuris vyks jau kitą savaitę. Aišku, kaip visada reikia ruoštis ir SKL rungtynėms. Dabar jau kovas ir laukia atkrintamosios. Reikia stengtis vėl užsikabinti medalį.

– Kaip vertinate savo bendrapavardžio Dirko Nowitzkio rekordus NBA lygoje?  

– Mes su pusbroliu dažnai susiskambiname ir pasikalbame (šypsosi). Tie rekordai puiku, bet jau atėjo naujos žvaigždės. Luka Dončičius ir Kristapas Porzingis žais mano mylimiausioje komandoje, todėl pusbroliui praktiškai reikės tik sėdėti ir ploti. Kažkada „Mavericks“ vėl pasiims NBA čempionų žiedus.  

– Kokį įspūdį palieka NBA sezonas ir kas taps čempionais šį sezoną?

– Kol neprasideda atkrintamosios, labai sunku spėti. Aišku, galvoju, kad „Golden State Warriors“ apgins titulą, nors ir turės rimtą pasipriešinimą iš varžovų. Dar norėjau pasidžiaugti Jono Valančiūno išmainymu. Dabar žmogus atsigavo, pajuto laisvę.


‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti