Karščiausia savaitės D lygos dvikova – titulo gynėjų „Mad Lamb-2“ laukia rimčiausias šio sezono išbandymas

Manvydas Statauskas –  vienas pagrindinių „Mad Lamb-2“ čempioniško recepto ingredientų
Manvydas Statauskas – vienas pagrindinių „Mad Lamb-2“ čempioniško recepto ingredientų

Šį ketvirtadienį GEALAN-Sostinės D lygoje laukia kaip niekad intriguojanti dvikova, pagardinta praėjusio sezono ketvirtfinalio revanšistinėmis nuotaikomis. Sezoną šešiomis pergalėmis pradėję titulo gynėjai „Mad Lamb-2“ (6-0) B grupėje dar nesutiko savęs vertų priešininkų, tačiau taip pat be pralaimėjimų žengianti „Telia“ (5-0) savo aikštelėje jiems gali būti parengusi ne vieną siurprizą.

Būtent „Mad Lamb-2“ praėjusio sezono ketvirtfinalyje eliminavo telekomunikacijų bendrovę iš tolimesnės kovos, o vėliau tapo ir lygos čempionais, todėl ketvirtadienį 20:40 val. Sietuvos gimnazijoje bus itin karšta.

Pradėkime nuo to, kad „Telia“ tarpsezoniu iš pagrindų pakeitė sudėtį ir tokiu būdų veteranų kolektyvas sulaukė šviežio kraujo injekcijos.

Universalusis Mindaugas Paulavičius vidutiniškai renka po 14 taškų ir išdalina po 7 rezultatyvius perdavimus (18 naud.), o jo komandos draugą Edviną Čaikauską galima vadinti net vienu geriausiu snaiperių visoje šiųmetinėje D lygoje. Nors kol kas metimai jam nekrenta (7,5 tšk.), tačiau rungtynės su titulo gynėjais gali tapti puikiu atspirties tašku naujoje ekipoje. „Telia“ taip pat įregistravo Mindaugą Šukutį (13 tšk.), kuris kol kas sužaidė tik vieną mačą. Šis gynėjas dar prieš keletą metų buvo vienas pagrindinių žaidėjų čempioniškoje B lygos „Danske Bank“ ekipoje ir savo vertę turėtų įrodinėti būtent tokiose rungtynėse, kur varžovų ekipa ginasi maksimaliai gerai.

Tad prie jų pridėjus likusį būry ilgamečių lygos veteranų, „Telia“ kolektyvas  atrodo pasiruošęs vienam geriausių sezonų pastaraisiais metais.

Savo ruožtu „Mad Lamb-2“, kuris sudarytas gerų draugų pagrindu, žaidžia atsipalaidavę ir tiesiog mėgaujasi krepšiniu.

Sezono pradžioje neįtikėtiną formą demonstruoja Vladislav Piskariov (17 tšk.), su 27,3 naudingumo balų vidurkiu užimantis dešimtąją vietą visoje lygoje.

Puolimo lyderiu bet kada gali tapti patyręs 38-erių Justinas Sakalauskas (19,3 tšk.), kuris tapo vienu solidžiausių šios kapelos papildymu tarpsezoniu.

Na o šios ekipos žaidimo gijas savo rankose nuolatos tvirtai laiko atletšiki aikštės generolai Laurynas Zurza (16,5 naud.) ir Justinas Naidzinavičius (13,4 naud.).