Kviečiame registruotis į 2022-2023 m. SKL sezoną!

Jau 26-ą sezoną pradedanti GEALAN-Sostinės krepšinio lyga (SKL) labiausiai vertina tradicijas, o viena iš jų - pirmąją rudens dieną pradėti registraciją į naują sezoną!

Visa prieš keletą metų pasaulį apėmusi beprotybė buvo įstūmusi SKL į pakankamai sudėtingą situaciją, tad tik mūsų ilgalaikių rėmėjų UAB „GEALAN Baltic“ dėka pavyko stabilizuoti situaciją ir ganėtinai sklandžiai suorganizuoti praėjusio sezono kovas.

Žinoma, teko veržtis diržus, kai kur taupyti, duoti dalyviams mažiau nei patys norėtume. Tačiau visas problemas pavyko sėkmingai išspręsti, tad ateinančiame sezone esame pasiruošę vėl maloniai stebinti lygos dalyvius!

Tad komandų paraiškų lauksime iki spalio 01 d., stipriausios, A lygos, startą esame numatę spalio antrąją savaitę, o visus kitus čempionatus planuojame pradėti spalio 17 d.

Kas jūsų laukia SKL pirmenybėse?

 • Dėl prestižinės Alekso Makulavičiaus taurės kovos 8 stipriausios reguliariojo sezono pirmo rato A lygos komandos.
 • Visos likusios ekipos galės kovoti dėl azartiškos ir daugybę netikėtumų nuolat padovanojančios SKL taurės, kurios laimėtojai varžysis dėl išskirtinių rėmėjų prizų!
 • Nauja, dar daugiau intrigų žadanti, turnyro sistema!
 • Toliau investuosime į savo svetainę, o rudenį esame numatę SKL APP išleidimą!
 • Prie SKL kolektyvo prisijungia vienas perspektyviausių sporto žurnalistų Gustavas Klikna, kuris užims komunikacijos vadovo pareigas ir žada labai įdomų  komunikacinį turinį. 
 • SKL socialinių tinklų platformas „Facebook“ bei „Instagram“ ir toliau kels į aukštumas daugelio pamėgta Gabija Gudelevičiūtė, kuri užims socialinių tinklų vadovės pareigas ir žada konkursus rengti ne tik  čempionato dalyviams, bet ir lygos sirgaliams. 
 • Toliau bendradarbiausime su turbūt geriausiu sporto fotografu Lietuvoje Sauliumi Čirba, kuris užfiksuos gražiausias jūsų kovų akimirkas.
 • Taip pat numatyti išskirtiniai sezono atidarymo ir uždarymo renginiai, pokerio turnyrai ir protų kovos, kuriuose galėsite ne tik neformaliai pabendrauti su kolegomis, bet ir įveikti juos kituose frontuose!

Ir tai tik svarbiausi akcentai, kuriuos mes esame numatę artėjančiame sezone. Turime daugybę idėjų, esame pasiruošę sunkiam darbui, tad kviečiame jus  prisijungti prie GEALAN-Sostinės krepšinio lygos bendruomenės ir kartu pasinerti į naują 2022-2023 m. sezoną!

GEALAN-SKL privalumai:

 • Patirtis ir profesionalumas. Sostinės čempionatą rengiame nuo 1996 m. Per 26 metus sukaupėme neįkainojamos patirties. Žinome, ko reikia krepšinio mėgėjams, todėl nuoširdžiai dirbame, kad žaisdami mūsų turnyruose turėtumėte geriausią patirtį.   
 • Informatyvi svetainė. Kasmet investuojame į internetinės svetainės tobulinimą, didiname jos funkcionalumą ir informatyvumą, tad nenuostabu, jog sostineskl.lt pelnytai laikoma viena geriausių krepšinio svetainių Lietuvoje.
 • novatyvumas. Pirmieji Vilniuje pradėjome reguliariai vesti statistiką kompiuteriu, transliuoti rungtynes online režimu. Atsisakyta popierinio protokolo pildymo, kad būtų padidintas statistikos vedimo tikslumas. 
 • Galimybė varžytis su profesionalais. Čempionate dalyvauja komandos, savo sudėtyse turinčios ryškiausias Lietuvos krepšinio žvaigždes, Sostinės čempionatuose yra žaidę: Mindaugas KuzminskasRamūnas ŠiškauskasAndrius GiedraitisErikas KučiauskasGintautas VileitaRolandas SkaisgirysVirginijus SirvydisRolandas JarutisRolandas Matulis, Darjušas Lavrinovičius ir Kšyštofas Lavrinovičius.

Rungtynių skaičius, žaidėjų apribojimai

  NKL RKL A lyga B lyga C lyga U-20 (NKL) U-18 (LKL) Rungt. sk. Dubleriai
A lyga 2 neribotas - - - neribotas neribotas 22 -
B lyga 1 neribotas 2 - - neribotas neribotas 18 3
C lyga negalima neribotas negalima* 2 - neribotas neribotas 16 3
D lyga negalima* negalima* negalima* negalima* 3 negalima* negalima* 16 3
E lyga negalima* negalima* negalima* negalima* negalima* negalima* negalima* 16 3**
Įmonių lyga apribojimų nėra, svarbu, kad būtų įmonės darbuotojas 16 -

* - išskyrus žaidėjus iš žemesnėse lygose žaidžiančių dublerinių ekipų.
**-neribojamas dublerių skaičius, jei pagrindinė komanda žaidžia D lygoje.

Reikalavimai

Komandos, norinčios rungtyniauti 2022-2023 m. GEALAN-Sostinės krepšinio lygoje, privalo:

- Iki š.m. spalio 01 d. atsiųsti pilnai užpildytą komandos paraišką el. paštu vaidas@sostineskl.lt.


Atsisiųsti paraiškų formas:

SKL DALYVIO PARAIŠKA

  - Mažiausiai vieną kartą per savaitę turi turėti krepšinio salę namų rungtynėms;

- Iki š.m. spalio 14 d. sumokėti dalyvio mokestį: A lygoje - €2000 (įskaitant A.Makulavičiaus taurės rungtynių mokestį), B lygoje - €1400, C, D ir E lygose -  €1200, Įmonių lygoje - €1400 (parašius prašymą, mokėjimo terminą galima išskaidyti arba atidėti);

- SKL taurė - €80 už rungtynes;

- Nusifotografuoti su krepšinio apranga ir atsiųsti profilines žaidėjų nuotraukas.

Jei turite klausimų ar pasiūlymų mums, kreiptis galite šiuo kontaktu: vaidas@sostineskl.lt, tel. 8 610 10594.

#SostinėsKL