Kviečiame registruotis į 23-ąjį GEALAN-Sostinės krepšinio lygos čempionatą!

Kviečiame registruotis į 23-ąjį GEALAN-Sostinės krepšinio lygos čempionatą! 6409

Vasara baigėsi, tad daugelis komandų jau atakuoja skambučiais klausdamos, kada prasidės registracija į naują 2018-2019 m. krepšinio sezoną? Atsakome: jau dabar!

Kas jūsų laukia artėjančiame GEALAN-Sostinės krepšinio lygos sezone? Visų pirma, tai, kas iki šiol jus džiugino labiausiai: taurės laimėtojai iškovos galimybę varžytis turnyre Londone, o visos SKL komandos galės ne tik dalyvauti turnyre, bet ir linksmintis mūsų organizuojamuose renginiuose, o pavasarį finalus žaisti geriausiose Vilniaus salėse bei kovoti dėl unikalių medalių komplektų.

Maža to, visi lygos dalyviai galės pretenduoti į SKL rinktinę ir vasario mėnesį varžytis "Sostinės Žvaigždžių dienoje", kurios metu stengsime surengti tikrą šventę visiems Vilniaus krepšinio mėgėjams!

Naujovės

* Didžiausią SKL dalyvių dalį sudaro C ir D lygų komandos, tad stengiamės atsižvelgti į jų pageidavimus bei padaryti silpniausio segmento čempionatą dar įdomesnį.

Šiemet ribosime C lygos dalyvių skaičių iki 48 komandų, nes norime, jog čempionatas finišuotų vėliausiai gegužės viduryje.

Tuo tarpu D lygoje dalyvių skaičius bus neribotas. Atsižvelgdami į komandų pageidavimus - net padidinsime rungtynių skaičių, o Didžiosios taurės atkrintamųjų pirmuosiuose etapuose (1/8 fimalo ir 1/4 finalo) ir leisime komandoms išsiaiškinti santykius serijose iki dviejų pergalių.

* Atsižvelgdami į dalyvių pageidavimus 2018-2019 m. sezone darome eksperimentą ir leidžiame žemesnių lygų komandoms turėti po 1 (vieną) žaidėją iš aukštesnės lygos, kuris nepriklauso klubo dublerių sistemai.

Tai reiškia, jog B lygoje dalyvaujančios komandos gali turėti 1 žaidėją, kuris 2018-2019 m. sezone yra registruotas A lygoje, o C lygos komandos gali turėti 1 žaidėją žaidžiantį ir B lygos pirmenybėse.

Tačiau C lygoje negali žaisti krepšininkai 2018-2019 m. registruoti A lygoje. Kaip ir anksčiau, D lygos komandos gali turėti 3 žaidėjus registruotus C lygos komandose.

* Taip pat, šiek tiek keisis taurės turnyro formatas: dėl kelialapio į Londoną ir prestižinės Alekso Makulavičiaus taurės varžysis tik A lygos komandos, o tiksliau - stipriausios 8 reguliariojo sezono pirmojo rato ekipos.

Tuo tarpu B, C, D, IT ir Įmonių lygų komandos kovos dėl naujai įsteigtos SKL taurės, kurios nugalėtojais varžysis dėl išskirtinių rėmėjų prizų!

Foto ir video

Naujame sezone ir toliau aktyviai bei išsamiai aprašinėsime visų lygų varžybas, siūlysime vertinti mūsų korespondentų prognozes bei analizes.

Mūsų fotokorespondentas Saulius Čirba toliau aktyviai fiksuos rungtynių akimirkas,  o komunikacijos specialistai plės VIDEO siužetų skiltį.

Tad kviečiame prisijungti prie GEALAN-Sostinės krepšinio lygos bendruomenės ir kartu su mūsiu nauju šūkiu #krepšinioSostinė pasinerti į intriguojantį 2018-2019 m. sezoną!

GEALAN-SKL privalumai:

  • Patirtis ir profesionalumas. Sostinės čempionatą rengiame nuo 1996 m. Per 22 metus sukaupėme neįkainojamos patirties. Žinome, ko reikia krepšinio mėgėjams, todėl nuoširdžiai dirbame, kad žaisdami mūsų turnyruose turėtumėte geriausią patirtį.   
  • Informatyvi svetainė. Kasmet investuojame į internetinės svetainės tobulinimą, didiname jos funkcionalumą ir informatyvumą, tad nenuostabu, jog sostineskl.lt pelnytai laikoma viena geriausių krepšinio svetainių Lietuvoje.
  • Sekretoriatas. GEALAN-Sostinės krepšinio lygoje dirba vieni geriausių sekretoriato darbuotojų Lietuvoje. Mūsų sekretores galite pamatyti ne tik GEALAN-SKL rungtynėse, bet ir Eurolygoje ar LKL čempionate. Visi sekretoriato darbuotojai kasmet turi tobulinti savo žinias seminaruose bei išlaikyti specialius testus. Kasmet FIBA vis atnaujina oficialias krepšinio taisykles, todėl užtikriname, kad su naujovėmis yra susipažinę ir mūsų sekretoriato darbuotojai.
  • Inovatyvumas. Pirmieji Vilniuje pradėjome reguliariai vesti statistiką kompiuteriu, transliuoti rungtynes online režimu. Atsisakyta popierinio protokolo pildymo, kad būtų padidintas statistikos vedimo tikslumas. 
  • Galimybė varžytis su profesionalais. Čempionate dalyvauja komandos, savo sudėtyse turinčios ryškiausias Lietuvos krepšinio žvaigždes, Sostinės čempionatuose yra žaidę: Mindaugas KuzminskasRamūnas ŠiškauskasAndrius GiedraitisErikas KučiauskasGintautas VileitaRolandas SkaisgirysVirginijus SirvydisRolandas JarutisRolandas Matulis.

Kiti privalumai

  • Mus renkasi geriausi
  • SKL taurė
  • Sostinės Žvaigždžių diena
  • Išskirtinis pasiūlymas klubams turintiems kelias komandas

Rungtynių skaičius, žaidėjų apribojimai

  NKL RKL A lyga B lyga C lyga U-20 (NKL) U-18 (LKL) Rungt. sk. Dubleriai
A lyga 2 neribotas - 1 negalima* neribotas neribotas 22 3
B lyga 1 neribotas 1 - 1 neribotas neribotas 18 3
C lyga negalima neribotas negalima* 1 - neribotas neribotas 16 3
D lyga negalima negalima negalima* negalima* 3 negalima negalima 16 5
Įmonių lyga apribojimų nėra, svarbu, kad būtų įmonės darbuotojas 16 -

* - išskyrus žaidėjus iš žemesnėse lygose žaidžiančių dublerinių ekipų.

Reikalavimai

Komandos, norinčios rungtyniauti 2018-2019 m. GEALAN-Sostinės krepšinio lygoje, privalo:

- Iki š.m. spalio 1 d. atsiųsti pilnai užpildytą komandos paraišką el. paštu vaidas@sostineskl.lt.

Atsisiųsti paraiškų formas:

A lyga B lyga C lyga D lyga IT lyga Įmonių lyga

- Mažiausiai vieną kartą per savaitę turi turėti krepšinio salę namų rungtynėms;

- Iki š.m. spalio 14 d. sumokėti dalyvio mokestį: A lygoje - €1550 (įskaitant A.Makulavičiaus taurės rungtynių mokestį), B lygoje - €900, C lygoje -  €800, D lygoje - €750, IT lygoje - €900, Įmonių lygoje - €900 (parašius prašymą, mokėjimo terminą galima išskaidyti arba atidėti);

- SKL taurė - €30 už rungtynes;

- Nusifotografuoti su krepšinio apranga ir atsiųsti profilines žaidėjų nuotraukas.

Jei turite klausimų ar pasiūlymų mums, kreiptis galite šiuo kontaktu: vaidas@sostineskl.lt, tel. 8 610 10594.

#SKL #KrepšinioSostinė


‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti