Kviečiame registruotis į Spring‘20 turnyrą

Nors žiema taip ir neatėjo, tačiau smagu kalendoriuje pamatyti, jog prasidėjo pavasaris, tad kaip visuomet, tokiu metu, pats metas burti komandą ir registruotis į tryliktą kartą organizuojamą ir daugelio pamėgtą, pavasarinį Spring turnyrą!

Šiame sezone dalyviai vėl mėgausis žaisdami pagal įprastą formatą, t.y. rungtyniaudami net keturiose, lygiaverčių varžovų kupinose, pajėgumo grupėse.

Mūsų tikslas - suteikti progą VISIEMS pavasarinio turnyro dalyviams pakovoti dėl išskirtinių medalių ir sezoną baigti su šypsena veide.

Pajėgiausios Vilniaus komandos galės varžytis beveik jokių apribojimų neturėsiančiame Spring‘A čempionate, kiek silpnesnės kausis dėl Spring‘B ir Spring‘C taurių.

Visos kitos ekipos, priklausomai nuo pajėgumo, kovos Spring‘D1 arba Spring‘D2 čempionatuose, o juose abejuose bus kovojama dėl dviejų Didžiosios ir Mažosios taurių bei dviejų unikalių SKL medalių komplektų!

Spring‘A čempionate netaikomi jokie pajėgumo apribojimai, todėl čia gali varžytis bet kuri norinti ekipa.

Spring‘B ir Spring‘C pirmenybėse gali varžytis bet kuri ekipa. Pagrindiniai komandoms taikomi apribojimai yra šie - čempionate gali žaisti 1 (vienas) Sostinės A lygos licenciją 2019-2020 m. čempionate turėjęs krepšininkas.

Apribojimai netaikomi krepšininkams, kurie A lygoje nesužaidę 5 (penkių) rungtynių.

Pirmajame varžybų etape abiejų čempionatų dalyvės kovos viename lygyje, o paskui - stipriausios ekipos pateks į Spring‘B finalo ketvertą, likusios kovos dėl Spring‘C taurės.

Spring‘D turnyre taisyklės gerokai griežtesnės, nes čia negalės žaisti LKL, NKL ir RKL licencijas 2019-2020 m. sezone turėję bei A ir B lygose žaidę krepšininkai.

* - remiantis nerašytomis SKL taisyklėmis LKL pirmenybėse žaidžiantys jaunesni nei 18 metų vidurinių mokyklų moksleiviai ar jaunesni nei 21 metų NKL licenciją turintys krepšininkai nebus laikomi profesionalais ir neturės jokio išskirtinio statuso.

Kodėl verta

  • Aiškus turnyro lygių skirtumas, todėl galėsite nebijoti triuškinamų rezultatų ir pajausti tikrą azartiškų kovų malonumą.
  • Rungtynių aprašymai, foto ir video reportažai, todėl po rungtynių galėsite ne tik analizuoti savo statistiką, bet ir skaityti, vertinti, žiūrėti rungtynių akimirkas mūsų svetainėje ir Facebooke.
  • Prizai. Visų SKL Spring‘20 turnyrų dalyviai apdovanojami taurėmis ir unikaliais SKL medaliais.

DĖMESIO: komandų skaičius SKL Spring taurėje - ribotas, todėl skubėkite registruotis!

Numatoma, kad Spring‘A čempionato dalyvės sužais mažiausiai 5 rungtynes, Spring‘B ir Spring‘C turnyre besivaržysiančios ekipos - mažiausiai 7 rungtynes, o Spring‘D dalyvės - mažiausiai po 4 rungtynes.

Spring‘A turnyro kaina - €300
Spring‘B ir Spring‘C turnyro kaina - €300
Spring‘D1 ir D2  turnyrų kaina - €250

Paraiškos į šių metų pirmenybes priimamos iki 2020 m. kovo 31 d., tad nieko nelaukite ir prisijunkite prie ilgiausias tradicijas Vilniaus mieste turinčio  pavasario turnyro - Spring‘20!

Pagrindiniai reikalavimai:

- turėti sporto salę bent kartą per savaitę;
- turėti vienodą tvarkingą krepšinio aprangą;
- iki čempionato starto sumokėti garantuotų pirmojo etapo rungtynių mokestį;
- pateikti tvarkingai užpildytą dalyvio paraišką.

Klausimai, pasiūlymai, paraiškos priimamos el. paštu vaidas@sostineskl.lt. Telefonas pasiteiravimui: 8 610 10594.

Paraiškos formą rasite paspaudę čia.