Registracija į Summer‘20 turnyrą baigta

Vakar prasidėjo visų ilgai laukta vasara, vakar buvo sušvelninti karantino apribojimai, leidžiantys krepšinio mėgėjams sportuoti ne tik lauke, bet ir krepšinio arenose, tad visus pasiilgusius oranžinio kamuolio kovų kviečiame į po trejų metų atgimusį Summer čempionatą!

Tradiciškai turime vieną tikslą - padaryti taip, kad VISI turnyro dalyviai liktų patenkinti ir žaistų su sau lygiais varžovais, tad vasaro turnyras bus organizuojamas net keliose pajėgumo lygiuose Summer A, Summer B ir Summer C grupėse.

Summer ELITE (jei susirinks) - gali dalyvauti visos Sostinės A lygoje 2019-2020 m. čempionate dalyvavusios ekipos pasistiprinusios NKL ar LKL (arba užsienio aukščiausiose lygose) dalyvavusiais krepšininkais.

Maksimalus šios grupės (TOP12 žaidėjų) pajėgumo koeficientas - 55 (žr. koeficientų skaičiavimai).

O toliau, darome eksperimentą. Puikiai suprantame, kad vasara yra pats tinkamiausias metų laikas pažaisti kartu su savo senais draugais arba išbandyti potencialius naujokus artėjančiam sezonui, tad nusprendėme neįsprausti komandų į griežtus rėmus ir po pajėgumo grupes paskirstyti komandas pagal jų pagėjumo koeficientus.

Jie skaičiuojami taip: krepšininkai 2019-2020 m. sezone žaidę Sostinės D1 ir D2 lygoje gaus po 1 reitingo balą, C lygos, MKL čempionatų dalyviai ir U-21 statusą turintys žaidėjai (išskyrus tuos, kurie žaidė NKL) bus įvertinti 2 balais, B lygos  - 3, A lygoje dalyvavę krepšininkai - 4 balais, NKL čempionate žaidę krepšininkai - 8 balais, o LKL ar užsienio šalių aukščiausiose lygose žaidę krepšininkai - 12 balų.

Tuomet pirmos 5 (penkios) daugiausiai reitingo balų turinčios komandos pateks į Summer‘A grupę, 6-10 vietose likusios ekipos į Summer‘B, o likusios dalyvės varžysis dėl Summer‘C taurės.

Gali kilti problema, kad net paskirsčius į tam tikras grupes komandų pajėgumas vis tiek smarkiai skirsis, tad įvedėme maksimalias koeficientų „lubas“ kiekvienam lygiui:

Summer‘A grupėje maksimalus (TOP 12 žaidėjų) reitingas neturi viršyti 38, tai reiškia, kad čia galės dalyvauti B lygos komanda pasipildžiusi daugiausia 2 (dviem) A lygos krepšininkais arba 1 (vienu) NKL licenciją turėjusiu žaidėju.

Summer‘B grupėje maksimalus (TOP 12 žaidėjų) reitingas neturi viršyti 30, tai reiškia, kad čia galės dalyvauti C lygos komanda pasipildžiusi daugiausia 3 (trims) B lygos krepšininkais arba 2 (dviem) A lygos krepšininkais arba 1 (vienu) NKL licenciją turėjusiu žaidėju.

Summer‘C grupėje maksimalus (TOP 12 žaidėjų) reitingas neturi viršyti 25, tai reiškia, kad čia galės dalyvauti C lygos komanda pasipildžiusi daugiausia 1 (vienu) B lygos krepšininku D1/D2 lygų ekipa pasipildžiusi tam tikru skaičiumi pajėgesnių žaidėjų, kurių reitingo suma neviršytų apibrėžtos normos.*

*grupių paskirstymas gali keistis sulaukus didesnio, vienodo pajėgumo, komandų skaičiaus.

DĖMESIO: komandų skaičius SKL Summer taurėje - ribotas iki 15 po 5 kiekvienoje grupėje (A, B ir C) todėl skubėkite registruotis!

Numatoma, kad Summer‘20 čempionato dalyvės sužais mažiausiai 6-8 dvikovas. Visi susitikimai vyks pirmadieniais ir trečiadieniais (jei bus daugiau komandų - sekmadieniais), Ekinstos arenoje.

Visų grupių prizininkės bus apdovanotos ne tik gražuolėmis taurėmis, bet ir daugelio pamėgtais išskirtiniais SKL medaliais!

Rungtynių kaina visuose turnyruose - €60!

Numatoma čempionato trukmė - liepos mėnuo.

Paraiškos į šių metų pirmenybes priimamos iki 2020 m. birželio 29 d., tad nieko nelaukite ir prisijunkite prie antrą kartą organizuojamo Summer  turnyro!

Pagrindiniai reikalavimai:

- turėti vienodą tvarkingą krepšinio aprangą;
- iki čempionato starto sumokėti garantuotų pirmojo etapo rungtynių mokestį;
- pateikti tvarkingai užpildytą dalyvio paraišką.

Klausimai, pasiūlymai, paraiškos priimamos el. paštu vaidas@sostineskl.lt. Telefonas pasiteiravimui: 8 610 10594.

Paraiškos formą rasite paspaudę čia.