Lapkričio mėnesio geriausieji

Lapkričio mėnesio geriausieji 5985

Spalio viduryje startavęs 22-asis GEALAN-Sostinės krepšinio lygos sezonas įsivažiavo kaip reikiant, nes lapkričio mėnesį pagrindinėse lygose buvo sužaista daugiau kaip 200 (!) rungtynių, tad išrinkti pačius geriausius krepšininkus buvo nepaprastai sudėtinga.

Vis tik mes tai padarėme, tad dabar su malonumu pristatome jums LAPKRIČIO mėnesio A, B, C ir D lygų naudingiausiųjų žaidėjų penketukus.

Nepamirškite pasidžiaugti ir čia nepaminėtu, bet jau anksčiau išliaupsintu Ignu Ryla, kuriam atiteko „Sportpoint“ įsteigtas prizas už geriausią mėnesio kovą dėl kamuolių!

A lyga

Mėnesio žaidėjas

Ignas Lukošius, „ISM universitetas“. Praėjęs mėnuo Sostinės A lygoje išties žadėjo daug intrigų, derbių ir įdomių kovų. Į geriausiųjų penketą įsiterpė du „Vilniaus kolegijos“ atstovai, bet geriausio mėnesio žaidėjo titulas atiteko „ISM universiteto“ vidurio puolėjui.

I.Lukošius lapkritį sužaidė tris mačus, kur demonstravo stabiliai galingą žaidimą. Nė vieni oponentai nesugebėjo sutramdyti šio galingo aukštaūgio po krepšiais.

Jo taškų vidurkis nekrito žemiau 15, atkovotų kamuolių – žemiau 11, o naudingumas dukart siekė 33 balus bei kartą – 29.

Na, ir kaip nepaskatinsi tokio žaidėjo MVP apdovanojimu, kurio jis tikrai vertas!

Simbolinis penketukasB lyga

Mėnesio žaidėjas

Tomas Butrimas, „Vilniaus KM-99“. Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtiniai apskritai žibėjo lapkritį ir surengė ne vieną ir ne du puikius pasirodymus. Ką rodo ir šios komandos trejeto įsiterpimas į geriausiųjų penketą.

Vis tik verčiausiu iškovoti MVP apdovanojimą tapo Tomas Butrimas. Aukštaūgis išbėgo ant parketo dviejuose mačuose, bet kaip fantastiškai juos sužaidė!

Dvigubi dubliai T.Butrimui apskritai yra eilinė diena ofise, o lapkritį jo vidurkiai siekė 15,5 taško, 14,5 atkovoto kamuolio bei net 34,5 naudingumo balo.

Toks aštuoniolikmečio žaidimas žada daug!

Simbolinis penketukas

C lyga

Mėnesio žaidėjas
 

Ignas Urbonas, „Taurus“. Nors Povilas Kaminskas ir užkėlė aukštą kartelę Sostinės C lygos žaidėjams, ją peršokti rimtai ketina šis „Taurus“ gynėjas.

I.Urbonas dukart surengė tokius šou, kad rungtynių žiūrovai galėjo šokinėti nuo kėdžių, o varžovai – griebtis už galvų.

32 taškai, 7 perimti kamuoliai, 6 tritaškiai, 32 naudingumo balai. Arba 49 taškai, 7 tolimi šūviai, 6 rezultatyvūs perdavimai, 9 pavogti kamuoliai bei 54 naudingumo balai.

Abejingų tokie šou tikrai nepalieka! Nepaliko ir mūsų, tad, Ignai, sveikiname tave su MVP titulu.

Simbolinis penketukas

D lyga

Mėnesio žaidėjas
 
Mantas Simonavičius, „CAPITAL vertinimas-Ego Forte“. Sostinės D lyga išties turi ryškią žvaigždę, kuri savo raumenis ir jėgą demonstruoja visur ir visada. M.Simonavičiui neegzistuoja jokie autoritetai.
 
Sunkusis krašto puolėjas kol kas rodo puikią sportinę formą ir neleidžia sau atsipalaiduoti. Jis sužaidė tris mačus, kurių statistika nepadarytų gėdos net buvusiems profesionaliems krepšininkams.
 
M.Simonavičiaus vidurkiai siekė 34,3 taško, 15,7 atkovoto kamuolio, 8,3 rezultatyvaus perdavimo ir  49,3 naudingumo balo. Kol kas jis užkėlė kartelę aukštai ir yra geriausias Sostinės D lygos krepšininkas.
 
Simbolinis penketukas
 

‹ atgal
SKL © 2018

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti