Lapkričio mėnesio geriausieji

Lapkričio mėnesio geriausieji 6549

Įžengėme į gruodį. Baltą ir su besikandžiojančiu šaltuku. Kaip bebūtų GEALAN-Sostinės krepšinio lygos komandos be gailesčio degina aikštelių parketą, o kiekvienas žaidėjas siekia tapti pačiu geriausiu!

Sekėme visas lapkričio rungtynes, ir išrinkome geriausiai pasirodžiusius žaidėjus iš A, B, C bei D lygų.

Norime priminti, jog vienam iš geriausiųjų atiteks mūsų draugų „Sportpoint“ įsteigtas prizas - Mc David kojų ir rankų aspaugos.

Taigi, nieko nelaukę pristatome pačių geriausių LAPKRIČIO žaidėjų simbolinius penketus, tarp kurių pasislėpęs ir prizo laimėtojas!

A lyga

Mėnesio žaidėjas

Gediminas Povilauskas, „Stekas-Rivilė“. Ne pirmą sezoną žaidžiantis SKL A lygoje, vaikinas šįkart į aikštelę žengė itin ryžtingai.

G. Povilauskas lapkričio mėnesį sužaidė trejas, kuriose ant parketo kovėsi vidutiniškai apie 32 minutes.  Rungtynių metu jis vidutiniškai įmetė 20 taškų, atkovodavo beveik po 17 kamuolių, atlikdavo 6 rezultatyvius perdavimus ir rinko 42,3 naudingumo balus.

Šiuo metu „Stekas-Rivilė“  A lygos turnyrinėje lentelėje yra pirmoje vietoje. Tai visai nestebina, kai komandoje žaidžia tokie kovotojai, tiesa?

Simbolinis penketukasB lyga

Mėnesio žaidėjas

Deimantas Pavlovskis, „Dussmann“. Vaikinas jau antrą mėnesį nesitraukia iš geriausio žaidėjo pozicijos B lygoje.

D. Pavlovskis sužaidė ketverias rungtynes. Jų metu šis žaidėjas vidutiniškai žaidė apie 33 minutes. Jų metu pelnė 21,8 taško, atkovodavo 7 kamuolius, atlikdavo 3,5 rezultatyvių perdavimų, o žaidėjo naudingumo vidurkis 24,5 balo.

Vaikinas užsispyręs kaip ir visa komanda. „Dussmann“ B lygos turnyrinėje lentelėje - pirmi.

Simbolinis penketukas

C lyga

Mėnesio žaidėjas
 
Rimgaudas Kukta, „VLI Timber“. C lygos D grupės turnyrinėje lentelėje „VLI Timber“ puikuojasi pirmoje vietoje, o jų žaidėjas išsiveržė ir į geriausiųjų penketuką.
 
R. Kukta, atstovaujantis  „VLI Timber“ ekipą, lapkritį žaidė ketveriose rungtynėse. Jose krepšininkas žaidė po 39 minutes. Metė po 27,8 taško! Atkovodavo po 7,3 kamuolio, atlikdavo kiek daugiau nei 5 rezultatyvius perdavimus, o naudingumo balų vidurkis siekė 27,75.
  
Simbolinis penketukas

D lyga

Mėnesio žaidėjas
 
Povilas Kaminskas, „Oaks-3-Tirola“. 
 

Lapkritį sužaistose dvejose rungtynėse P. Kaminskas vidutiniškai žaidė apie 41 minutę, pelnydavo po 21,5 taško, atkovojo beveik po 18 kamuolių, atlikdavo 10 rezultatyvių perdavimų, o žaidėjo naudingumas pasiekė 44,5 balo.

Šį mėnesį geriausiųjų grupėje šis žaidėjas turi aukščiausią naudingumo balų vidurkį, tad jam atitenka ir „Sportpoint“ įsteigta dovana -  Mc David kojų ir rankų apsaugos!

Sveikiname Povilą ir linkime toliau išlikti geriausiųjų sąraše!
 
Simbolinis penketukas
 
 
 
Spalio mėnesio geriausias: dingus motyvacijai kedus kabintų ant vinies
 
Spalį geriausiu „Sportpoint“ mėnesio žaidėju buvo išrinktas Dainius Novickas, kurio naudingumo balų vidurkis siekė net 48 balus!

Žaidėjas teigia, kad tokie apdovanojimai suteikia motyvacijos: „Šiais laikais, kai statistika taip gerai vedama bei greitai skelbiama, visi pasižiūri savo asmeninę statistką, nors ir gali teigti kitaip. Gauti apdovanojimą už asmeninius pasiekimus tikrai suteikia papildomos motyvacijos, galbūt net psichologiškai jautiesi tviričiau, o dar gauni ir dovanų - tai fantastiškas jausmas.“
 
D. Novickas kalbėdamas apie motyvaciją juokauja, jog atsiradus jos trūkumui, tektų nustoti žaisti krepšinį, tačiau nepamiršta paminėti ir svarbiausių motyvacijos elementų: „Man per tiek metų žaidžiant krepšinį motyvacijos netrūksta, nes jei ji dingtų, manau, kabinčiau kedus ant vinies. Kaip bebūtų, manau, kad gera nuotaika ir mikroklimatas komandoje yra 70 procentų pergalės garanto, ypač mėgėjų krepšinyje. Būtent todėl pats žaidžiu tose komandose, kuriose ir už aikštelės ribų esame geri draugai.“
 
Kadangi prasidėjo metas, kuomet visų galvas susuka artėjančių Kalėdų šurmulys D. Novickas nepraleido progos visiems SKL žaidėjams gerų ateinančių švenčių. „Visiems SKL žaidėjams linkiu aikštelėje būti be traumų - tai svarbiausia. Taip pat geros nuotaikos, gerų rezultatų, kantriai dirbti ir pergalės ateis! Visiems gerų ateinančių švenčių, susitiksime krepšinio aikštelėje!“
 

‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti