„LKA-karys.lt“ antroje dvikovos dalyje palaužė „dailininkus“, „Dussmann“ eilinį kartą iškirto „ąžuolus“ (foto)

Antradienio vakarą GEALAN-Sostinės B lygoje buvo sužaistos dvejos rungtynės, kuriose netrūko intrigos ir kvapą gniaužiančių akimirkų.

Antrą pergalę iš eilės iškovojo ir turnyrinės lentelės laiptais gerokai palypėjo „LKA-karys.lt“ (3-3) ekipa, kuri svečiuose po puikiai sužaistos antros susitikimo dalies 96:84 įrodė savo pranašumą prieš „Dailės akademijos“ (1-3) komandą.

Šių rungtynių nuotraukas rasite mūsų „Facebook“ paskyroje!

Aikštės šeimininkai galingai pradėjo rungtynes ir pirmojo kėlinuko viduryje mėgavosi dviženkle persvara (14:2). Vis tik vėliau kariai stabilizavo savo žaidimą, apkarpė turėtą deficitą, o antrojo kėlinuko pradžioje galiausiai išlygino rezultatą (20:20).

Nors pranašumą iššvaistę „dailininkai“ dar sugebėjo atsitiesti ir kurį laiką diktavo varžovams savo sąlygas, tačiau trečiajame kėlinuke „Dailės akademijos“ ekipai ėmė stigti jėgų, tad antroje dvikovos dalyje net 57 taškus surinkę kariai  aplenkė varžovus, įgijo apčiuopiamą persvarą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė įtikinamą pergalę.

Dailės akademija
LKA-karys.lt
Lukas Pivoriūnas 26 PTS 24 Ričardas Bistrickas
Edgaras Kordiukovas 9 REB 11 Mantas Juočepys
Martynas Striūkas 7 AST 5 Ignas Jackūnas

Antrojoje vakaro akistatoje pergalę taip pat šventė svečiai. Puikiai dvikovos pradžioje puolime atrodę „Dussmann“ (4-2) vyrai pirmajame kėlinuke pasiuntė SK „Oaks-Tirolos“ (2-2) ekipą į nokdauną (24:7).

Tačiau „ąžuolai“ nepalūžo ir pademonstravę geležinę gynybą antrojo ketvirčio pabaigoje buvo priartėję iki pavojingos 4 taškų ribos (31:35).

Visgi ilgosios pertraukos metu teisingesnes išvadas padarė „Dussmann“ ekipa. Po didžiosios pertraukos svečiai priėmė teisingesnius sprendimus puolime, prisiminė gynybos schemas ir beveik visą laiką išlaikė saugią 10-12 taškų persvara.

Lemiamo kėlinuko viduryje „Oaks-Tirolos“ komanda dar buvo priminusi apie save (53:59), tačiau vėliau Mindaugo Lapėno treniruojami „Dussmann“ krepšininkai pademonstravo visa griaunantį puolimą ir laimėję likusią rungtynių dalį rezultatu 23:5 iškovojo triuškinamą pergalę rezultatu 82:58.

Beje, tai buvo jau septintoji „Dussmann“ komandos pergalė per aštuonias tarpusavio dvikovos ir penktas kartas iš eilės, kuomet Mindaugo Lapėno auklėtiniai įveikia „ąžuolų“ komandą.