Lyg Feniksas iš pelenų pakilę VU studentai laimėjo principinę akistatą

Pirmadienio vakarą įvyko vienerios GEALAN-Sostinės A lygos rungtynės, kuriose susigrūmė turnyro lentelės viršuje esančios „ISM universiteto“ (12-5) ir „Vilniaus universiteto“ (12-5) komandos.

Iki šių rungtynių geresnį pergalių balansą turėjo savo aikštėje žaidusi Gintaro Pociaus treniruojama ISM ekipa, tad atrodė, kad būtent ji turėtų būti nežymi dvikovos favoritė.

Vis tik, pastaruoju metu lyg nesava atrodžiusi VU komanda pirmadienio vakarą lyg Feniksas pakilo iš pelenų, pademonstravo sau būdingą krepšinį ir šventė ganėtinai nesunkią pergalę rezultatu 93:77.

Susitikimo pradžioje aikštėje vyko gana lygi kova, tačiau antrajame kėlinuke svečiai sugebėjo įklampinti varžovus savo gynybos liūne ir dvikovos pusiaukelėje įgijo dviženklę persvarą (47:37).

Po didžiosios pertraukos Rimanto Kaminsko auklėtinių dominavimas tęsėsi toliau, tad VU komanda pamažu didino savo persvarą, kuri trečiojo ketvirčio pabaigoje pasiekė triuškinamą 16 taškų ribą (74:58).

Lemiamame kėlinuke „ISM universiteto“ ekipa jau iškėlė baltą vėliavą, tad įpusėjus jam svečiai mėgavosi įspūdinga 24 taškų persvara (87:63).

Per likusį dvikovos laiką aikštės šeimininkai kiek apkarpė turėtą deficitą, tačiau tai tapo tik labai menka paguoda prieš artimiausią kaimynę skaudžią nesėkmę patyrusiai „ISM universiteto“ komandai.