Moterų lygoje - triuškinami rezultatai ir ryškėjančios lyderės

Trečiąją Vilniaus m. Moterų lygos kovų savaitę buvo sužaistos keturios rungtynės, po kurių ėmė aiškėti turnyro favoritės ir ryškėti turnyro rikiuotės kontūrai.

Turnyrą organizuoja sporto klubas „Oaks“ pagal Sporto rėmimo fondo projektą Nr. SRF-SRO-2022-1-0076 „Vilniaus miesto moterų krepšinio čempionato organizavimas“

Didžiausią pergalę turnyro istorijoje šventė „BC 7bet“ (2-0) ekipa, kuri trečiadienio vakarą nepasigailėjo pajėgiausių krepšininkių neturėjusios „Vilniaus KM“ (0-3) komandos įveikdama ją net 101:47.

Pirmąsias rungtynes žaidusios „7bet“ merginos siekė pasiruošti Lietuvos Moterų lygos B diviziono kovoms, tad pasižaisti leido visoms į dvikovą atėjusioms krepšininkėms.

Tuo tarpu VKM strategė Ina Revinskienė dėl įvairių priežasčių neturėjo svarbiausių savo krepšininkų, tad vertėsi su tuo, ką turėjo.

Dvikovos baigtis tapo aiški dar pirmajame kėlinuke, kurį viešnios laimėjo 28:4. Nors vėliau aikštės šeimininkės bandė priešintis, tačiau akivaizdus ūgio ir meistriškumo skirtumas neleido VKM auklėtinėms duoti bent kiek rimtesnę kovą.

Tuo tarpu ritmą išlaikusios „7bet“ atstovės įmetė 101 tašką, pasiekė keletą naujų Moterų lygos rekordų ir pasigirdus finaliniam teisėjo švilpukui šventė pirmą pergalę čempionate.

Vilniaus KM
BC 7bet
Laura Filomenkaitė 10 PTS 25 Vakarė Stankevičiūtė
Saulė Pauplytė 9 REB 18 Eglė Jucevičiūtė
Saulė Pauplytė 2 AST 10 Eglė Jucevičiūtė

Dar vieną tašką į turnyrinę rikiuotę „7bet“ atstovės įsirašė penktadienio vakarą, kuomet jau savo aikštėje 93:37 sutriuškino Kauno „Laisvės“ (1-1) atstoves.

Dvikovos scenarijus buvo labai panašus - aikštės šeimininkės laimėjo pirmą kėlinuką 19:0, taip tarsi pasakydamos, jog varžovės net nesvajotų apie pergalė.

Vėliau „Laisvės“ merginos įsižaidė, pelnė pirmuosius taškus ir per likusią rungtynių dalį jau laisviau jautėsi puolime. Visgi, lygių skirtumas tarp mėgėjų komandos ir turbūt geriausią sudėtį šiame čempionate turinčios ekipos pasirodė pernelyg didelis.

BC 7bet
Kauno Laisvė
Kristina Grigė 22 PTS 13 Gerda Tamoševičiūtė
Kristina Grigė 15 REB 7 Gitana Paplauskaitė
Daiva Pabrėžaitė 6 AST 1 Gabrielė Siniakovaitė

Atkakliausiai šią savaitę klostėsi „Lapių“ (0-2) ir „Kamanių“ (2-1) akistata, kurią rezultatu 65:49 laimėjo svečiuose žaidusi antroji ekipa.

Šių rungtynių nuotraukas rasite mūsų „Facebook“ paskyroje!

Sužaidus dešimt minučių iš mėgėjų sudaryta „Lapių“ komanda dar pirmavo prieš Lietuvos Moterų lygoje B divizione žaidžiančią „Kamanių“ ekipą 18:17.

Tačiau antrajame kėlinuke Olgos Fominos vedamas kolektyvas padidino apsukas, perėmė iniciatyvą į savo rankas ir įpusėju dvikovai jau mėgavosi solidžią persvara (42:33).

Antroje susitikimo dalyje vyravo gynybinio pobūdžio krepšinis. Abi komandos žaidė gana kibiai, tad po didžiosios pertraukos rezultatss augo labai pamažu.

Vis tik, toks scenarijus buvo kiek palankesnis „Kamanėms“, kurios geriau išnaudojo susikurtas progas puolime, dar labiau padidino savo pranašumą ir dvikovos pabaigoje šventė pelnytą pergalę.