Naujieji SKL taurės savininkai - „BC LIDL“ krepšininkai!

Sekmadienio popietę finišavo ketvirtasis GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) organizuotas „SKL taurės“ turnyras, kurio nugalėtoja tapo „BC LIDL“ ekipa finale po itin atkaklios kovos įveikusi „Taurus“ vyrus.

Dėl šio trofėjaus galėjo kovoti visos SKL dalyvės, išskyrus A lygos komandas, kurios varžosi dėl kito trofėjaus - Alekso Makulavičiaus taurės.

Rudenį prie starto linijos stojo net 18 ekipų dalyvaujančių B, C, D ir E lygose, o sužaidus 16 rungtynių šiandien dvi pajėgiausios komandos stojo į kovą dėl titulo.

Nežymia dvikovos favorite buvo laikoma B lygos reguliarųjį sezoną laimėjusi „LIDL“ komanda, kuri pirmajame kėlinuke patvirtino savo statusą ir sužaidus dešimt minučių turėjo apčiuopiamą 8 taškų persvarą (18:11).

Visgi, šaltą dušą „Taurus“ vyrai nekėlė baltos vėliavos. Anaiptol, pakeitę gynybos sistemą, ėmė protingiau žaisti puolime Manto Bielinsko auklėtiniai perėmė iniciatyvą, apkarpė turėtą deficitą ir įpusėjus dvikovai išlygino rezultatą (33:33).

Lūžis rungtynės įvyko trečiojo ketvirčio pradžioje. Nors pirmuosius taškus po didžiosios pertraukos pelnė „Taurus“ vyrai, tačiau „LIDL“ į tai atsakė galinga atkarpa 10:0 po kurios susigrąžino apčiuopiamą persvarą (43:35).

Nors M.Bielinsko auklėtiniai nenuleido rankų, o lemiamo kėlinuko viduryje net buvo dar kartą išsiveržę į priekį (63:62), tačiau tai buvo viskas, ką „Taurus“ vyrams pavyko padaryti sekmadienio vakarą.

Vos atsidūrę besivejančiųjų vaidmenyje „LIDL“ vyrai paėmė minutės pertraukėlę, po kurios beveik visiškai uždarė savojo krepšio prieigas, per likusias kiek daugiau nei penkias minutes laimėjo atkarpą rezultatu 9:2 ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė pirmąjį sezono trofėjų garantavusią pergalę - 71:65.

Nugalėtojų komandoje sunkiai sulaikomas buvo Kšystofas Lavrinovičius, kuris pelnė 17 taškų, atkovojo 16 atšokusių kamuolių ir surinko net 30 naudingumo balų.

Jis ne tik buvo pripažintas naudingiausiu finalo žaidėju, bet ir buvo apdovanotas puikiais SKL rėmėjų įsteigtais prizais.