SK „Ferimsta“ – draugai, link titulo ėję ištisą dešimtmetį

SK „Ferimsta“ – draugai, link titulo ėję ištisą dešimtmetį 6424

Iki 2018–2019 m. GEALAN–Sostinės krepšinio lygos („GEALAN–SKL“) sezono pradžios liko vos kelios savaitės. Kryptingas darbas, kantrybė ir ryžtas siekti išsvajoto tikslo yra vienos svarbiausių savybių tiek krepšinio mėgėjams, tiek profesionalams.

Šį savybių rinkinį puikiai įkūnija Edvino Justos treniruojamas „Ferimstos“ klubas, kuris link „GEALAN–SKL“ A lygos čempionų vardo ėjo visą pastarąjį dešimtmetį.  Strategas Sostineskl.lt skaitytojams papasakojo apie užplūdusias emocijas pirmą kartą klubo istorijoje tapus prestižinės A lygos čempionais bei prasitarė, ko iš šios komandos galima tikėtis naujajame sezone.

 

 RAKTAS Į PERGLĘ – DRAUGIŠKI SANTYKIAI

Praėjusį sezoną pirmą kartą klubo istorijoje tapote A lygos čempionais. Kokias emocijas sukelia toks pasiekimas?

Tiesą pasakius, tai tikrai buvo vienas sunkiausių sezonų „Ferimstos“ istorijoje. Todėl nuaidėjus paskutiniam švilpukui, skelbiančiam mūsų pergalę, visi subėgome į aikštės vidurį ir pradėjome šokti iš džiaugsmo. Viso reguliaraus sezono metu neturėjome pilnos sudėties ir negalėjome parodyti tikrojo potencialo. Pasibaigus finalui apėmė didžiulis džiaugsmas, nes A lygos titului iškovoti prireikė 10 metų, tiek laiko ėjome svarbiausios „Ferimstos” klubo pergalės link.

  Kaip manote, kokie veiksniai lėmė šį triumfą?

Pagrindinis veiksnys, kuris nulėmė pergalę – komandos vienybė. Nuo senų laikų esame draugai, nuolatos bendraujame, todėl visada vieni kitus palaikome, o tai tikrai padėjo žengti svarbiausią žingsnį. Kalbant apie finalines rungtynes, labai gerai gynėmės tris kėlinius, pristabdėme pagrindinius varžovų žaidėjus. Puolime puikiai lyderiams padėjo ir jauniausi mūsų komandos žaidėjai, kurie grįžo po darbų ar Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezono.

  Kaip praėjo jūsų klubo vasara? Ar šį sezoną jūsų ekipos gretose bus naujų žaidėjų?

 – Vasara buvo pakankamai aktyvi visiems komandos nariams, keletas aktyviai ilsėjosi, dalis sportavo, keletas šeimas sukūrė. Šiame A lygos sezone planuojame turėti 4 naujus žaidėjus.

  Ar naujajame sezone tikitės išlaikyti čempionų titulą?

Norėtume būti pirmąją komanda, kuriai pavyko apginti A lygos titulą, tačiau puikiai suprantame, kad visi dalyvaujantys čempionate tikisi mesti mums iššūkį, todėl bus labai sunkus, bet kartu ir įdomus sezonas.

 – Koks naujajame sezone bus „Ferimstos“ žaidimo braižas?

Norėtume žaisti greitą, agresyvų, akiai patrauklų krepšinį. Tačiau suprantame, kad sezono metu nesurinksime pilnos sudėties, todėl braižą diktuos į rungtynes susirinkę žaidėjai ir jų galimybės.

 

 

SKL – PUIKI VIETA LAISVALAIKIUI

Kaip komandos krepšininkams–mėgėjams ir jums, kaip profesionaliam treneriui, pavyksta suderinti „Ferimstos“ ir kitus darbus?

  Iš tikrųjų, reikėtų padėkoti komandos vadovui Stasiui Kurminui ir jo sūnui Dainiui Kurminui. Jie padeda suderinti visus mūsų darbus ir aktyviai motyvuoja susirinki į kiekvienas rungtynes bei pažaisti krepšinį su draugais. Visi turime darbų ir įsipareigojimų, tačiau kadangi taip pat turime puikų kolektyvą, susirenkame pabėgti nuo rutinos ir rūpesčių. Taip pat visos komandos vardu už visapusišką palaikymą norėčiau padėkoti visų žaidėjų antrosioms pusėms.

 Ką jums apskritai reiškia stovėti už „Ferimstos“ klubo vairo ir būti šios komandos dalimi?

 Komandos dalimi esu jau beveik 10 metų. Man smagu įsilieti į kolektyvą, jausti atsakomybę už komandos rezultatus ir vadovo bei komandos pasitikėjimą. Labai džiaugiuosi, kad bendromis pastangomis pavyko pasiekti A lygos nugalėtojų titulą.

   Kaip manote, kodėl verta burti komandą ir dalyvauti „GEALAN–SKL“ čempionate? Ką žaidėjams suteikia tokie čempionatai?

 Tikrai verta dalyvauti puikiai organizuojamuose „GEALAN-SKL“ čempionatuose. Visų pirma, tai puiki vieta pabūti su draugais ir išbandyti save krepšinio aikštėje prieš įvairaus lygio varžovus. Kiekvienais metais čempionatų lygis vis auga, nes vis daugiau aukšto meistriškumo žaidėjų pasiskirsto po įvairias komandas, taip sudarydami konkurencija kitiems. Pati SKL organizacija rimtai žiūri į čempionato vykdymo reikalus ir kelią savo aptarnavimo lygį. Jeigu kalbėtume apie jaunimo komandas, tai čia puiki galimybė kaupti patirtį prieš fiziškai ir techniškai stipresnius bei vyresnius varžovus, gera vieta žengti pirmuosius žingsnius vyrų krepšinyje.

 –  Ko palinkėtumėte komandoms, kurios dalyvaus šiame čempionate?

 Palinkėčiau gerai praleisti laiką, negauti daug techninių pražangų ir, svarbiausia, nesusižeisti, kuo mažiau traumų.

Tai, koks buvo „Ferimstos“ triumfas galite pažiūrėti trumpame reportaže, paspaudus ŠIĄ NUORODĄ.

 

Norite įrodyti, kad esate geresni už „Ferimstą“? Kviečiame registruotis į 23-ąjį „GEALAN-SKL“ čempionatą jau dabar!

Registracija vyks iki šių metų spalio 1 d. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą.

 

‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti