„Nol Semkers-Oaks“ apgynė Summer‘A čempionų titulą!

Penktadienio vakarą „Jeep“ arenoje finišavo GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) organizuotas Summer‘A čempionatas, kuriame antrus metus iš eilės aukso medalius iškovojo „Nol Semkers-Oaks“ ekipa.

Didžiojo ir Mažojo finalų nuotraukas rasite mūsų „Facebook“ paskyroje!

Fantastiškame finalo ketverte būsimieji čempionai pusfinalyje tik po dviejų pratęsimų palaužė „Tirola-Oaks“ atstovus, o finale po atkaklios kovos įveikė SK „Ferimstos“ krepšininkus.

Trečiąją vietą iškovojo Manto Finažonkovo treniruojami „Tirola-Oaks“ atstovai mažajame finale atlaikę „Philo Trupės“ jaunimo šturmą.

Dvikovoje dėl aukso gynybai buvo skiriama nedaug dėmesio, tad visą dvikovos laiką priekyje buvo tie, kam geriau sekėsi pataikyti.

Pirmuosius tris kėlinukus savo sąlygas varžovams diktavo „Ferimstos“ vyrai, tačiau ketvirtajame trumpą atsarginių suolelį turėję „stogdengiai“ kiek sumažino apsukas.

Varžovų stabtelėjimu pasinaudojo pačiu laiku antrąjį kvėpavimą įgavę „Nol Semkers-Oaks“ krepšininkai, kurie lemiamame kėlinuke surinko net 36 taškus, atitrūko nuo „Ferimstos“ krepšininkų ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė auksinę pergalę - 91:81.

Nol Semkers
SK Ferimsta
Rapolas Raižys 25 PTS 24 Laurynas Kirlys
Vitalijus Kozys 15 REB 7 Donatas Norkus
Justinas Leganovič 9 AST 7 Darius Kibildis

Itin įdomiai klostėsi ir rungtynės dėl trečiosios vietos. Dvikovos pradžioje iniciatyvą į savo rankas perėmė „Tirola-Oaks“ kolektyvas, kuris po pirmo kėlinuko turėjo dviženklę persvarą (29:18), o įpusėjus susitikimui ją dar labiau padidino (52:37).

Vis tik, po didžiosios pertraukos „Philo Trupė“ išsprendė problemas gynyboje ir pataikiusi keletą svarbių tritaškių grąžino rungtynėse intrigą.

Maža to, kėlinuko viduryje antrą nesportinę pražangą gavo vienas „Tirola-Oaks“ lyderių Artūras Karapetian, o lemiamame kėlinuke pražangų limitą išnaudojo pagrindinis M.Finažonkovo komandos „centras“ Rokas Jankūnas.

Tačiau kuomet atrodė, jog visi frontai „Philo Trupės“ ekipai atviri jaunimo komanda ėmė strigti puolime, neišnaudojo susikurtų progų ir, kas blogiausia, padarė keletą grubių klaidų gynyboje, kurios leido „Tirola-Oaks“ atstovams įgyti trapią persvarą ir nuaidėjus finalinei sirenai švęsti dramatišką bronzinę pergalę - 82:77.