„Oaks-Tirola“ atsakas: išvadas padarę „ąžuolai“ šventė triuškinamą pergalę

Lygiai prieš savaitę svečiuose žaidusi SK „Oaks-Tirola“ (10-4) ekipa patyrė nesėkmę prieš „Vilniaus kolegiją“ (7-8) ir prarado labai svarbų tašką.

Vis tik, trečiadienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygos akistatoje „ąžuolai“ parodė visiškai kitokį savo veidą ir su kaupu atsirevanšavo net stipresnę sudėtį turėjusiems varžovams.

Prieš prasidedant akistatai savo aikštėje žaidusios „Oaks-Tirola“ treneris Valdas Paukštas sakė, jog ši dvikova leis įsivertinti tikrąsias komandos galimybės, nes pastarųjų kelių savaičių forma kėlė nemažą nerimą.

Visgi, panašu, jog po rungtynių tamsūs debesys buvo kiek išsklaidyti, nes puikią energiją nuo pat pirmų minučių pademonstravę aikštės šeimininkai gana greitai įgijo dviženklę persvarą, o dvikovos pusiaukelėje jau nepadoriu skirtumu triuškino varžovus (57:29).

Po didžiosios pertraukos „ąžuolų“ šturmas tęsėsi toliau, o trečiojo kėlinuko pabaigoje komandas skyrė net 42 (!) taškų persvara (86:44).

Lemiamame ketvirtyje „Vilniaus kolegija“ dar pakovojo dėl garbės ir ženkliai sumažino turėtą deficitą, tačiau nuaidėjus finalinei sirenai „Oaks-Tirola“ vis tiek pasiekė įspūdingą revanšą už prieš savaitę pasiektą apmaudžią nesėkmę - 100:75.

SK Oaks-Tirola
Vilniaus kolegija
Justas Maceikis 19 PTS 22 Ignas Lukoševičius
Kipras Davidonis 12 REB 11 Edvin Volodkovič
Gytis Sušinskas 5 AST 6 Edvin Volodkovič
KOMENTARAI
Valdas Paukštas , SK Okas-Tirola

Sužaidėme užtikrintas rungtynes, nuo pirmų minučių pradėjome taip kaip norime ir galime. Po labai slogių paskutinių rungtynių šiandien jau žaidėme užtikrintai, susikūrėme pranašumus, radome varžovų silpnas vietas ir kontroliavome visas rungtynes.

Pavyko ir žaidimo laiką padalinti ir svarbiausia, kad jaunimas gavo daugiau žaidybinio laiko ir jį puikiai išnaudojo. Apskritai, po kurio laiko sužaidėme geras rungtynes, tokių tikrai reikėjo komandai.

Gediminas Bražionis , Vilniaus kolegija

Sveikinimai priešininkams su pergale. Žaidė aukštesne pavara nei mes.

Turėjome dvi varžybas iš eilės. Pataikymo procentas taip pat ženkliai skiriasi, to pasekoje varžybos nulemtos iki ilgosios pertraukos. Mums trūko aukšto žmogaus, kuris išvalytų baudos aikštelė ir susirinktų atšokusios kamuolius.

Taip pat turėjome aibę kvailų sprendimų puolime, kada nereikėjo atakuoti ir mušti per stipriausius gynėjus. Prastas pataikymo procentas sukūrė progas priešininkų greitam puolimui, todėl susirinko daug lengvų taškų.

Šį kartą netenkino teisėjų darbas, nebuvo lygių švilpukų panašiose situacijose. Nesuvaldytos varžybos. Su žaidėjais kalbamės apie pagarbą priešininkams ir teisėjams, nes mano darbas yra treniruoti, žaidėjų - žaisti, o teisėjų - teisėjauti. Šiemet pirmos varžybos kada nelikome patenkinti jų darbu.

Šioje dvikovoje „ąžuolai“ dvitaškius metė net 56,8% taiklumu (25/44 dvit.), o iš toli taip pat atakavo kone elitiniu 40% lygiu (12/30 trit.).

Maža to, aikštės šeimininkų gretose daug žaidybinio laiko gavo ir su kaupu progą pasireikšti išnaudojo perspektyvieji Faustas Aleknavičius ir Armandas Bukelskis, pelnę atitinkamai 16 ir 7 taškus.