„Oaks-Tirola“ nutraukė pergalių badą, VU laimėjo antrąkart paeiliui

Trečiadienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje įvyko dvejos rungtynės, kurias stebėję žiūrovai galėjo mėgautis intriga ir gana kokybišku krepšiniu.

Dviejų praėjusio sezono B lygos mažojo finalo dalyvių akistatoje pergalę šventė SK „Oaks-Tirola“ (2-3) kolektyvas po itin permainingos kovos palaužęs brolių vedamą „LIDL Lietuva“ (2-4) ekipą.

Tuo tarpu po mėnesio pertraukos A lygos rungtynes žaidusi „Vilniaus universiteto“ (2-1) ekipa turėjo gerokai pavargti tam, kad įveiktų „Nol Semkers-Oaks“ (1-3) atstovus.

Sezono starte pasiekusi gana netikėtą pergalę prieš „Taupos“ komandą A lygos debiutantė „Oaks-Tirola“ ėmė buksuoti ir vėliau patyrė tris nesėkmes paeiliui, tad natūralu, kad pastarųjų savaičių „ąžuolų“ nuotaikos nebuvo labai geros.

Maža ta, dvikovą savo aikštėje trečiadienio vakarą Arnoldos Norgėlos treniruojama „Oaks-Tirolos“ ekipa pradėjo klaikiai - nepataikydama savų metimų ir vos per kelias minutes leisdama varžovams įgyti dviženklę persvarą (11:0).

Nors po minutinės pertraukėlės aikštės šeimininkų puolimas pagyvėjo, tačiau puikiai savo priekinę liniją ir gynėjus išnaudoję „Lidl Lietuva“ krepšininkai kontroliavo rungtynes, o sužaidus dešimt minučių turėjo apčiuopiamą devynių taškų pranašumą (24:15).

Visgi, antrajame kėlinuke rungtynių scenarijus kardinaliai pasikeitė. Aikštės šeimininkai rado būdų, kaip gintis nuo varžovų atakų, pradėjo pataikyti ir sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, bet ir dvikovos pusiaukelėje patys įgyti apčiuopiamą persvarą (47:39).

Po didžiosios pertraukos „Lidl Lietuva“ dar bandė priešintis, tačiau įsibėgėjusi „ąžuolų“ ekipa tęsė savo benefisą ir likus žaisti dešimt minučių jau triuškino varžovus (77:57).

Lemiamame kėlinuke jautėsi, kad abi ekipos žaidžia treniruotės režimu ir laukia finalinio teisėjo švilpuko, kuris ištiksėjus pagrindiniam laikui paskelbė įtikinamą „Oaks-Tirola“ ekipos pergalę - 102:85.