Oficialu: A lygos sezonas nutraukiamas, čempionais skelbiami „Sporto namų“ krepšininkai

Šiandien per pietus, nuotolinės ZOOM konferencijos būdu, vyko GEALAN-Sostinės A lygos vadovų pasitarimas, kuriame buvo sprendžiamas tolimesnis 2019-2020 m. sezono likimas.

Po ilgų diskusijų dalyvių nuomonės pasidalijo po lygiai, tad teko laukti konferencijoje nedalyvavusių ekipų balsų.

Visgi, vakarop sulaukus likusių nuomonių paaiškėjo, kad A lygos sezonas yra nutraukiamas, o čempione skelbiama 1 turnyro rikiuotės vietoje buvusi „Sporto namų“ ekipa.

Tai - antrasis Rolando Skaisgirio ir Ramūno Stundžios vadovaujamos ekipos titulas. Stipriausia Vilniaus komanda šis kolektyvas tapo po ketverių metų pertraukos.

Pastarąjį kartą R.Stundžios ekipa auksą iškovojo 2016 metais tuomet dar gindama „Oro navigacijos“ garbę.

Antroje vietoje kaip ir praėjusiame sezone liko VGTU studentai, bronzą iškovojo čempionų titulą gynę „Vilniaus universiteto“ atstovai.

Nors pakankamai daug komandų pasisakė UŽ tolimesnį sezono tęsimą, visgi pagrindinis nutraukimo motyvas buvo - prasta žaidėjų forma, po trijų mėnesių nežaidimo ir abejonės ar pavyks surinkti tokias pačias sudėtis, kokias komandos turėjo prieš prasidedant karantinui.

Visgi, buvo nutarta, kad kompensuojant neįvykusias rungtynes rugsėjo-spalio mėnesiais SKL surengs nemokamą „Rudens taurės“ turnyrą, kuriame A lygos dalyvės galės tinkamai pasiruošti kitam, 2020-2021 m. sezonui.