Oskaro vertame krepšinio spektaklyje - istorinė „Nol Semkers-Oaks“ pergalė

Antradienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje įvyko vienerios rungtynės, tačiau intrigos, gražaus krepšinio ir geriausių dramos elementų jose buvo tiek, kiek kartais nebūna per visas turo akistatas.

Susitikimą geriau pradėjo „Nol Semkers-Oaks“ (2-3) ekipa, kuri po sėkmingai sužaistos atkarpos įgijo šešių taškų pranašumą (12:6).

Visgi, netrukus „VILNIUS TECH“ (3-2) ekipa atsigavo, perėmė iniciatyvą ir kėlinuko viduryje susikrovė dviženklę persvarą (26:15).

Pabėgę į priekį Gintaro Šerkšno auklėtiniai kurį laiką kontroliavo rungtynes, tačiau prieš pat didžiąją pertrauką tarsi sustojo, o tuo pasinaudoję „nol semkeriai“ ne tik pavijo varžovus, bet ir išsiveržė į priekį (47:43).

Antroje dvikovos dalyje rungtynių kontrolė jau priklausė Karolio Kuliūno treniruojamai „Nol Semkers-Oaks“ ekipai, kuri žaidė užtikrintai ir vos studentams ėmus artėti sugebėdavo atsakyti dar geresne atkarpa.

Lemiamo kėlinuko pradžioje po Juliaus Jasiulio dvitaškio „VILNIUS TECH“ priartėjo iki pavojingos trijų taškų ribos (67:70), tačiau netrukus svečiai į tai atsakė atkarpa 15:2 po kurios įgijo triuškinamą 16 taškų persvarą (85:69).

Tačiau tai dar nebuvo pabaiga! Į visišką nokdauną pasiųsta aikštės šeimininkų ekipa, parodė tvirtą charakterį ir pelniusi net 11 taškų be atsako dar kartą atkūrė intrigą (80:85).

Atmosferai įkaitus kone iki maksimumo, svečiuose žaidę „nolsemkeriai“ kurį laiką išlaikė saugų atstumą (88:82), tačiau per paskutinę pagrindinio laiko minutę Karolio Kuliūno auklėtiniai vos neprisižaidė.

Iš pradžių Evaldas Rastenis pataikė iš toli (85:88), tuomet svečiai prametė tritaškį ir nepasinaudojo „VILNIUS TECH“ prarastu kamuoliu, kuomet prametė dar vieną dvitaškį.

Aikštės šeimininkai turėjo laiko lemiamai atakai, tačiau E.Rastenis pataikė tik dviejų taškų vertės metimą, tad pasigirdus finalinei sirenai pergalės šokį šoko „Nol Semkers-Oaks“ kolektyvas - 88:87.

Tai buvo pirmoji istorijoje „nolsemkerių“ pergalė prieš „VILNIUS TECH“ kolektyvą, kuri ne tik leido pakilti į septintąją turnyro rikiuotės vietą, tačiau ir įnešė dar daugiau intrigos kovoje dėl bilieto į A.Makulavičiaus taurės turnyrą.

VILNIUS TECH
Nol Semkers-Oaks
Ignas Bilinskas 26 PTS 29 Andrej Tichonov
Ignas Bilinskas 10 REB 10 Andrej Tichonov
Evaldas Rastenis 6 AST 5 Rokas Rutkauskas
KOMENTARAI
Karolis Kuliūnas, Nol Semkers-Oaks

Pirmieji du triuškinami pralaimėjimai buvo geras šaltas dušas, jog niekas lengvų taškų A lygoje nedalins.

Nepasaint chaostišų paskutinių 4 minučių, džiaugiamės iškovotu tašku ir tai, jog su kiekvienomis varžybomis dedame žingsnį į priekį kaip komanda.

Puikus darbas gynyboje ir kantrybė puolime leido pasiekti pergalę, vakar žaidėme su praeito sezono rotacija, tikimės ir laukiame naujokų prisijungimo prie sudėties, kurių pagalba galėsime naudotis ilgesne rotacija ir turėti daugiau variacijų gynyboje bei puolime.