Paaiškėjo pirmieji „VitirON KIDS“ čempionai!

Sostinės krepšinio lygos („GEALAN–SKL”) organizuojamame čempionate aukso medalius šeštadienį „GameON 9” mergaičių grupėje iškovojo Antakalnio „Drakonės”.

Ugniaus Stulginsko auklėtinės laimėjo visas 8 šio sezono rungtynes. Sidabro medaliai atiteko Deimanto Vailionio vadovaujamai Pilaitės „Panteroms”, o bronza – Rolando Mocevičiaus vadovaujamos Naujamiesčio „Drakonės. Ketvirtąją vietą užėmė Evaldo Lukšio treniruojama Viršuliškių „Baltosios Panteros” ekipa.

FOTOGALERIJA

Sekmadienį „GameON 5” grupėje santykius aiškinosi geriausios U11 komandos. Aukso medalius ir čempionų taurę iškovojo Oto Majero muštruojami „Skorpionai-3“. Antroji vieta atiteko Pauliaus Kamarausko vadovaujamiems „Smaugliams”, o trečioji – Pauliaus Cinelio „Kobroms“, bronzinėje kovoje įveikusiems Deivido Kibildžio „Lūšis“.

Sporto salėse gausiai susirinkusius žiūrovus linksmino žonglierius Mantas Markevičius komandos apdovanotos medaliais, generalinio čempionato partnerio „VitirON KIDS Lietuva”, „Kartlandas” ir kitais rėmėjų ir partnerių įsteigtais prizais.

Artėjantį savaitgalį finalo ketvertai įvyks „GameON 4” (U12) ir  „GameON 6” (U9) amžiaus grupėse.

VitirON KIDS“ čempionatas – jaunimo krepšinio lyga, skirta didinti moksleivių fizinį aktyvumą Vilniaus mieste ir regione.

2021–2022 m. pirmenybėse varžosi net 90 komandų, kurios dėl apdovanojimų varžosi 10 amžiaus grupių.

Projekto tikslas – skatinti sportinį moksleivių aktyvumą, didinti fizinį raštingumą, formuoti sveikos gyvensenos įpročius.

Generalinis čempionato partneris – vitaminizuoti „VitirON KIDS“ guminukai.

Projektas finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis (SRF), kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.