Paaiškėjo SKL „Rudens taurės“ laimėtojai

SK „Ferimsta“ iškovojo SKL „Rudens taurės“ A diviziono taurę.

Prieš oficialaus GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) sezono pradžią praūžė „Rudens taurės“ turnyras.

A diviziono nugalėtojais tapo „SK Ferimstos“ krepšininkai, kurie finale 83:65 (18:11, 18:18, 22:15, 25:21) įveikė „Nol Semkers-Oaks“ ekipą.

Iniciatyvą į savo rankas „Ferimsta“ pasiėmė nuo pat mačo pradžios bei po spurto pirmajame kėlinyje įgijo 7 taškų pranašumą (18:11).

Visgi „Nol Semkers-Oaks“ neleido varžovams nutolti bei į pertrauką išsinėšė tą patį 7 taškų deficitą (29:36).

Mačo lūžis įvyko trečiajame ketvirtyje, kuomet „Ferimsta“ surengė dar vieną atkarpą (22:15) ir po Dariaus Kibildžio dvitaškio susikrovė 14 taškų pranašumą (58:44), kurį ne tik išlaikė, bet ir padidino lemiamo kėlinio metu.

Į pergalę finale „Ferimstą“ vedė Andriaus Gaidžio ir Igno Juškevičiaus duetas.

Gaidys surinko 19 taškų, 5 atkovotus kamuolius, 8 rezultatyvius perdavimus ir 25 naudingumo balus.

Tuo metu Juškevičiaus sąskaitoje buvo įspūdingas dvigubas dublis: 19 taškų, 19 atkovotų kamuolių ir 28 naudingumo balai.

SK Ferimsta
Nol Semkers
Ignas Juškevičius 19 PTS 21 Mantas Jančiauskas
Ignas Juškevičius 19 REB 11 Robertas Veličko
Andrius Gaidys 8 AST 3 Rokas Rutkauskas

„Rudens taurės“ C diviziono taurę iškovojo „Žaibo“ komanda, kuri finale 94:68 (21:25, 30:7, 21:21, 22:15) nepaliko vilčių „Girteka Logistics“ krepšininkams.

Mačą geriau pradėjo „Girteka Logistics“, kurie po Pauliaus Daukanto baudų metimų pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo 8 taškų pranašumą (25:17).

Tačiau tuomet „Žaibas“ surengė fantastišką atkarpą (34:7), kurią dvitaškiu su antrojo kėlinio sirena uždarė Gustas Muzikevičius bei įgijo 19 taškų pranašumą (51:32).

Antroji mačo pusė tapo formalumu ir triumfavo „Žaibas“.

Žaibas
Girteka Logistics
Laimonas Brazauskas 33 PTS 17 Valdemar Lodziato
Antanas Mikūta 9 REB 7 Edgaras Matusevičius
Gytis Sušinskas 7 AST 5 Jokūbas Švambaris

[game_24501]

C diviziono turnyrą laimėjo „Kažkas bus“ ekipa, kuri finale 76:73 (18:20, 24:23, 22:3, 12:27) palaužė „Telšių“ krepšininkus.

Atrodė, kad „Kažkas bus“ laimės lengviau, nes po įspūdingos atkarpos 22:3 po trijų kėlinių turėjo 18 taškų pranašumą (64:46), tačiau „Telšiai“ nepasidavė.

Žemaičiai atsakė galingu spurtu 27:12 ir po Gusto Muzikevičiaus baudos likus 14 sekundžių sumažino skirtumą vos iki 2 taškų (73:75).

Pražanga sustabdytas Justinas Matulevičius realizavo vieną baudą (76:73) ir „Telšiams“ atsivėrė šansą išplėšti pratęsimą, tačiau Jokūbo Lienio tritaškis skriejo pro šalį.

Rezultatyviausiai nugalėtojų ekipoje žaidė Mantas Leišis, kurio sąskaitoje buvo 17 taškų, 8 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 21 naudingumo balas.

Tuo metu „Rudens taurės“ E diviziono taurę iškovojo „Patikima Praktika“ ekipa, kuri finale per pratęsimą 86:78 (15:18, 16:21, 18:19, 23:14, 14:6) palaužė „Vilko Brolija-2“ krepšininkus.

Likus 6 minutėms iki pagrindinio laiko pabaigos „Patikima Praktika“ turėjo dviženklį deficitą (56:66), tačiau nepasidavė: spurtavo 16:6, o Mindaugas Zalatoris baudų metimais išplėšė pratęsimą (72:72).

Pridėto laiko metu „Patikima Praktika“ pasiuntė varžovus į visišką nokdauną ir po atkarpos 10:0 bei Zalatorio baudų suskrovė dviženklę persvarą (82:72), kurios „Vilko Brolija-2“ nebepanaikino.