Pažink sporto industrijos galimybes: kviečiame į nemokamus sporto vadybos mokymus

„VitirON KIDS“ vadovas K. Brusokas kartu su savo komanda pristatys sporto industrijos galimybes
„VitirON KIDS“ vadovas K. Brusokas kartu su savo komanda pristatys sporto industrijos galimybes

 

Svajoji savo karjerą sieti su sportine veikla? Tau įdomu sporto renginių ir viešinimo subtilybės?

Sostinės krepšinio lyga (SKL) maloniai kviečia dalyvauti „Karjeros dienose". Jose sporto sektoriuje karjeros siekiantys moksleiviai bus supažindinami su įvairiomis sporto profesijomis ir gaus itin naudingų patarimų iš patyrusių profesionalų.

Programoje – pažintis su sporto vadybos, renginių organizavimo, komunikacijos, treniravimo, teisėjavimo, savanoriavimo ir kitų dažniausiai sporto sektoriuje sutinkamų profesijų paslaptimis.

Renginys skirtas ir yra atviras vyresnių klasių moksleiviams, studentams ir visiems atrasti save sporte siekiantiems žmonėms.

SKL „VitirON KIDS“ čempionato vadovas, neseniai su Vilniaus „Riviles“ klubo RKL čempionate triumfavęs Karolis Brusokas sako:

„Profesionaliais krepšininkais tampa vienetai, tačiau krepšinis nėra vien žaidėjai ar treneriai. Tai – vadyba, medicina, teisė, komunikacija, aptarnaujantis personalas ir begalė kitų sričių, kuriose jaunimas ir aktyvūs žmonės gali save sėkmingai realizuoti. Manome, kad moksleiviams yra naudinga išgirsti mūsų sukauptą patirtį ir susipažinti su galimybėmis išlikti sporte.“

Ateik ir atrask savąją aistrą. Renginys nemokamas. BŪTINA išankstinė registracija, vietų skaičius – RIBOTAS.

REGISTRACIJA VYKSTA ČIA

KADA: gegužės 24 bd. Nuo 15:00 val.

KUR: Kalvarijų g. 129, 3 aukštas, Vilniaus kolegijos auditorija.

RENGINIO PROGRAMA:

15:00–15:10 val. Įžanginis žodis.

15:10–16:10 val. Kaip siekti sporto renginių organizavimo karjeros? Skirtingų sporto šakų sporto renginių organizavimą, taisykles ir techninius metodus pristatys Baltijos sporto akademijos vadybininkų ir trenerių komanda.

16:10–17:10 Vilniaus krepšinio teisėjų sąjungos (VKTS) atstovai Gvidas Gedvilas, Milita Stalaučinskaitė, Donatas Dutkus ir Dainius Aleksiejūnas supažindins su teisėjavimo ir sekretoriavimo taisyklėmis ir nuostatais varžybų metu. Nuo ko pradėti norint siekti teisėjo karjeros?

17:10–18:00 val. – Sostinės krepšinio lygos (SKL) direktorius Vaidas Indriliūnas supažindins su vadybiniais metodais sporto renginių metu.

18:00–18:45 val. – Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) komunikacijos atstovas Balys Šmigelskas atskleis sporto žurnalistikos ir komunikacijos temą: ar tai galėtų būti tavo aistra ir darbas vienu metu?

18:45–19:15 val. – Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) projektų vadovas, sėkmingų sporto renginių vadybininkas Karolis Brusokas papasakos apie sporto renginių organizavimą ir savanoriavimą juose.

Iki malonaus pasimatymo!