Pirmadienio vakarą „Ferimstos“ ir „Taupos“ šėlsmas

Pirmadienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje buvo sužaistos dvejos rungtynės, kuriose buvo pasiektos įspūdingos pergalės.

Daugelis tokio rezultato tikėjosi „Taupos“ ir „Legiono“ akistatoje, tačiau retas kuris lažybų punkte būtų sakęs, jog „Ferimsta“ tiesiog sumindys „Ultimate-Logistics-Oaks“ atstovus.

Pirmosios trečiojo rato kovas pradėjo savo aikštėje žaidusi „Ferimstos“ (9-4) komanda ir „Ultimate Logistics-Oaks“ (6-5) ekipa.

Pirmojo rato akistatoje „stogdengiai“ šventė lengvą pergalę 106:90, tačiau niekas net pagalvoti negalėjo, kad atsakomojoje akistatoje tie patys varžovai bus sutriuškinti net 37 taškų skirtumu - 113:76.

Aikštės šeimininkai šėlti pradėjo dar pirmajame kėlinuke, kurį laimėjo net 30:13, o po galingos atkarpos antrajame Edvino Justos auklėtiniai susikrovė nepadorią persvarą (63:29).

Po didžiosios pertraukos svečiai pakovojo dėl garbės, tačiau tai tapo menka paguoda pastaruoju metu neblogus rezultatus demonstravusiai Manto Finažinkovo komandai.

Šioje dvikovoje „Ferimsta“ pataikė net 71,7% (33/46 dvit.) dvitaškių ir įspūdingu 53,8% taiklumu metė tritaškius (14/26 trit.).

Tuo tarpu svečiams labiausiai kišo koją prastas snaiperių pasirodymas, kurie pataikė vos 2 tolimus metimus iš 23 bandymų (8,7%).

SK Ferimsta
Ultimate Logistics-Oaks
Edvinas Ruzgas 23 PTS 15 Dustan Moreira Santo Tomas
Lukas Bankieta 8 REB 8 Dustan Moreira Santo Tomas
Eduard Rogačiov 9 AST 9 Žygimantas Žiukas
Edvinas Justa, SK „Ferimsta“

Žaidėm tai, ką buvom sutarę ir labai smagu, kad vyrai viską puikiai įgyvendino! Primetėm varžovams savo žaidimo braižą per pirmus du kėlinukus, o vėliau „Ultimate Logistics-Oaks“ vyrai tiesiog sudėjo rankas ir abi komandos laukė rungtynių pabaigos.

Pagrindinis akcentas buvo nedaryti to, ko nereikia. Tiesiog norėjau, kad vyrai žaistų kuo paprasčiau, atliktų jiems keliamas užduotis ir susikurtų geras padėtis metimams.

Nes kai neturi jokių treniruočių nieko sudėtingo iš komandos ir negalima reikalauti.

Visgi, svarbiausias dalykas, kuris leidžia pasiekti gerus rezultatus yra puikus komandos mikroklimatas, dėl kurio smagu sugrįšti į mėgėjų krepšinį.

Labai norėčiau tikėti, kad „Ferimsta“ sugebės išlaikyti tokį susikaupimą ne tik dabar, bet ir tuomet, kada to labausiai reikės - svarbiausių sezono kovų metu.

Mantas Finažonkovas, „Ultimate Logistics-Oaks“

Noriu pasveikinti varžovus su pergale, kurie mus, A lygos naujokus, „atvanojo“ kaip reikiant.

Rungtynes mes pralaimėjome po itin prastai sužaisto pirmojo kėlinuko, kuomet neparodėme charakterio ir nesigynėm.

Suskydom po pirmos rungtynių pusės. Žaidėme ne kaip komanda, o puolime buvo žaidimas po vieną.

Noriu primint žaidėjams, kad mūsų sistema ne tokia, kol žaisdami su visomis komandomis taip ir žiūrėsim tik savo, o ne komandos rezultatų, dvikovų baigtis bus tokia.

Darysim išvadas ir toks žaidimas koks buvo vakar manau nebepasikartos šiame sezone.

Antrosiose vakaro rungtynėse savo aikštėje žaidę Šarūno Cipario treniruojami „Taupos“ (7-5) vyrai įsirašė planuotą tašką be didesnio vargo rezultatu 99:54 palauždami „Legiono“ (0-11) atstovus.

Suprasdami akivaizdų savo pranašumą aikštės šeimininkai pernelyg nesidrąskė, žaidė savo malonumui ir pamažu didino savo pranašumą.

Pirmajame kėlinuke Š.Cipario auklėtiniai įgijo 9 taškų pranašumą, o įpusėjus dvikovai jau mėgavosi triuškinama 20 taškų pervara (47:27).

Po didžiosios pertraukos „Taupa“ išlaikė žaidimo ritmą, dar labiau padidino savo atotrūkį ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė daugiau nei užtikrintą pergalę.

Sulig šiomis rungtynėmis Š.Cipario auklėtiniai baigė kovas su priešingos grupės ekipomis ir po 12 rungtynių turi 7 pergales ir 5 pralaimėjimus.

Dabar „Taupos“ atstovai nekantriai laukia „Ultimate Logistics-Oaks“ akistatų su „Losrita“ ir „VILNIUS TECH“ po kurių paaiškės galutinė A grupės komandų rikiuotė prieš Alekso Makulavičiaus taurės turnyro kovas.