Pirmadienio vakarą kirtis VTP ambicijoms ir svarbi „Taupos“ pergalė

Pirmadienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje buvo sužaistos dvejos rungtynės, kurioje netrūko intrigos, o vienoje akistatoje buvo užfiksuotas gana netikėtas rezultatas.

Pirmajame rate vos vieną nesėkmę patyrusi ir sparnus užsiaugnusi „Vėl Tie Patys“ (8-2) ekipa antrą reguliariojo sezono dalį pradėjo ne taip sėkmingai gana netikėtai patirdama triuškinamą nesėkmę prieš „VILNIUS TECH“ (7-3) studentus.

Tuo tarpu turnyro lentelės kaimynų akistatoje „Taupa“ (6-4) atsirevanšavo SK „Oaks-Tirola“ (4-6) vyrams už nesėkmę čempionato starte ir sutvirtino savo pozicijas stipriausiųjų ketverte.

Po fantastiško sezono starto ir pirmoje vietoje užbaigto pirmojo rato „Vėl Tie Patys“ atstovai jau ne puse lūpų, o pakankamai garsiai pradėjo kalbėti apie savo ambicijas A lygoje.

Rungtynių nuotraukas rasite mūsų „Facebook“ paskyroje!

Vis tik, antro rato pradžia turėjo privesti sunerimti tiek ekipos vadovus, tiek nuolat augantį gerbėjų ratą.

Savo aikštėje žaidę A lygos lyderiai priėmė „VILNIUS TECH“ studentus ir, kaip jau daugelis buvo įpratę, nuo pat dvikovos pradžios žengė koja kojon su varžovais, o įpusėjus susitikimui turėjo trapią dviejų taškų persvarą (49:47).

Visgi po ilgosios pertraukos metu svečiai pertvarkė savo gynybos sistemą, pradėjo geriau išnaudoti net tris savo „degančius“ lyderius, o tai leido studentams įjungti aukštesnę pavarą ir trečio kėlinuko pabaigoje įgyti apčiuopiamą pranašumą (75:66).

Lemiamame ketvirtyje „Vėl Tie Patys“ dar bandė gelbėtis, tačiau kraujo skonį pajutusi „VILNIUS TECH“ ekipa jau nebesigręžiojo atgal, tęsė sėkmingai pasirodymą puolime ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė netikėtai lengvą pergalę - 102:86.

Vėl Tie Patys
VILNIUS TECH
Rokas Jukonis 24 PTS 32 Džiugas Maslenikas
Rokas Jukonis 10 REB 6 Ignas Bilinskas
Rokas Jukonis 9 AST 7 Evaldas Rastenis
KOMENTARAI
,
Gintaras Šerkšnas, „VILNIUS TECH“

Pirmas pralaimėjome ir labai skaudžiai, tai gerai, kad vyrai susikoncentravo, susiėmė, sužaidė geras rungtynes puolike ir iškovojome pergalę.

O daugiau, tai rimtas ir protingas varžovas, tad super geras taškas.

Vėl viską traukė keli lyderiai, tačiau gintis visiems reikia, tad dėkingas esu visiems, nes visi eina į treniruotes ir padeda augti komandai.

Antroje vakaro akistatoje intrigos taip pat netrūko, o jos pabaigoje irgi buvo pasiektas revanšas už nesėkmę pirmo rato akistatoje.

Savo aikštėje žaidusi „Taupos“ ekipa priėmė SK „Oaks-Tirola“ vyrus, prieš kuriuos sezono starte buvo patirta triuškinama nesėkmė (67:87).

Atsakomoji akistata prasidėjo galingu aikštės šeimininkų spurtu 10:0. Tačiau minutės pertraukėlę paėmę „ąžuolai“ atsakė panašia atkarpa ir kėlinuko iduryje jau alsavo varžovams į nugaras (11:12).

Visgi, pranašumą išbarsčiusi „Taupos“ ekipa gana greitai pakilo ant kojų ir ketvirtį užbaigę dar viena „sausa“ atkarpa 12:0 susigrąžino dviženklį pranašumą (25:11).

Tačiau du nokdaunus paeiliui patyrę svečiai nepalūžo. Anaiptol, antrajame kėlinuke pademonstravę geriausią savo žaidimą „ąžuolai“ laimėjo dešimties minučių atkarpą rezultatu 32:12 ir dvikovos pusiaukelėje atsidūrė priekyje (43:37).

Po didžiosios pertraukos žaidimas išsilygino ir gana ilgai kova aikštėje vyko taškas į tašką.

Vis tik, lemiamo kėlinuko pabaigoje „Oaks-Tirola“ ekipa nepataikė keletos svarbių metimų, nesugebėjo pasižymėti nuo baudų metimų linijos, tuo tarpu savo taškus surinkę „Taupos“ vyrai atitrūko, įgijo trapią persvarą ir nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui šventėsaldžią pergalę - 85:73.

Taupa
SK Oaks-Tirola
Karolis Bielskis 29 PTS 21 Vaidotas Jatulevičius
Karolis Ražukas 14 REB 7 Domantas Pikūnas
Simonas Lekys 6 AST 7 Domantas Pikūnas
KOMENTARAI
Valdas Paukštas , SK Oaks-Tirola

Atrodė, kad pagaliau būsime beveik stipriausios sudėties ir turėsime net 11 žaidėjų, bet vėl nutiko nenumatyti ir neplanuoti atvejai ir keletas svarbių žaidėjų negalėjo atvykti.

Nežiūrint į tai, surinkome neblogai ir turėjom visai neblogas rungtynes, žaidėm prieš gerą komandą, kuri labai gerai išnaudojo savo privalumus ir pataikė tada, kada labiausiai to reikėjo. O mes prametėme daugybę gerų metimų, įkrito į keletą duobelių, iš pirmos pavyko gerai išlipti, o antros 4 kėlinyje jau ne.

Nieko nepadarysi kažkas turi pralaimėti. Sveikinimai Gintarui su pergale.

Rokas Balbierius, Taupa

Banguotos varžybos. Pradėjome su labai gera energija, apsigynėme ir apibėgome aukštą priešininkų komandą. Tačiau antrame kėlinyje visiškai subyrėjome ir pralošėm jį 20 taškų.

Džiugu, kad nesulūžome ir antroje pusėje, grįžome į rungtynes ir pabaigoje sąlyginai užtikrintai jas uždarėme. Turim viską, kad patektume i finalinį ketvertuką ir kovotume dėl medalių.

Taigi, tikiuosi užbaigti reguliarujį sezoną stipriai bei užsitikrinti aukštą vietą turnyrinėje lentelėje. Taip pat planuojame nupūsti puikų bičiulį Justiną Leganovič AMTT turnyre.