Pirmadienio vakarą kirtis VTP ambicijoms ir svarbi „Taupos“ pergalė

Pirmadienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje buvo sužaistos dvejos rungtynės, kurioje netrūko intrigos, o vienoje akistatoje buvo užfiksuotas gana netikėtas rezultatas.

Pirmajame rate vos vieną nesėkmę patyrusi ir sparnus užsiaugnusi „Vėl Tie Patys“ (8-2) ekipa antrą reguliariojo sezono dalį pradėjo ne taip sėkmingai gana netikėtai patirdama triuškinamą nesėkmę prieš „VILNIUS TECH“ (7-3) studentus.

Tuo tarpu turnyro lentelės kaimynų akistatoje „Taupa“ (6-4) atsirevanšavo SK „Oaks-Tirola“ (4-6) vyrams už nesėkmę čempionato starte ir sutvirtino savo pozicijas stipriausiųjų ketverte.

Po fantastiško sezono starto ir pirmoje vietoje užbaigto pirmojo rato „Vėl Tie Patys“ atstovai jau ne puse lūpų, o pakankamai garsiai pradėjo kalbėti apie savo ambicijas A lygoje.

Rungtynių nuotraukas rasite mūsų „Facebook“ paskyroje!

Vis tik, antro rato pradžia turėjo privesti sunerimti tiek ekipos vadovus, tiek nuolat augantį gerbėjų ratą.

Savo aikštėje žaidę A lygos lyderiai priėmė „VILNIUS TECH“ studentus ir, kaip jau daugelis buvo įpratę, nuo pat dvikovos pradžios žengė koja kojon su varžovais, o įpusėjus susitikimui turėjo trapią dviejų taškų persvarą (49:47).

Visgi po ilgosios pertraukos metu svečiai pertvarkė savo gynybos sistemą, pradėjo geriau išnaudoti net tris savo „degančius“ lyderius, o tai leido studentams įjungti aukštesnę pavarą ir trečio kėlinuko pabaigoje įgyti apčiuopiamą pranašumą (75:66).

Lemiamame ketvirtyje „Vėl Tie Patys“ dar bandė gelbėtis, tačiau kraujo skonį pajutusi „VILNIUS TECH“ ekipa jau nebesigręžiojo atgal, tęsė sėkmingai pasirodymą puolime ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė netikėtai lengvą pergalę - 102:86.