Po ketvirtadienio rungtynių paaiškėjo visos A.Makulavičiaus taurės turnyro poros

Ketvirtadienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje buvo sužaistos dvejos rungtynės po kurių paaiškėjo visos A.Makulavičiaus taurės turnyro poros.

Didžiausią intrigą kėlė „Ultimate Logistics-Oaks“ (7-5) ir KK „Losritos“ (7-5) akistata, tad nieko nuostabaus, kad šios dvikovos nugalėtojas sprendėsi pačiomis paskutinėmis pagrindinio laiko sekundėmis.

Formaliai svečiuose žaidusi „Ultimate Logistics“ komanda „pramiegojo“ rungtynių startą ir sužaidus dešimt minučių atsiliko dviženkle persvara (18:30). Tačiau itin sėkmingas antrasis leido Manto Finažinkovo auklėtiniams atkurti intrigą (42:44).

Po didžiosios pertraukos aikštėje jau virė bekompromisė kova, o iki pat susitikimo atomazgos abi komandos žengė koja kojon.

Likus žaisti 16 sek. po Žygimanto Žiuko taiklios baudos „vežėjai“ įgijo apčiuopiamą 5 taškų persvarą (78:73), tačiau tuomet Tautvydas Pipiras smeigė dvitaškį (75:78), o Lukas Praskorys prarado kamuolį ir paskutinės atakos teisę perleido į varžovų rankas.

Po minutinės pertraukėlės svarbiausias metimas buvo patikėtas T.Pipirui, tačiau šio šūvis skriejo pro šalį ir netrukus nuaidėjusi finalinė sirena paskelbė dramatišką „Ultimate Logistics-Oaks“ ekipos pergalę - 78:75.

Tai buvo jau septintoji M.Finažonkovo pergalė A lygoje, po kurios jie užsitikrino antrąją vietą A grupėje po dvylikos sužaistų rungtynių.

Nors tiek pat pergalių turi „Taupa“ ir „Sporto namai“, tačiau prieš Šarūno Cipario ekipą „vežėjai“ turi tarpusavio rungtynių pranašumą, o „sportininkai“ liko ketvirti dėl patirto techninio pralaimėjimo akistatoje su „Nol Semkers-Oaks“ atstovais.