Prasideda registracija į Spring‘23 turnyrą ir pirmą kartą istorijoje organizuojamą SKL 3x3 čempionatą

Šiandien prasidėjo kalendorinis pavasaris, o daugelis pagrindinių turnyrų jau eina pabaigos link, tad tiems, kas dar nepersivalgė krepšinio, pats metas burti komandą ir registruotis į seniausią Vilniaus mieste, jau keturioliktą kartą organizuojamą pavasarinį Spring‘23 turnyrą!

Taip pat, kartu su registracijos į pavasario čempionatą startu, kviečiame visus, prijaučiančius krepšinio trys prieš tris atšakai, registruotis į pirmą kartą istorijoje organizuojamą SKL 3x3 čempionatą!

SPRING‘23

Šiame sezone dalyviai vėl mėgausis žaisdami pagal įprastą formatą, t.y. rungtyniaudami net penkiose, lygiaverčių varžovų kupinose, pajėgumo grupėse.

Mūsų tikslas - suteikti progą VISIEMS pavasarinio turnyro dalyviams pakovoti dėl išskirtinių medalių ir sezoną baigti su šypsena veide.

Pajėgiausios turnyro komandos galės varžytis Spring‘A čempionate, o kiek silpnesnės kausis dėl Spring‘B, Spring‘C, Spring‘D ir Spring‘E taurių.

Visuose čempionatuose bus kovojama ne tik dėl taurių, tačiau ir dėl trijų SKL medalių komplektų!

Spring‘A čempionate gali žaisti bet kokio pajėgumo komandos, turinčios ne daugiau kaip 2 (du) NKL žaidėjus.

Spring‘B pirmenybėse gali dalyvauti komandos, turinčios 1 (vieną) A lygos žaidėją.*

*nesurinkus pakankamo dalyvių skaičiaus pirmajame varžybų etape abiejų čempionatų dalyvės kovos viename lygyje, o paskui - stipriausios ekipos pateks į Spring‘A finalo ketvertą, likusios kovos dėl Spring‘B taurės.

Spring‘C, Spring‘D ir Spring‘E turnyruose negali dalyvauti A ir B lygos žaidėjai (nebent komanda su identiška sudėtimi dalyvavo 2022-2023 m. sezono C, D ar E lygose).**

**Į šiuos turnyrus bus vykdoma bendra registracija, o vėliau, atsižvelgiant į komandų pajėgumą, SKL administracija pati paskirstys komandas po C, D ar E divizionus.

Apribojimai netaikomi krepšininkams, kurie A lygoje nesužaidę 5 (penkių) rungtynių.

Taip pat, remiantis nerašytomis SKL taisyklėmis LKL pirmenybėse žaidžiantys jaunesni nei 18 metų vidurinių mokyklų moksleiviai ar jaunesni nei 20 metų NKL licenciją turintys krepšininkai nebus laikomi profesionalais ir neturės jokio išskirtinio statuso.

Kodėl verta:

  • Aiškus turnyro lygių skirtumas, todėl galėsite nebijoti triuškinamų rezultatų ir pajausti tikrą azartiškų kovų malonumą.
  • Rungtynių aprašymai, foto ir video reportažai, todėl po rungtynių galėsite ne tik analizuoti savo statistiką, bet ir skaityti, vertinti, žiūrėti rungtynių akimirkas mūsų svetainėje ir socialiniuose tinkluose.
  • Prizai. Visų SKL Spring‘23 turnyrų dalyviai apdovanojami taurėmis bei SKL medaliais, be to žemesniuose lygiuose bus kovojama dėl Mažosios ir „Iššūkio“ taurių!

Turnyro startas planuojamas - kovo trečiąją savaitę, o finišas numatomas - gegužės pabaigoje.

Dalyvio mokestis Spring‘A ir B komandoms - 600€, kitose pajėgumo grupėse mokestis bus kiek mažesnis - 500€.

Už šią kainą jūs gausite garantuotas 5 (penkias) rungtynes, o geriausios turnyro komandos gali sužaisti net po 7-8 dvikovas!

Paraiškos į šių metų pirmenybes priimamos iki 2023 m. kovo 19 d., tad nieko nelaukite ir prisijunkite prie ilgiausias tradicijas Vilniaus mieste turinčio  pavasario turnyro - Spring‘23!

Pagrindiniai reikalavimai:

- turėti sporto salę bent kartą per savaitę. Neturint savo salės bus taikomas 150€ didesnis starto mokestis;
- turėti vienodą tvarkingą krepšinio aprangą;
- iki čempionato starto sumokėti garantuotų pirmojo etapo rungtynių mokestį;

PARAIŠKOS FORMA

Klausimai, pasiūlymai, paraiškos priimamos el. paštu vaidas@sostineskl.lt. Telefonas pasiteiravimui: 8 610 10594.

SKL 3x3 ČEMPIONATAS

Nuo pat Sostinės krepšinio lygos įsikūrimo siekėme įtraukti kuo daugiau krepšinio mylėtojų ir žengti koja kojon su naujovėmis, tad pirmą kartą organizuojamas SKL 3x3 čempionatas leis vienu šūviu nušauti iškart du zuikius!

Numatoma, jog turnyre varžysis 16 ekipų, kurios pirmajame varžybų etape bus suskirstytos į dvi grupes po aštuonias komandas, kur viena su kita sužais po vieną kartą (vienas ratas).

Vėliau po keturias stipriausias, kiekvienos grupės ekipas pateks į atkrintamąsias varžybas, kuriose ir paaiškės pirmieji SKL 3x3 čempionai!

Į dalyvio paraišką galima įtraukti šešis krepšininkus, tačiau ture galės dalyvauti ne daugiau kaip keturi komandos nariai. Visos dvikovos vyks darbo dienomis, vienoje ir toje pat salėje.

Starto mokestis - 125€ komandai į kurį įeina išlaidos aptarnaujančiam personalui ir salės nuomai.

Turnyras vyks pagal pilnas FIBA taisykles, tad žaidėjai kovos ne tik dėl pergalių, bet ir dėl įskaitinių taškų oficialioje FIBA 3x3 platformoje!