Prie Spring‘22 starto linijos - net 90 komandų! (papildyta)

Penktadienio vakarą baigėsi registracija į GEALAN-Sostinės krepšinio lygos organizuojamą Spring‘22 turnyrą, o paraiškas į penkias pajėgumo grupes pateikė rekordinis skaičius - net 90 komandų!

Jau rytoj surikiuosime turnyro grupes, pristatysime turnyro sistemą ir pagrindines taisykles. Trečiadienį komandų vadovus pasieks tvarkaraščio projetai, o šios savaitės pabaigoje - turėtų būti sužaistos pirmosios pavasarinio turnyro rungtynės!

ATNAUJINTA

Panašu, kad visi nesklandumai, susiję su pajėgumo grupėmis jau išsisprendė, tad vakar vakare pasinaudoję virtualiu sporto turnyrų generatoriumi ištraukėme burtus, kurie paskirstė pavasario čempionato dalyves į tokias grupes:

Spring‘B Spring‘C Spring‘D Spring‘E

Turnyrai bus vykdomas tokiomis tvarkomis:

Spring‘B

Pirmajame varžybų etape 11 dalyvių žais dvejose grupėse A ir B, kur viena su kita sužais po vienerias rungtynes.

Vėliau - dvi stipriausios kiekvieno pogrupio komandos kovos dėl SpringA taurės, likusios - toliau kausis dėl SpringB trofėjaus.

Spring‘C

Į kovą dėl C taurės stojo 15 komandų, kurios buvo padalintos į tris grupes A, B ir C po 5 komandas, kur pirmajame varžybų etape viena su kita sužais po vienerias rungtynes.

Toliau, aštuonios stipriausios ekipos (po dvi stipriausias kiekvienos grupės komandas ir dvi geriausią rezultatą parodžiusios trečiosios ekipos) žengs į atkrintamąsias bei kovos dėl čempionų taurės ir trijų medalių komplektų, likusios 7 dalyvės turės progą pasivaržyti dėl SpringC Mažosios taurės.

Spring‘D

Trisdešimt komandų, užsiregistravusių į D taurę, suskirstytos į penkias grupes po šešias komandas, kuriose reguliariajame sezone sužais vieno rato principu.

Vėliau po dvi stipriausias kiekvienos grupės komandas ir dvi geriausią rezultatą parodžiusios trečiosios ekipos žengs į TOP 12 etapą (kur 1-4 reitingą turinčios ekipos pateks tiesiai į ketvirtfinalį, likusios aštuonios dar varžysis aštuntfinalyje), kur kovos dėl pagrindinio SpringD trofėjaus ir trijų medalių komplektų.

Į atkrintamąsias neprasimušusios trečiosios grupių vietos, o taip pat 4-5 pozicijose likusios ekipos dar turės progą kovoti dėl Mažosios taurės, o 6 vietose likę kolektyvai baigs pasirodymą turnyre.

Spring‘E

Pagal labai panašią sistemą vyks ir Spring E turnyras, kuriame dalyvauja net 33 komandos!

Pirmajame varžybų etape komandos žais šešiose grupėse po 5 (6) ekipas. Sužaidus vieną ratą į atkrintamąsias pateks tik po dvi stipiausios kiekvienos grupės komandas, kurios varžysis TOP12 etape (kur 1-4 reitingą turinčios ekipos pateks tiesiai į ketvirtfinalį, likusios aštuonios dar varžysis aštuntfinalyje) ir kovos ne tik dėl titulo, bet ir dėl trijų medalių komplektų.

Komandos, kurios grupėse užims 3-5 pozicijas turės progą varžytis dėl Mažosios taurės, tuo tarpu šeštąsias vietas užėmusios komandos baigs pasirodymą turnyre jau po pirmojo etapo.

PAGRINDINĖS TAISYKLĖS

  • Atkrintamosiose varžybose gali žaisti tik tie žaidėjai, kurie reguliariajame sezone bus sužaidę bent 1 (vienerias) rungtynes.

    *Ši taisyklė negalioja komandoms, kurios varžysis dėl SpringC, D ir E mažųjų taurių.

  • Jei iki rungtynių pradžios liko trys dienos (ar mažiau) jas perkelti į kitą datą galima TIK gavus varžovų sutikimą ir sumokėjus 100€ (vieno šimto eurų) perkėlimo mokestį.