Principiniame „Oaks“ derbyje - sudėtinga V.Paukšto auklėtinių pergalė

Antradienio vakarą GEALAN-Sostinės C lygoje vyko vienas įdomesnių pastarųjų metų derbių, kuriame pirmą kartą ginklus surėmė dvi OAKS klubui priklausančios ekipos – savo aikštėje žaidusi „Oaks-2-Tirola“ (4-2) komanda ir Karolio Kuliūno diriguojama „Nol Semkers-Oaks“ (2-3) armija.

Kaip ir dera tikrame derbyje, nuo pat pirmų minučių aikštėje užvirė graži, emocinga ir lygi kova. Nors priekyje visąlaik buvo Valdo Paukšto treniruojami aikštės šeimininkai, tačiau iki pat trečiojo kėlinuko vidurio „nol semeriai“ lyg šunys kibo varžovams į atlapus neleisdami jiems įgyti solidesnės persvaros.

Vis tik, sužaidus kiek daugiau nei 35 minutes rungtynėse įvyko lūžis. Svečiai keletą kartų nepataikė iš patogių padėčių, kelis kartus lygioje vietoje prarado kamuolį, o tuo pasinaudoję „Oaks-2“ krepšininkai pabėgo į priekį ir kėlinuko pabaigoje įgijo dviženklį pranašumą (52:40).

Lemiamame ketvirtyje „Nol Semkers-Oaks“ kolektyvas dar bandė spardytis, tačiau kur kas užtikrinčiau žaidę V.Paukšto auklėtiniai išsaugojo įgytą persvarą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė užtikrintą pergalę – 77:57.

Nors svečiai kiek taikliau atakavo iš dviejų taškų zonos (18/41 dvit., 43,9%-17/43 dvit., 49,5%), tačiau koją jiems pakišo gerokai prastesnis snaiperių pasirodymas (4/30 trit., 13,3%-9/30 trit., 30%) ir gana ženklia persvara pralaimėta kova dėl atšokusių kamuolių (42-50).

Oaks-2-Tirola
Nol Semkers - Oaks
Karolis Blieka 18 PTS 15 Deividas Gaidulis
Rokas Urbelis 13 REB 10 Benas Račys
Dovydas Lopetaitis 7 AST 3 Deividas Gaidulis
KOMENTARAI
Valdas Paukštas, „Oaks-2-Tirola“

Visų pirma sveikinu komandą su pergale.

Apie rungtynes - sakyčiau sužaidėme užtikrintai nuo pirmų minučių ir kontroliavom iki pabaigos. Vyrai tinkamai išnaudojo savo pliusus ir puikiai dirbo gynyboje, tai pagrindinės pergalės priežastys.

Trūksta vis kelių žmonių rungtynėse, norėtųsi dažniau žaisti su pastovia sudėtimi.

O apie priešininkus, tai jauna, ambicinga ir labai neblogai sukomplektuota komanda, jeigu rinksis pilna sudėtimi, tai jų priešininkams bus labai sunku.

Domantas Petuška, „Nol Semkers-Oaks“

Sveikinimai varžovams laimėjus šį „OAKS“ derbį. Tikrai solidžiai treneris paruošė savo komandą.

Kalbant apie mūsų žaidimą, tai jį galima būtų apibūdinti vienu žodžiu – nekrito. Sunku laimėti rungtynes, kai prameti metimus iš po krepšio ir kai nekrenta metimai iš gerų situacijų.

Galima būtų ieškoti kaltų, bet visgi pralaimėjome patys. Esame duobėje ir reikia ieškoti būdų kaip kuo greičiau susitvarkyti su savo galvomis. Išėjome iš grupės aukštai pakelta galva, pradėjome antrąjį etapą irgi pakiliai, tačiau dabar žemai krentame.

Sekmadienį laukia ko gero kol kas svarbiausios šio sezono rungtynės, kur turėsime įrodyti kas mes esame. Jau pats metas atsispirti ir kilti aukštyn.