Puolime siautėjęs „Kiementas“ parbloškė neatpažįstamai žaidusią „Teltoniką“ (foto)

Trečiadienio vakarą ginklus surėmė dvi pavasarį dėl aukščiausių vietų GEALAN-Sostinės C lygoje besiruošiančios kovoti komandos.

Šių rungtynių nuotraukas rasite mūsų „Facebook“ paskyroje!

Vis tik, VRM sporto salėje susirinkę žiūrovai tikėjęsi išvysti dar vieną savo mylimos „Teltonikos“ (4-2) komandos pergalę liko nusivylę, nes aikštės šeimininkai buvo priversti pripažinti „Kiemento“ (4-3) vyrų pranašumą.

Didžiulė takoskyra tarp komandų išryškėjo dar pirmajame kėlinuke, kurį svečiai laimėjo dviženkle persvara (22:12).

Nors vėliau „Teltonikos“ vyrai bandė atsitiesti, tačiau trečiadienio vakarą aikštės šeimininkų žaidėjai buvo sunkiai atpažįstami ir nepaisant sunkaus darbo liko nieko nepešę.

Tuo tarpu visose statistikos kategorijose varžovus lenkę „Kiemento“ krepšininkai žaidė užtikrintai, sulig kiekviena minute didino savo persvarą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė (ne)tikėtai lengvą pergalę - 84:58.

Teltonika
Kiementas
Mindaugas Markevičius 18 PTS 22 Šarūnas Putna
Žilvinas Rubliauskas 11 REB 11 Aurimas Butkus
Tadas Brazys 5 AST 5 Šarūnas Putna
RUNGTYNIŲ FAKTAI

Tai buvo vos antroji šių komandų tarpusavio akistata. Pirmąją, vykusią dar 2012 m. Giedraičiuose laimėjo „Teltonikos“ ekipa