Sausio mėnesio geriausieji

Sausio mėnesio geriausieji 6652

Visi gyvename paskutiniuoju žiemos mėnesiu ir daugelis, turbūt, tyliai tikisi, kad pavasaris kuo greičiau pradėtų belstis į mūsų gyvenimus. Kaip bebūtų GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) aikštelėse negyvena nei žiema, nei pavasaris - čia tikrų tikriausia karšta vasara. Visi kovoja dėl kuo aukštesnės vietos turnyrinėje lentelėje, o kur dar siekis tapti geriausiu lygos žaidėju!

Taigi, kaip jau supratote, atėjo metas atskleisti tuos, kurie sausio mėnesį nusiplenė geriausių SKL žaidėjų vardo. Išanalizavus sausį vykusias rungtynes  išrinkome geriausius  A, B, C bei D lygos žaidėjus!

Norime priminti, jog vienam iš geriausiųjų atiteks mūsų draugų „Sportpoint“ įsteigtas prizas - Mc David kojų ir rankų aspaugos.

Nebetampome liūto už ūsų ir pristatome pačius geriausius SAUSIO žaidėjų simbolinius penketus!

A lyga

Mėnesio žaidėjas

Tauras Ulevičius, „Vilniaus kolegija“. Antrą sezoną SKL A lygoje su „Vilniaus kolegija“ žaidžiantis vaikinas visada pasižymi savo rezultatyvumu ir naudingumu rungtynėse. Jo naudingumo balų vidurkis šį sezoną - 29 balai!

T. Ulevičius sausio mėnesį sužaidė dvejas rungtynes, per kurias ant parketo vidutiniškai išbuvo apie 37 minutes. Rungtynių metu jis vidutiniškai metė po 23 taškus, atkovojo po 12 kamuolių, atlikdavo po 14 rezultatyvių perdavimų ir surinko 33,5 naudingumo balų.

Linkime nesustoti ir toliau rodyti puikius rezultatus!

Simbolinis penketukasB lyga

Mėnesio žaidėjas

Gediminas Povilauskas, VDU-ŠA. Šis SKL sezonas vaikinui jau dešimtasis, tad drąsiai galima vadintį jį šios lygos senbuviu. Tačiau turbūt nesuklysime G. Povilauską pavadinę ir vienu pagrindiniu VDU-ŠA variklių, ypač, kai jo naudingumo balų vidurkis šį sezoną yra aukščiausias komandoje - 31,2.

G. Povilauskas sužaidė dvejas rungtynes iš keturių. Jų metu šis žaidėjas vidutiniškai žaidė po daugmaž 32 minutes. Jų metu pelnė beveik po 27 taškus, atkovodavo po beveik 14 kamuolių. Žaidėjo naudingumo balų vidurkis sausį pasiekė net 42,5 balų.

Tikimės, kad šios komandos variklis dar ilgai rodys tokius asmeninius pasiekimus!

Simbolinis penketukas

C lyga

Mėnesio žaidėjas
 
Giedrius Mikaila, „Kumštis“. Dar vienas SKL senbuvis, savo karjerą čia pradėjęs dar 2007-aisiais. G. Mikailą galėtumėme pavadinti tikru pavyzdinguoliu - šį sezoną nežaidė vos vienose rungtynėse!
 
G. Mikaila sausį sužaidė penkias rungrynes iš šešių. Jose žaidė vidutiniškai po 37 minutes. Jų metu metė po 23 taškus. Kiekvienose rungtynėse atkovojopo 10 kamuolių. Naudingumo balas šįkart pasiekė 33,6!
 
Šį mėnesį „Sportpoint“ įsteigta dovana -  Mc David kojų ir rankų apsaugos atitenka būtent šiam žaidėjui už ne tik puikų žaidimą, bet ir atsidavimą komandai!
 
Linkime ir toliau taip aktyviai dalyvauti rungtynėse bei rodyti pavyzdį kitiems žaidėjams!
 
Simbolinis penketukas

D lyga

Mėnesio žaidėjas
 
Povilas Kaminskas, „Oaks-3-Tirola“. Nepakeičiamas D lygos lyderis. Jau trečią mėnesį iš eilės žaidėjas niekam neužleidžia geriasio D lygos žaidėjo vietos.

Sausį P. Kaminskas sužaidė dvejose rungtynėse. Jų metu P. Kaminskas žaidė po 40 min., vidutiniškai pelnė po 20 taškų, atkovojo po beveik 15 kamuolių. Žaidėjo naudingumo balų vidurkis sausį siekė 40 balų.

Mūsų palinkėjimas išlikti geriausių gretose išsipildė, tad šįkart linkime, kad rezultatai ateity tik dar labiau gerėtų!
 
Simbolinis penketukas
 
 

‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti