Sekmadienio vakarą dvigubas „Lynx“ klubo auksas

Sekmadienio vakarą finišavo dar du GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) organizuojamo vasaros čempionato finalo ketvertai, kuomet medalių komplektus išsidalino dėl Summer‘B ir Summer‘C taurių kovojusios ekipos.

Taip jau sutapo, kad abu čempionatus laimėjo „lūšių“ klubui priklausančios komandos - iš pradžių Summer‘C auksu džiaugėsi „Synkarb“ ekipa, o vėliau nugalėtojų taurę į viršų Summer‘B pirmenybėse kėlė ir „Lynx“ garbę gynę vyrai.

Pirmiausia finišavo Summer‘C finalo ketverto kovos, kurių finale susigrūmė „Synkarb“ ir „Litcargus“ ekipos.

Dvikovos favorite laikyta „Synkarb“ komanda dar pirmajame kėlinuke įgijo dviženklę persvarą (30:17), kurią dvikovos pusiaukelėje dar labiau padidino (51:35).

Nors po didžiosios pertraukos „Litcargus“ pademonstravo gerokai kokybiškesnį žaidimą ir net laimėjo antrąją susitikimo dalį (45:44), tačiau to buvo gerokai per maža tam, kad finale bent atgimtų intriga.

Tad be didesnio vargo įgytą persvarą išlaikiusi „Synkarb“ komanda šventė pergalę rezultatu 95:80 ir pelnytai kėlė į viršų Summer‘C čempionų taurę!

BC Litcargus
Synkarb
Dovydas Braknys 24 PTS 25 Deimantas Pavlovskis
Matas Karoblis 11 REB 22 Gediminas Povilauskas
Matas Karoblis 7 AST 9 Gediminas Povilauskas

Gerokai įdomiau klostėsi Summer‘C mažojo finalo akistata, kurioje ginklus surėmė SK „Nemenčinės“ vyrai ir pirmajame varžybų etape tarp elitinių I diviziono komandų žaidęs „Vilniaus KM-2004-I“ jaunimas.

Susitikimo pradžioje Raimundo Kairio auklėtiniai dar bandė priešintis, tačiau vėliau - jaunimas nuleido rankas, nerado jokių priešnuodžių Ernestų duetui (Ernest Naruševič ir Ernestui Kazjanin, - aut.past.) ir galėjo tik stebėti šviesos greičiu persvarą didinančią varžovų komandą.

Svečiai iš Nemenčinės 100 taškų ribą peržengė dar trečiajame kėlinuke, o nuaidėjus finalinei sirenai šventę įspūdingą pergalę rezultatu 138:81.

Dar įdomiau tai, kad šioje dvikovoje net du „Nemenčinės“ žaidėjai surinko 74 ir 75 naudingumo balus (!), o visa komanda surinko 214 taip pasiekdama šio vasaros čempionato rekordą.

Vilniaus KM-2004-I
SK Nemenčinė
Liucijus Biekša 22 PTS 59 Ernestas Kazjanin
Justinas Malevskis 8 REB 24 Ernest Naruševičius
Martynas Davidonis 7 AST 15 Ernestas Kazjanin

Kaip ir dera, kiek stipresnės Summer‘B taurės finalai buvo gerokai įdomesni. Aukso medalius iškovojo „Lynx“ vyrai, kurie 97:79 įrodė savo pranašumą prieš „Philo Trupės“ atstovus.

Abiejų Summer‘B finalų nuotraukas rasite mūsų „Facebook“ paskyroje!

Pusę rungtynių kova aikštėje vyko taškas į tašką ir tiks smulkios „Philo Trupės“ klaidos bei gera susikurtų progų realizacija leido „lūšims“ dvikovos pusiaukelėje įgyti dviženklę persvarą (51:40).

Nors ambicingasis „Philo Trupės“ jaunimas turėjo daugybę laiko tam, kad pakeistų situaciją, tačiau bergždžios pastangos sustabdyti geriausią vasaros čempionato žaidėją Gediminą Povilauską, klaido gynyboje ir pernelyg skubotas puolimas tik dar labiau padidino takoskyrą tarp dviejų finalo dalyvių.

Tuo tarpu varžovų minusus puikiai išnaudoję „Lynx“ krepšininkai trečiajame kėlinuke pateikė atsakymus į beveik visus svarbiausius rungtynių klausimus (75:53), o per likusią susitikimo dalį tiesiog sutvarkė likusius formalumus ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė auksinę pergalę!

Philo Trupė
Lynx
Domantas Pikūnas 15 PTS 23 Viktoras Šukys
Motiejus Syminas 9 REB 22 Gediminas Povilauskas
Domantas Pikūnas 4 AST 9 Gediminas Povilauskas

Dvikoje dėl trečios vietos špagas surėmė du principiniai varžovai, o tiksliau buvę VKM ir Š.Marčiulionio KA auklėtiniai.

Nors daugelis tikėjosi įnirtingos kovos, tačiau „Šaras sugriovė marčėlą“ ekipa gana greitai įgijo apčiuopiamą pranašumą ir dvikovos pusiaukelėje jau buvo pasiuntę varžovus į nokdauną (46:30).

Nors po didžiosios pertraukos „VKM-2000“ atstovai padarė išvadas ir sugebėjo ženkliai nurėžti turėtą deficitą, tačiau buvę „marčiulioniukai“ neleido varžovams peržengti raudonos linijos, pedemonstravę kiek brandesnį krepšinį išsaugojo įgytą persvarą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė bronzinę pergalę rezultatu 74:66.