Šeštadienį krepšinio aistruoliai „Ryto“ 3x3 turnyre pasitiko naująjį sezoną

Šeštadienį krepšinio aistruoliai „Ryto“ 3x3 turnyre pasitiko naująjį sezoną 6418

Šeštadienį GEALAN–Sostinės krepšinio lyga (SKL), Vilniaus „Rytas“ ir Sostinės krepšinio mokykla (SKM) visiems Vilniaus krepšinio sirgaliams padovanojo sezono atidarymo šventę, kurioje netrūko gausybės pramogų. Su fanais bendravo visi pagrindinės „Ryto" komandos žaidėjai, prie „Siemens“ arenos vyko atkaklios 3x3 turnyro kovos, o atvirose treniruotėse aistruoliai galėjo pamatyti krepšininkų bei šokėjų treniruočių užkulisius.

FOTOGALERIJA

Savaitgalis prie „Siemens“ arenos prasidėjo turnyro kovomis, o daugiausiai dėmesio sulaukė prie sirgalių prisijungę pagrindinės „Ryto“ komandos žaidėjai bei  Lietuvoje itin retai sutinkama SKM kamuolių šaudyklė „Dr. Dish". Aistruoliai turėjo išskirtinę galimybę įsiamžinti su krepšininkais nuotraukose bei pabendrauti, o staigmeną pateikė Antanas Guoga, kuris tritaškių konkurse pasirodė geriau nei Mindaugas Girdžiūnas bei Deividas Sirvydis.

„Tritaškiai nėra labai sunku, nes tai mano stiprioji pusė. Galėjau pataikyti ir dar daugiau, – džiaugėsi A.Guoga. – Tokie renginiai miestui yra labai svarbūs, o tai įrodo vis didėjančios dalyvaujančiųjų gretos.“

„Labai smagu, kad šioje šventėje susirinko daugybė vilniečių su savo šeimomis, – pasakojo Vilniaus vicemeras Linas Kvedaravičius. – Džiugu, kad „Rytas“ tampa vis svarbesniu klubu savo miestui, o šiam turnyrui suvienijo visas Vilniaus krepšinio mokyklas po savo sparnu.“

Geros nuotaikos sezono atidarymo šventėje netrūko, o joje apsilankę sirgaliai pasidalino ir savo įžvalgomis iš atvirų treniruočių.

„Matosi, kad šių metų komanda yra labai taikli, todėl turėtų būti dar daugiau tritaškių  nei pernai, – analizavo vienas šventės dalyvių. – Mattas Farrellas kol kas palieka labai gerą įspūdį, o ateityje jis turėtų tapti vienu komandos lyderių. Tiesa, pirmame sezone pagrindiniais žaidėjais turėtų būti E.Bendžius bei Ch.Krameris.“

Šventės dalyviams prizus ir gerą nuotaiką užtikrino: GEALAN, „VitirON KIDS", Sportpoint.lt „7DAYS", SportCup.lt, „Lay‘s“, „Nuts About“, „Apollo“, „Kamikadzė“, „7 Pack“, „Oetker“, „Riedis.lt“, „Impuls“, „Vilniaus paukštynas“ ir kiti.

Sezoną atidaręs Vilniaus „Rytas“ pirmąją „Betsafe-LKL“ reguliariojo sezono dvikovą žais jau rugsėjo 23 dieną prieš Utenos „Juventus“. Tuo tarpu Europos taurės sezoną vilniečiai atidarys Spalio 2 d. maču su Malagos „Unicaja“.

Priekyje R.Matulis/ R.Vyšniausko nuotr.

Priekyje R.Matulis/ R.Vyšniausko nuotr.

‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti