Skelbiama registracija į 22-ąjį GEALAN-Sostinės krepšinio lygos sezoną!

Skelbiama registracija į 22-ąjį GEALAN-Sostinės krepšinio lygos sezoną! 5805

Po itin sėkmingo praėjusio sezono įgavome daugiau pasitikėjimo savo jėgomis, o sulaukę kolegų pasiūlymo suvienijome jėgas su Sostinės krepšinio mokykla (SKM) ir esame pasiruošę naujam iššūkiui - padaryti viską geriau ir duoti savo komandoms #daugiau!

Pažadame tęsti tradicijas ir dovanoti taurės laimėtojams turnyrą Londone, pažadame #daugiau nuotraukų ir siurprizų komandoms, pažadame, jog dar #daugiau čempionato dalyvių kausis dėl unikalių GEALAN-SKL medalių!

Maža to, savo lygos dalyvius ir toliau lepinsime išskirtinėmis dovanomis, o vasario mėnėsį vėl planuojame surengti "Sostinės Žvaigždžių dieną", kurios metu stengsime surengti tikrą šventę visiems Vilniaus krepšinio mėgėjams!

Džiaugiamės, kad mus renkasi stipriausios Vilniaus miesto komandos ir visos Vilniaus krepšinio mokyklos. Jausdami profesionalų pasitikėjimą mes turime dar daugiau motyvacijos tobulėti ir eiti į priekį.

Naujovės

Praėjusiame sezone dėl taurių ar medalių kovojo rekordinis skaičius komandų, tačiau to mums buvo negana. Matydami, jog C lygoje yra daug pajėgių, tačiau į atkrintamąsias nepatenkančių komandų, mes suteiksime joms papildomą šansą pakoti dėl Mažosios taurės.

Tad dabar gausiausios miesto lygos elitas kovos dėl čempionų titulo, vidutiniokės dėl Mažosios, o pačios silpniausios ekipos - dėl Iššūkio taurės.

Foto ir video

Naujame sezone ir toliau aktyviai bei išsamiai aprašinėsime visų lygų varžybas, siūlysime vertinti mūsų korespondentų prognozes bei analizes. Mūsų fotokorespondentas Saulius Čirba aktyviai fiksuos rungtynių akimirkas, operatoriai įamžins "Savaitės rungtynes" vaizdo reportažuose, kuriuos įgarsins savo amato meistrė Rūta Vėderytė-Macijauskienė, o vieną kartą per savaitę paruošime išskirtinę laidą apie tai, kas vyksta GEALAN-Sostinės krepšinio lygoje!

Tad kviečiame prisijungti prie GEALAN-Sostinės krepšinio lygos bendruomenės ir kartu su mūsiu nauju šūkiu #daugiau pasinerti į tikrą jubiliejaus šventę 2017-2018 m. sezone!

GEALAN-SKL privalumai:

  • Patirtis ir profesionalumas. Sostinės čempionatą rengiame nuo 1996 m. Per 21 metus sukaupėme neįkainojamos patirties. Žinome, ko reikia krepšinio mėgėjams, todėl nuoširdžiai dirbame, kad žaisdami mūsų turnyruose turėtumėte geriausią patirtį.   
  • Informatyvi svetainė. Kasmet investuojame į internetinės svetainės tobulinimą, didiname jos funkcionalumą ir informatyvumą, tad nenuostabu, jog sostineskl.lt pelnytai laikoma viena geriausių krepšinio svetainių Lietuvoje.
  • Sekretoriatas. GEALAN-Sostinės krepšinio lygoje dirba vieni geriausių sekretoriato darbuotojų Lietuvoje. Mūsų sekretores galite pamatyti ne tik GEALAN-SKL rungtynėse, bet ir Eurolygoje ar LKL čempionate. Visi sekretoriato darbuotojai kasmet turi tobulinti savo žinias seminaruose bei išlaikyti specialius testus. Kasmet FIBA vis atnaujina oficialias krepšinio taisykles, todėl užtikriname, kad su naujovėmis yra susipažinę ir mūsų sekretoriato darbuotojai.
  • Inovatyvumas. Pirmieji Vilniuje pradėjome reguliariai vesti statistiką kompiuteriu, transliuoti rungtynes online režimu. Atsisakyta popierinio protokolo pildymo, kad būtų padidintas statistikos vedimo tikslumas. 
  • Galimybė varžytis su profesionalais. Čempionate dalyvauja komandos, savo sudėtyse turinčios ryškiausias Lietuvos krepšinio žvaigždes, Sostinės čempionatuose yra žaidę: Mindaugas KuzminskasRamūnas ŠiškauskasAndrius GiedraitisErikas KučiauskasGintautas VileitaRolandas SkaisgirysVirginijus SirvydisRolandas JarutisRolandas Matulis.

Kiti privalumai

  • Mus renkasi geriausi
  • SKL taurė
  • Sostinės Žvaigždžių diena
  • Išskirtinis pasiūlymas klubams turintiems kelias komandas

Rungtynių skaičius, žaidėjų apribojimai

  NKL RKL A lyga B lyga C lyga U-20 (NKL) U-18 (LKL) Rungt. sk. Dubleriai
A lyga 2 neribotas - negalima* negalima* neribotas neribotas 22 3
B lyga 1 neribotas negalima* - negalima* neribotas neribotas 18 3
C lyga negalima neribotas negalima* negalima* - neribotas neribotas 16 -
D lyga negalima negalima negalima* negalima* 3 negalima negalima 16 -
Įmonių lyga apribojimų nėra, svarbu, kad būtų įmonės darbuotojas 16 -

* - išskyrus žaidėjus iš žemesnėse lygose žaidžiančių dublerinių ekipų.

Reikalavimai

Komandos, norinčios rungtyniauti 2017-2018 m. GEALAN-Sostinės krepšinio lygoje, privalo:

- Iki š.m. spalio 1 d. atsiųsti pilnai užpildytą komandos paraišką el. paštu vaidas@sostineskl.lt.

Atsisiųsti paraiškų formas:

A lyga B lyga C lyga D lyga IT lyga Verslo lyga

- Mažiausiai vieną kartą per savaitę turi turėti krepšinio salę namų rungtynėms;

- Iki š.m. spalio 14 d. sumokėti dalyvio mokestį: A lygoje - €1500, B lygoje - €900, C lygoje -  €750, D lygoje - €650, IT lygoje - €900, Įmonių lygoje - €900 (parašius prašymą, mokėjimo terminą galima išskaidyti arba atidėti);

- A.Makulavičiaus taurė - €30 už rungtynes;

- Nusifotografuoti su krepšinio apranga ir atsiųsti profilines žaidėjų nuotraukas.

Jei turite klausimų ar pasiūlymų mums, kreiptis galite šiuo kontaktu: vaidas@sostineskl.lt, tel. 8 610 10594.


‹ atgal
SKL © 2017

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti