Skelbiama registracija į SKL Summer‘22 turnyrą (registracija baigta)

Ilgas, permainingas ir įdomus pagrindinių GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) taurių sezonas eina pabaigos link, tad daugelis turbūt jau galvoja apie atostogas.

Vis tik, tiems, kad be krepšinio negali gyventi ir vasarą SKL jau ketvirtą kartą organizuoja Summer čempionatą. Šiemet pirmenybės bus organizuojamos (bus patikslinta) sporto salėje, o projekto partneris bus Vilniaus miesto savivaldybė!

Savo darbo principų nekeičiame ir orientuojamės ne į kiekybę, o į kokybę, tad sieksime padaryti taip, kad VISI turnyro dalyviai liktų patenkinti ir žaistų su sau lygiais varžovais.

Todėl vasaros turnyras bus organizuojamas net keliose pajėgumo lygiuose Summer A, Summer B, Summer C ir Summer D grupėse.

DĖMESIO: komandų skaičius SKL Summer taurėje - ribotas iki 18 dalyvių!

Skirstydami komandas į pajėgumo grupes, tęsiame praeitą vasarą pasiteisinusį eksperimentą.

Puikiai suprantame, kad vasara yra pats tinkamiausias metų laikas pažaisti kartu su savo senais draugais arba išbandyti potencialius naujokus artėjančiam sezonui, tad nusprendėme neįsprausti komandų į griežtus rėmus ir po pajėgumo grupes paskirstyti komandas pagal jų pagėjumo koeficientus.

Jie skaičiuojami taip: krepšininkai 2021-2022 m. sezone registruoti Sostinės D ir E lygoje gaus po 1 reitingo balą, C lygos, MKL čempionatų dalyviai ir U-21 statusą turintys žaidėjai (išskyrus tuos, kurie žaidė NKL) bus įvertinti 2 balais, B lygos  - 3, A lygoje dalyvavę krepšininkai - 4 balais, NKL čempionate žaidę krepšininkai - 8 balais, o LKL ar užsienio šalių aukščiausiose lygose žaidę krepšininkai - 12 balų.

Pasibaigus registracijai visos komandos pagal žaidėjų koeficientą bus sureitinguotos ir paskirstytos į du divizionus pirmąjį ir antrąjį, o toliau žais pagal žemiau aprašytą sistemą.

TURNYRO SISTEMA

Sulaukus maksimalaus (18) komandų skaičiaus turnyras vyktų pagal tokią sistemą:

Pirmiausia 18 čempionato dalyvių pagal pajėgumą bus padalintos į du divizionus: pirmąjį ir antrąjį.

Abiejuose kovos vyks trejose grupėse po tris komandas, kur pirmenybių dalyvės sužais po vieną ratą (2 rungtynes).

Antrajame varžybų etape I divizione pirmąsias vietas grupėse užėmusios ekipos suformuos A grupę, antrąsias - B grupę, o trečiąsias - C grupę, kur vėl viena su kita sužais po vieną kartą (dar 2 rungtynės).

Tuo tarpu II divizione pirmąsias vietas grupėse užėmusios komandos sudarys D grupę, antrąsias - E grupę, o trečiose vietose likusios ekipos sudarys F grupę. Antrajame varžybų etape ekipos taip pat žais vieno rato principu (dar 2 rungtynės).

O toliau, komandos jau skirstysis į keturis skirtingus finalo ketverto turnyrus tokia tvarka:

  • Summer‘A taurės pusfinalių porosA1 - B1, A2 - A3;
  • Summer‘B taurės pusfinalių porosB2 - C2, B3 - C1;
  • Summer‘C taurės pusfinalių porosC3 - D3, D1 - D2;
  • Summer‘D taurės pusfinalių porosE1 - F1, E2 - E3

Tad kiekviena komanda tikrai sužais po ketverias rungtynes, be to net 16 iš 18 čempionato dalyvių sužais garantuotas šešias dvikovas, o net 12 ekipų bus apdovanotos išskirtiniais SKL medaliais.

Atkrintamosiose galės žaisti tik tie krepšininkai, kurie reguliariajame sezone bus sužaidę bent 1 (vienerias) rungtynes.

Vis tik, mūsų manymu, svarbiausia yra tai, kad kiekvienos rungtynės yra aukso vertės, todėl SKL Summer čempionato dalyvės turės atiduoti visas jėgas kiekvienoje dvikovoje bei taip džiuginti ne tik varžovus, bet ir rungtynių stebėti atvykusius savo gerbėjus.

*turnyro sistema gali keistis sulaukus didesnio ar mažesnio komandų skaičiaus

Numatoma, kad Summer‘22 čempionato dalyvės sužais mažiausiai 5-6 dvikovas. Visi susitikimai vyks darbo dienomis nuo 18 iki 22:30 val.

Visų grupių prizininkės bus apdovanotos ne tik gražuolėmis taurėmis, bet ir daugelio pamėgtais naujo modelio išskirtiniais SKL medaliais!

Rungtynių kaina visuose turnyruose - €90!

Numatoma čempionato trukmė - nuo birželio antros savaitės iki liepos trečios savaitės.

Paraiškos į šių metų pirmenybes priimamos iki 2022 m. birželio 07 d., tad nieko nelaukite ir prisijunkite prie ketvirtą kartą organizuojamo Summer  turnyro!

Pagrindiniai reikalavimai:

- turėti vienodą tvarkingą krepšinio aprangą;
- iki čempionato starto sumokėti garantuotų pirmojo etapo rungtynių mokestį;
- pateikti tvarkingai užpildytą dalyvio paraišką.

Klausimai, pasiūlymai, paraiškos priimamos el. paštu vaidas@sostineskl.lt. Telefonas pasiteiravimui: 8 610 10594.

Paraiškos formą rasite paspaudę čia.