SKL 3x3 čempionato starte - „RK Team“ dominavimas

Mantas Bielinskas ir kompanija užtikrintai startavo SKL 3x3 čempionate.
Mantas Bielinskas ir kompanija užtikrintai startavo SKL 3x3 čempionate.

GEALAN-Sostinės krepšinio lyga (GEALAN-SKL) pirmadienio vakarą atvertė naują lygos istorijos puslapį – Šv. Juozapo mokykloje sužaistos pirmosios SKL 3x3 čempionato rungtynės. SKL 3x3 čempionatas – tai naujas turnyras, papildantis gausią GEALAN-SKL pasiūlą varžytis mėgėjams krepšininkams.

„Nepaprastai džiaugiamės galėdami pristatyti Vilniaus krepšinio entuziastams dar vieną galimybę varžytis. Žinoma, šis 3x3 čempionatas yra tarsi pilotinis variantas – pasitikrinsime, kaip viskas veikia, išsibandysime organizacinius niuansus, o kitą sezoną bandysime startuoti su kur kas gausesniu čempionatu. Apskritai, šie metai mūsų lygai yra neeiliniai – rudenį startavome su SKL Moterų lyga, o dabar pradedame ir 3x3 čempionatą“, - sako GEALAN-SKL direktorius Vaidas Indriliūnas.

Naujajame 3x3 čempionate šiemet varžosi 10 komandų. Komandos vieno rato sistema sužais su visomis varžovėmis.

Čempionatas finišuos gegužės 31 d., kuomet penkios stipriausios kovos dėl čempionių titulo ir trijų medalių komplektų, o likusios penkios varžysis dėl Mažosios taurės trofėjaus.

Pirmąją SKL 3x3 čempionato dieną geriausiai sekėsi „RK Team“ ekipai, iškovojusiai dvi pergales iš tiek pat galimų. „RK Team“ 21:11 sutriuškino „Vytenio Grąžtus“ ir 21:12 įveikė „Vytenio Grąžtai-2“ komandą.

Kitas čempionato turas bus žaidžiamas sekmadienį, balandžio 30 d., nuo 18 val. 10 min. NBA Basketball School arenoje.

Visos kitos rungtynės vyks Šv. Juozapo mokykloje (Medeinos g. 14, Vilnius). Visą tvarkaraštį bei dalyvaujančių komandų sąrašą galite rasti čia.