SKL protmūšyje – „Kažkur matytų“ triumfas

Sostinės krepšinio lyga bendruomenės narius įtraukia į vis įvairesnes veiklas. Prieš kiek mažiau nei mėnesį azartiškiausi SKL dalyviai susigrūmė pokerio turnyre, o praėjusį sekmadienį net 8 komandos  dalyvavo „SKL Protmūšyje“.

„Olybet sporto bare ir grilyje“ vykęs protmūšis subūrė pačių įvairiausių lygų atstovus: E lygai atstovavo „Šventas Gralis“ ir „Taika&Rytas“, D lygai – „Akcija-Krepšinis“, C lygai – „Kažkur matyti“, SKL Moterų lygai – BC „7 Bet“ ir BC „7 Bet dublerės“, Smuklės lygos „Nesubrendėlių 35+“ taurei – „Veterinoriai“. Savo komandą į protmūšį delegavo ir iš teisėjų bei sekretoriato teisėjų sudaryta komanda „Dar žodis ir dvackis“.

„Džiaugiamės, kad po labai ilgos pertraukos SKL bendruomenės narius galėjome pakviesti į protmūšį. Nepaisant to, kad prieš pat renginį kelios komandos informavo, kad atvykti negalės, drąsiai galiu pasakyti, kad protmūšis pavyko. Matydami, kaip aktyviai komandos registravosi, jau planuojame ir kitą panašų renginį. Jis greičiausiai bus kiek dinamiškesnis, įvairesnis – daug detalių atskleisti nenoriu, bet bus tikrai įdomu“, – po protmūšio kalbėjo SKL direktorius Vaidas Indriliūnas.  

Protmūšyje komandos sužaidė keturis teminius turus. Pirmasis buvo skirtas Sostinės krepšinio lygai, antrasis – krepšiniui. Trečiajame ture organizatoriai dalyvių klausė apie Vilnių ir jo apylinkes, o ketvirtajame žaidėjų laukė dar viena krepšinio tematikos klausimų porcija.

Nuo pat pirmojo protmūšio turo dominavo dvi komandos: „Kažkur matyti“ ir „Dar žodis ir dvackis“. Žaidimui įpusėjus, šios komandos turėjo po lygiai taškų, o po trečiojo vienu į priekį išsiveržė teisėjai ir sekretorės. Tačiau lemiame ture susikaupę ir savo žinių bagažą pademonstravę „Kažkur matyti“ nepadarė nei vienos klaidos ir iškovojo pergalę.

„Kažkur matyti“ iš 40 klausimų atsakė net 37, „Dar žodis ir dvackis“ nerado atsakymų tik į keturis klausimus. Trečiąją vietą iškovojo „Veterinoriai“, jie surinko 30 taškų, ketvirtąją vietą užėmė „Taika&Rytas”. „Akcija-Krepšinis“ liko penkti, BC „7Bet“ – šeštos, „Šventas Gralis“ – septinti, o aštuntąją vietą užėmė BC „7Bet dublerės“.

Nugalėtojams bei prizininkams įteiktos SKL partnerių Sveikatingumo klinikos „Judesio prisilietimas“, GEALAN bei „Oshee“ dovanos.