SKL „VitirON KIDS“ čempionate – pirmoji oficialių rungtynių patirtis

„GameON 7-II“ čempionate (U9) pirmauja P. Kamarausko „Smaugliai“ (2/0)
„GameON 7-II“ čempionate (U9) pirmauja P. Kamarausko „Smaugliai“ (2/0)

 

Vilniaus regionui skirtame „VitirON KIDS“ krepšinio čempionate, kurį organizuoja Sostinės krepšinio lyga („GEALAN-SKL)“, prasidėjo kovos mažiausiųjų grupėse.

ČEMPIONATO FACEBOOK PASKYRA

ČEMPIONATO INSTGRAM PASKYRA

Sausį startavo „GameON 7-I“, „GameON 7-II (U9) ir „GameON 8“ (U8) moksleivių kovos.

Krepšinio džiaugsmą oficialiose rungtynėse patiria ir pirmųjų pergalių savo gyvenime G7-I grupėje siekia 9 komandos.

Kol kas čia be pralaimėjimų žygiuoja net 4 komandos – Luko Virozerovo treniruojami „Zebriukai“ ir „Grifukai“, Rolando Mocevičiaus „Kengūros-2“ bei Deimanto Vailionio „Basanavičiaus“ komandos laimėjo abejas žaistas rungtynes ir dalijasi 1–4 pozicijas.

„Pitonai-2“ (treneris Karolis Antanaitis) ir Jeruzalės „Sakalai“ (treneris Donatas Sauliūnas) pralaimėjo dukart, pirmosios pergalės čempionate vis dar siekia ir Povilo Gancevičiaus treniruojamas „Ąžuolynas“ (0/4).

Tuo metu „Reptoriukai“ (Mantas Ambraška) ir Lazdynų „Rykliai-2“ (Edvinas Slapšys) vis dar ruošiasi pirmosioms šio sezono „VitirON KIDS“ rungtynėms.

„GameON 7-II“ čempionate, kur taip pat rungiasi 2013–2014 m. gimę krepšininkai, dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas kovoja dar 9 ekipos.

G7-II čempionatą sėkmingai pradėjo „Smaugliai“ – Pauliaus Kamarausko vadovaujami „smogikai“ laimėjo abejas rungtynes ir šiuo metu yra turnyrinės lentelės viršūnėje. Gedimino Bražionio treniruojami Balsių „Aligatoriukai“ (1/1) ir Arvydo Menkevičiaus (1/1) Antakalnio „Tigriukai“ atitinkamai dalijasi 2–3 vietas.

Manto Mudėno vadovaujami „Naujanai“ pralaimėjo dvi pirmąsias savo rungtynes, o prie starto linijos vis dar stovi ir pirmųjų savo rungtynių laukia „Delfinukai“ (Laimonas Velička), „Mustangai“ (Rokas Jankūnas), „Orkiukai“ (Dainius Jurgutis), „Širvintos-3“ (Martynas Kriaučiūnas), „Skorpioniukai“ (Otas Majeras).

 

Vitiron 2022 01 26

 

Jauniausių moksleivių čempionate „GameON 8“, kuriame rungiasi 2014 m. ir vėliau gimę jaunieji krepšininkai, pirmauja Aivaro Girčio treniruojami „Voveriukai“ (2/0). Devynių komandų pirmenybėse antri žengia Arūno Umbraso „Pelėdžiukai“ (1/1), treti – Artūro Seržanto „Rykliai“ (1/1). Gedimino Bražionio Balsių „Aligatoriukai“ startavo dviem nesėkmėmis iš eilės.

Savo starto jauniausiųjų U8 grupėje vis dar laukia „Buliai“ (Rokas Jankūnas), „Mustangai“ (Rokas Jankūnas), Šeškinės „Liūtai“ (Rokas Kasparavičius), „Smaugliai“, VGTU Licėjus-2 (Ugnius Stulginskas).

Visos minėtos komandos savo čempionatuose tarpusavyje sužais po kartą. 8 stipriausios iškops į ketvirtfinalius, kur kovos dėl patekimo į didįjį finalo ketvertą.

Jau labai greitai „VitirON KIDS“ bendruomenę pasieks podkasto epizodas, skirtas apžvelgti būtent šį Vilniaus regiono moksleivių čempionatą. Jame savo mintimis dalinsis ir į čempionato dalyvių klausimus atsakinės pirmenybių vadovas Karolis Brusokas ir Trakų krepšinio treneris Marius Pavlovskis.

Šiuo metu yra kuriama ir aktyviai testuojama „VitirON KIDS“ mobilioji programėlė. Tikimasi, kad aplikacija čempionato dalyviams ir gerbėjams suteiks dar daugiau patogumo – pirmenybių naujienas, tvarkaraštį, nuotraukas, geriausius žaidėjus ir kitą aktualią informaciją bus galima rasti greičiau, paprasčiau, inovatyviau.

ČEMPIONATO TVARKARAŠTIS

TURNYRINĖS LENTELĖS

 „VitirON KIDS“ čempionatas – jaunimo krepšinio lyga, skirta didinti moksleivių fizinį aktyvumą Vilniaus mieste ir regione.

2021–2022 m. pirmenybėse dalyvauja net 90 komandų, kurios dėl apdovanojimų varžos 9 amžiaus grupėse.

Projekto tikslas – skatinti sportinį moksleivių aktyvumą, didinti fizinį raštingumą, formuoti sveikos gyvensenos įpročius.

Generalinis čempionato partneris – vitaminizuoti „VitirON KIDS“ guminukai.

Projektas finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

 Palaikymas Vitiron cempionate

 „VitirON KIDS“ čempionate emocijos liejasi per kraštus