Sostinės Žvaigždžių diena - 2018

Sostinės Žvaigždžių diena - 2018 6157

Jau tapo tradicija, jog vasario mėnesį GEALAN-Sostinės krepšinio lyga (SKL), kartu su Sostinės krepšinio mokykla organizuoja "Sostinės Žvaigždžių dieną", kurioje smaginasi tiek jaunimas, tiek paprasti, tiek vyresni krepšinio mėgėjai.

Išimtimi netaps ir šie metai, nes jau vasario 24 d., Mykolo Romerio universiteto didžiojoje salėje (Ateities g. 20) vyks didžiulis renginys, prie kurio šįkart jungiasi dar viena krepšinio mėgėjų bendrija - Smuklės lyga (SL)

Pirmoje renginio dalyje vyks SKM jaunimui skirtos individualios rungtys ir konkursai, o viską vainikuos "SKM rinktinės" ir "Statybos" legendų ekipų akistata.

Tuo tarpu po pietų vyks  Sostinės "Snaiperio" bei "Įgūdžių" konkursai, o pagrindiniu renginiu akcentu taps "SKL rinktinės" ir "Smuklės velnių rinktinės" mūšis!

Žiūrovus džiugins įvairūs atlikėjų pasirodymai, "Lietuvos ryto" šokėjos ir netikėti organizatorių bei rėmėjų įsteigti prizai. Renginį ves - šmaikštusis Ignas Grinevičius!

Ir tai, dar ne viskas! Visus vyresnius nei 18 metų krepšinio mėgėjus pasibaigus renginius pakviesime į "after-party" renginį, kuris vyks OlyBet sporto bare!

Į SKL rinktinę pateks 12 krepšininkų: 5 išrinks SKL paskyros "Facebook" gerbėjai, 5 deleguos treneriai, o dar 2 krepšininkams asmeninius kvietimus įteiks SKL vadovybė.

SKL ir SL žvaigždžių diena

  1. 15.00 - 16.00 val. - Įgūdžių (dvejetų) konkursas
  2. 16.00 - 17.00 val. - SKL/SL organizatorių rinktinė - VKTS rinktinė
  3. 17.00 - 18.00 val. - Tritaškių konkursas
  4. 18.00 - 19.00 val. - SKL rinktinė - SL velnių rinktinė

SKL rinktinė

Sostinės "Snaiperio" konkurso dalyviai

  1. Ramūnas Bosakas ("Vilniaus ugniagesys")
  2. Donatas Gruodis (IBM)
  3. Rokas Barškėtis ("SKM-99-1")
  4. Edvinas Šaltenis ("2Gen - Kaefer")
  5. Aurimas Birutis ("LKA-karys.lt")
  6. Viktoras Azarkovas (SK "Oaks-Tirola")
  7. Darius Jovaiša ("BC Vilkai")
  8. Gustas Giedraitis ("Visi kartu")
  9. Julius Ščipokas ("Legionas")
  10. Levan Japaridze (MRU)
  11. Antanas Šegžda ("Teltonika")
  12. Rytis Meškauskas ("Vilniaus kolegija")
  13. Otas Majeras (Smuklės lygos Snaiperis - 2017)
  14. Benas Steponėnas ("Švyturys GO")
  15. Arūnas Šakauskas ("Šakauskas & Co")
  16. Eduard Rogačiov ("Reaktoriaus Smogikai")
  17. Jonas Sindaravičius ("Capital vertinimas-Ego Forte")
  18. Vaidas Medeišis ("Žavieji Orgazmatronai")
  19. Raimundas Kalesnykas (MRU)
  20. Petras Daunys ("BC Kažkur Matyti")
  21. Dainius Novickas ("ATEA")
  22. Vidas Braziulis ("GEALAN")
  23. Rokas Danusevičius ("Ereliai 78")
  24. Domantas Bimba ("ATEA")
  25. Gytis Sušinskas ("Žaibas")
  26. Lukas Poniškaitis ("Kumštis")

Sostinės "Įgūdžių" konkurso dalyviai

Registruotis į konkursą galite čia:

https://goo.gl/forms/XvADMcXFbxZvvsM73


‹ atgal
SKL © 2018

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti